Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek akik felvisznek a hoxára egy kedvenc receptjüket, azok elötte ki is probálják, otthon elkészitik? fórum

Szerintetek akik felvisznek a hoxára egy kedvenc receptjüket, azok elötte ki is probálják, otthon elkészitik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. júl. 17. 16:15
"ritaanyu"szia!erre gondoltam amit leirtál,csak nem mertem leirni nem akartam senkit megsérteni.ezért nem ugy tettem fel a kérdést,mert én is elolvastam egy pár olyat,hogy hát még olvasva is......!még egyszer senkit nem akarok megbántani,de...!
2008. júl. 17. 16:10

Csak bevált és használt recepteket írok be.


Miért kérdezed? Valami nem sikerült talán?

2008. júl. 17. 16:10
Én mindkét feltett receptemet kipróbáltam már.
2008. júl. 17. 16:10
Én irtam már receptet és olyat amit nagyon régóta elkészitek itthon!
2008. júl. 17. 16:10
én csak azokat teszem fel amiket előtte megcsináltam és sokmindenkinek tetszett is( kóstolták)de biztos vannak olyanok is akik csak pontért tesznek fel 1-1- receptet és valahonnan bemásolják! találkoztam már néhány olyan recepttel amit pontosan követve is ehetetlen rémes akármi lett
2008. júl. 17. 16:09
Én is csak olyan recepteket tettem fel, amiket előtte itthon már begyakoroltam. Aztán meg ugye ízlések és pofonok... kinek mi jön be.
2008. júl. 17. 16:08

Szia!

Én sok norbis recit vittem fel, volt amit kipróbáltam, de volt amit még nem, csak tetszett.

Sokan olyat tesznek fel, amit már meg is csináltak!

Manon

2008. júl. 17. 16:08
Én eddig 1 receptet vittem fel, amit ugyan nem én készítettem el, hanem a szomszédasszony, de megkóstoltam, és isteni volt. Elkértem tőle a receptet, és feltettem a Hoxára. De olyan egyszerű kaja, ha ezt el tudja valaki rontani, minden elismerésem! :D
2008. júl. 17. 16:08

Na most beleültetted a bogarat a fülembe.Én amit eddig kipróbáltam nem csalódtam benne.

Főleg az isteni kuglóf a nyerő!!!!!!

2008. júl. 17. 16:07
Én csak egy csokikrém receptet raktam föl,de kipróbáltam előtte!Ami nekem se jön be,azt nem ajánlom másnak sem...
2008. júl. 17. 16:07
Szerintem biztos! Én soha nem ajánlok úgy semmit, hogy nem próbáltam meg elkészíteni.
2008. júl. 17. 16:06
Szerintetek akik felvisznek a hoxára egy kedvenc receptjüket, azok elötte ki is probálják, otthon elkészitik?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook