Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek, aki túlsúlyos az biztos, hogy sokat eszik? fórum

Szerintetek, aki túlsúlyos az biztos, hogy sokat eszik? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 5. 19:27
Nem biztos. Leet pajzsmirigy alulműködése, PCOS-e, és még jónéhány problémája. A riportban az hangzott el, hogy azokban az esetekben, ahol a beteg nem tartja az orvos által javasolt diétát, ami megszüntetné, vagy csökkentené a panaszokat, akkor megvonhatják. 30000 forintból valóban nem lehet a legegészségesebben táplálkozni, de szerintem annyiból elhízni sem lehet. Én önhibámból elhízott vagyok, de ennek ellenére az a véleményem, hogy ha valaki önmaga ellen tesz, az viselje a következményeit. Ugyanúgy, ahogy az extrém sportot űzőknek drágább a biztosítás.
2011. márc. 5. 19:27
Teljes mértékben igazad van , és jogos a felháborodásod! Mind 2 nagymamás cukor beteg és magas vérnyomásos, és túlsúlyos, csakhogy ők a változó korban híztak meg! Velük mi lesz? a 70 000 ft-os nyugdíjbó, hogy teljen inzulinra??? Felháborító ami ebben az országban megy!!!
2011. márc. 5. 19:27
Elolvastam amit írtál, felháborító...honnan tudják ezek az emberek hogy az az illető mennyit eszik? ... 30 ezerből valóban nehéz csak zöldségeket venni, meg úgy enni hogy lefogyjon az ember, de lehet változatos ételeket készíteni, nem ugyanazt mindíg. :S De ez tényleg mekkora baromság istenem...:S
2011. márc. 5. 19:25
általában mindíg ezt mondják a túlsúlyos emberekre...pedig aztán én is kövér vagyok, de sokkal kevesebbet eszem mint egy átlag ember. Nemkívánom. Családi gének is meghatározzák ezt.
2011. márc. 5. 19:24
Nem! Akkor híztam meg hirtelen, amikor táplálkozást váltottam.
2011. márc. 5. 19:23
Most hallgattam a tervezetet, hogy aki nem működik együtt az orvosával az nem kap gyógyszertámogatást, és az a daganatos beteg sem akinek nem vált be az aktuális kezelés. Aki túlsúlyos és cukorbeteg, magas vérnyomás beteg és nem fogy az nem kap szintén gyógyszert támogatással. Nekem ez sok, és sokk. Arról már nem is beszélek, hány ember él ebben az országban közel 30 ezer forintból. Abból tényleg lehet egészségesen táplálkozni.
2011. márc. 5. 19:23
Szerintetek aki túlsúlyos az biztos, hogy agyon zabálja magát?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook