Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek ciki vagy nem 20 éven felül az Adidas Superstar? fórum

Szerintetek ciki vagy nem 20 éven felül az Adidas Superstar? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. márc. 11. 19:47

Én 38 vagyok és most szemezgetek Adidas Superstarral, mit szóltok hozzá?


[link]


Szerintem nagyon menő

40. pteri
2020. febr. 26. 20:38
Anyukám is edzőcipőben szaladgál. Még senki nem vette le róla. És be se szóltak neki. Egyébként nálunk a divatot követő kolleganőim pont ilyet hordanak. Nem járnak 365 nap tűsarkúban.
39. Guruljka (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 19:15
Semmi baj, vedd fel! A tinik már nem a Te kategóriád.
2020. febr. 26. 18:55
Ugyan már!!! Azt viseld ami tetszik. Ez még kérdés a 21. században??? A padon ücsörgő fekete fejkendős nénikék már nem vesznek a szájukra! :-DDDD
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - New(l))
2020. febr. 26. 14:57
A bökkenő csak az, hogy én 32 vagyok. :)
2020. febr. 26. 12:31

Én 32 éves vagyok és simán felveszem.

Van fehér meg fekete is itthon.

2020. febr. 26. 11:47

Az fél siker ha felismered a problémát, tudod min kell dolgozni. :)


Szerintem ez elég tipikus tini dolog az alapján kijelenteni hogy valaki egyéniség nélküli, hogy milyen cipője/haja akármije van. Tudom mert tiniként én is ilyen voltam, véletlenül sem hordtam semmi "tucat" dolgot nehogy olyan legyek mint a "tucat csajok" (akiket azért belül néha irigyeltem mert csinosak voltak meg sok barátjuk volt :D)... Aztán felnőttem és rájöttem hogy leszarom. :DD Én is most akarok venni egy Adidas cipőt, pedig elmúltam 20 egy jópár éve, igaz nekem a superstar egyáltalán nem tetszik, falcont néztem ki.


Mondani könnyű, de szerintem is próbálj elszakadni ettől, azt hordd ami neked tetszik. Mondjuk ha nekem szorongást okozna egy cipő, biztos nem venném meg, keresnék másikat ami tetszik de nincsenek ilyen félelmeim vele kapcsolatban.

34. New(l) (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 11:47

Azért szól(hat)nak be neked a bunkók, mert látják/érzik, hogy megbántódsz. Hányszor hallottam én is ezt, és hogy peregjen le rólam...

De van benne igazság. Biztosan te is láttál már olyan embert, akit képtelenség megsérteni, mert vagy röhög rajta, vagy lepattan róla.

Egyébként idővel jobb lesz, a huszas évek még nagyon kritikusak külső szempontjából. 30 évesen kérdés nélkül fel fogod venni azt a cipőt, amin a rihiröhi pubilányok röhögnek a vonaton. ;)

2020. febr. 26. 11:46
Nem ciki egyáltalán
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2020. febr. 26. 11:42

Rendben. Köszi. Nem téma ez, elfogadtam magam ilyennek.

Csak nem bírom a bunkókat.

31. Guruljka (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 11:15

Nincs értelme a szüleidet okolni, lépj tovább.

Illetve próbálj meg tovább lépni. Legalább a falkaéletű tinik komplexusaitól ne zavartasd magad.

Nagyjából ők is önbizalomhiányosak, azért is üvöltenek együtt a falkával.

30. Guruljka (válaszként erre: 26. - Asgardi)
2020. febr. 26. 11:13

Az én lábam egyenesen 35-ös. :D

Azért ez a sneaker-divat elég nagy hülyeség mindenestül. Az egészséges cipősarok kb. 4 cm, ortopéd orvosok szerint.


Hogy miért pont ez a sarokméret kapható a legkevésbé, fogalmam sincs, elég régóta hajkurászom, de tény, hogy a 6 cm-s sarkú cipőben is kényelmes a járás.

2020. febr. 26. 11:06
Azért számít, mert a szüleim egy nyomorult, önbizalomhiányos embernek neveltek, aki folyton azon szorong, hogy mások mit gondolnak róla és mikor szólják meg.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Asgardi)
2020. febr. 26. 11:04
Gazellét mindenképp szeretnék. Viszont szélesebb a lábam... Nem tudom jó lesz-e.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2020. febr. 26. 11:02
Leginkább a minőségével kapcsolatban kutattam válaszok után.
26. asgardi (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2020. febr. 26. 10:02

Mondjuk őszintén úgy érzem, hogy az én 36-os lábamon sok minden nem lehet bumfordi. :D

(Egyébként a Superstar pont az élőben is meglevő "bumfordi érzet" miatt sem tetszik.)

Ha kell a posztoló lelki üdvéért még 15x is szívesen leírom, az számítson, amit ő érez!

Én is hordom, ami tetszik, akkor is ha másoknak meg nem... és tök boldog vagyok vele! :))

25. Guruljka (válaszként erre: 22. - Asgardi)
2020. febr. 26. 09:56

Igen, mert végül is a keskeny cipőt az viseli, akinek a lába is keskenyebb.

Annak idején az Év Cipője nekem kényelmetlen volt a széles és kicsi lábamra. Van ilyen.


Hülyén is nézne ki, ha mindenki ugyanazt viselné. Akkor visszatértünk volna a 60-as évekbe, amikor egyfajta fazonú gyerekcipő volt kapható két színben.

24. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 09:54
Az a ciki 20 éven felül hogy ilyen kérdést kiírsz. 🙄 Ha tetszik, mit számít mások véleménye? Ha meg ennyire aggaszt hogy egy anonim fórumot is ki kellett írnod, miért gondolkozol rajta egyáltalán, hogy megvedd? Hogy aztán úgy hordd hogy mindig feszengsz hogy vajon ciki-e? :D
23. Guruljka (válaszként erre: 20. - Asgardi)
2020. febr. 26. 09:54

A Superstar-t mondom bumfordinak. Valami köze azért lehet hozzá, mert mindkettő Adidas. Persze kézbe véve, megnézegetve nyilván más.

Aki a lábadon látja, az sem veszi kézbe, és azt se látja, varrott-e vagy ragasztott. Hacsak nem pont azt sasolja.

2020. febr. 26. 09:53

Egyébként meg a lényeg pont ez.

Ne törődjön a kérdező senkivel, érezze jól magát abban, ami tetszik neki!

2020. febr. 26. 09:49
Ja és a formája is egész más.
2020. febr. 26. 09:49

Nem, kedves Guruljka, sokkal keskenyebb és laposabb, ami főleg lábfej részen szembetűnő. Egyáltalán köze nincs a Superstarhoz, bumfordinak meg főleg nem mondanám... Egészen más az agyaga, a kialakítása. Nem ragasztott, hanem varrt.


Majd lefényképezem a lábamon, mert ugye nehéz úgy is megítélni, hogy csak maga a kitömött fotó van előtted. :)

19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Asgardi)
2020. febr. 26. 09:41
Nézegettem, de a Gazelle annyiban tér el a Superstartól szerintem, hogy kicsit laposabb az orra, és elütő színű a talpa. Szóval csak kicsit kevésbé bumfordi, és színesebb. Nem tudom, hogy a Superstar miért egyenlő az egyéniség nélküliséggel. Ez hülyeség még akkor is, ha egy-egy szín vagy apró eltérés miatt is hótt cikinek lehet kikiáltani valamit.
2020. febr. 26. 09:18

Nekem nem tetszik maga a cipő.

Viszont jószívvel tudom ajánlani a Capmust, Hamburgot és az én örök szerelmem a Gazellét.


Ha jól érzed magad benn,tetszik, hordjad , ha nem, akkor pedig ne... Szerintem ennyi a történet.


Egyébként én melóba is a piros Gazellémben járok, ha nem kell valamilyen okból kifolyólag kiöltözni.

2020. febr. 26. 09:14

Ha tetszik akkor nem ciki

.

16. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 23:14
Attól függ, hova. Pl. irodába nem ajánlom. De hétköznapi utcai viseletnek, megfelelő ruhadarabokkal oké. Viszont szerintem drága, nem éri meg az árát.
15. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 23:07
Ha kényelmes és tetszik akkor hordjad.
14. Guruljka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 23:03

Miért a gyk keresőjébe írsz kérdést?

Sok kérdésre jók a válaszok, de egy divatkérdésben általában nem lehet komolyan venni az érkező válaszokat. Hiszen ott is bárki válaszolhat bármit, ha tisztességes hangon írja.

Ha nincs saját véleményed, akkor keress másfajta cipőt, kész.

Én a képeken kicsit bumfordinak látom, de általában fogalmam sincs, ki milyen cipőt visel. Ha ezt a cipót az utcán látom valakin, akkor az összhatást nézem az illetőn levő többi holmival.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 22:54
És már leírhatják, hogy az önállóan dönteni képtelenek is :D
12. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 22:27
Totál ciki, Pofámrol leégne a bör ha...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook