Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek a kórházi labor hány hetes terhességet mutat ki? fórum

Szerintetek a kórházi labor hány hetes terhességet mutat ki? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 2. 17:01
Negatív lett a kórházi terhessági teszt, viszont a labor alátámaszt egy durva kismedencei gyulladást.
2012. okt. 2. 11:03
Itthon reggel csináltam tesztet, de az negatív lett, ezért kérte a labort. De mivel csak pont két hete illetve azután még négy napig voltunk együtt, így még az otthoni teszt nem biztos.
2012. okt. 2. 11:01
Köszönöm szépen! Délután 3 után lesz meg az eredmény, akkor majd kiderül hogy gyulladás vagy babóca. Reménykedek. Bár nagyon aggaszt a tegnap esti 38,2 láz. Az eredményt jövő héten hétfőn kell visszavinnem és akkor lesz ultrahang is. Most a kórházban voltam a nőgyógyászomnál és nem tudott ultrahangot csinálni mert foglalt volt, így azt majd hétfőn. Meg mondta is, hogy még úgyse látszódna azon sem a baba. Bár jó lett volna megnézni, hogy nem-e gyulladás.
2012. okt. 2. 10:59
Ha az otthoni teszt kimutatja a kórházi vérvétel is a hcg hormont, ez kémiai terhesség, általában a hatodik hét körül látszik már petezsák is.
2012. okt. 2. 10:58
H
2012. okt. 2. 10:55

vérvizsgálat 4+5öt tutinkimutat.. nekem akkor 1620volt a hcg-m

drukkolok

2012. okt. 2. 10:52
Nekem tíz évvel ezelőtt már két hetest kimutatta. Azóta csak korszerűsödtek az eljárások.
2012. okt. 2. 10:48
Azt már ki kell mutassa! Vérből már hamarabb mint a teszt! A nem várt/várt után simán!
2012. okt. 2. 10:46
5-7 hetest már biztos, szerintem az ő tesztjük nem annyira érzékeny, mint a többi amit venni lehet. Sok sikert és kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a baba, esetleg most ? :D
2012. okt. 2. 10:43
Másfél hete késik a menszim. Kb. két hete voltunk együtt a párommal mivel sajnos külföldön dolgozik. (így sajnos ritkán) A menszi várható időpontja előtt 4-5 nappal. Kb. egy hete fáj a hasam, hányingerem van és tegnap belázasodtam. Ma elmentem a nőgyógyászomhoz, aki adott labor beutalót, aminek délután lesz eredménye. Írt fel antibiotikumot, de azt mondta hogy csak akkor kezdjem el szedni ha negatív lesz a terhességi teszt. Tervezzük a babát, de most tartok tőle hogy ha fertőzés akkor megnehezíti a dolgot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook