Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintem öngyilkosságra készül! Segíteni akarok!!! fórum

Szerintem öngyilkosságra készül! Segíteni akarok!!! (beszélgetős fórum)


1 2
16. a959b08f86 (válaszként erre: 14. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:32
Azóta semmi hír?Nem tudsz róla semmit?
2010. aug. 4. 17:32
Vagyis a neten és rájöttél ki is Ő?
14. elszabadult hold (válaszként erre: 13. - A959b08f86)
2010. aug. 4. 17:31
3-4 napja
13. a959b08f86 (válaszként erre: 12. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:30
Ez ma történt?
12. elszabadult hold (válaszként erre: 10. - A959b08f86)
2010. aug. 4. 17:28
Nem, nem kifejezetten nekem. De közszemlére tette.
11. elszabadult hold (válaszként erre: 8. - Erika84)
2010. aug. 4. 17:27
Lehet, hogy ez volna a lehető legjobb most, amit tehetnék. De szerintem tudni fogja, hogy én "intézkedtem", mert én kerestem meg üzenetben, amire nem válaszolt. Még arra is gondoltam, hogy az egészet a volt nejének szánta, hátha elolvassa vagy valami. Az a baj, hogy egyébként nem tartjuk a kapcsolatot, aztán nem tudja mit akarok itt. Majd pont velem fogja megosztani a gondját... Ő egyébként az unokatestvérem fia.
10. a959b08f86 (válaszként erre: 5. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:23
Akkor ezt nem Neked írta?
2010. aug. 4. 17:23
Írtam neki, hogy elgondolkodtatott amit írt. Ha gondolja, egy jó beszélgetéssel esetleg ha segíthetek... És hogy klassz srác. Mindenhol vannak több-kevesebb ideig tartó mélypontok (családi példát is felhoztam). Nem tudom milyen első lépést tegyek...
8. erika84 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:23

Mindenképpen szólj a környezetében élőknek!!!! Máshoz úgy látom nem tudsz fordulni, csak hozzájuk. Inkább ijessz rájuk, mint késő legyen.

Azonnali segítség kell neki. Nem kell neki megtudni, hogy valaki szólt az érdekében, csak legyenek vele figyelmesebbek! Hívják el akár ide-oda szórakozni, rángassák ki a hétköznapokból! HA otthon ül, nem talál rá újra a szerelem meg semmi jó sem, csak a szomorúság és bánat.

7. 236fe2f68e (válaszként erre: 5. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:21
esetleg, találkozz vele, és beszélgess egyet vele..(de ne erről) ..csak ugy általában...abbol sok minden kiderülhet..
6. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:20

Szerintem nem lesz öngyilkos.Aki megteszi az nem beszél róla hanem cselekszik.(sajnos)

A srác szerintem depis,ami érthető.

Szerintem nem tenné meg,a gyerekei miatt sem.

Hogyan segíthetnél?

Beszélj vele.

2010. aug. 4. 17:20
Mindig beleborzongok mikor elolvasom. Az interneten találtam.
4. Tunyacsáp007 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:19
Szerintem is egyértelmű a szándéka. Segíts neki! Beszélj vele! Ha kell a közvetlen környezetével is.
3. 236fe2f68e (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:17
ezt neked írta?
2010. aug. 4. 17:17
Ez olyan, mint egy búcsúlevél. Hogyan jutottál hozzá?
2010. aug. 4. 17:14

A családunkban egy 30 év körüli srác írta az alábbiakat magáról - szerintem nagy bajban van! Sajnos ritkán találkozunk, beszélni sem szoktunk. Írtam neki üzenetet, de nem válaszolt. Attól tartok, ha szólok a családban, "ráugranak" hogy mi ez, és azzal meg csak rosszat teszek neki. Egyébként: egy jólelkű fiú, akit kb. 2-3 éve otthagyott a felesége egy másik pasiért, és magával vitte a két tündéri kisfiukat is... Szerintem képtelen feldolgozni ezt. Hogyan segíthetnék???

Ezt írta:

"A világ hátat fordított nekem, ezért én is hátat fordítok neki. Az elmúlt 3 évre visszagondolva rájövök, hogy csak veszítettem. Nincs mit szépíteni rajta. Hiányzott belőle az igazi öröm és boldogság, na meg a viszonzott szerelem. Ezek a dolgok adják meg az embernek a legfontosabbat: hogy ember tudjon maradni. Szeretet és igazi barátok nélkül semmik vagyunk. Egy ideig pótolhatják ezeket különféle dolgok. De csak egy ideig. Eljutottam arra a pontra, ahonnan már nehezebb visszatérni, mint tovább haladni. Hogy ez az út meddig tarthat? Nem tudom. Egy idő után már nincs mit veszíteni, csak az életet. Ha segítségre van szükséged, nehéz kinyújtani a kezed. Voltak bátortalan próbálkozásaim erre, az eredmény olyan is lett. Bátortalan és bizonytalan. Senki sem értett vagy nem akart megérteni. Jobban vágytam a boldogságra és a szeretetre mint bárki is gondolná. A magam módján meg is tettem érte mindent. Nem kellek senkinek igazán. Sok jót tettem az életemben, csekély viszonzást vártam el érte. De a legtöbbször semmit sem kaptam.

Egy őszinte ölelés vagy egy pár jó szó mindennél többet jelenthet. A test nem élhet lélek nélkül. A lelkem haldoklik, a szívemet szomorúság, bánat és csalódottság mardossa. Nem tudom mi történhetne, hogy visszarántson a szakadék széléről.Te, akivel jó és kedves voltam, kérlek ne haragudj rám. Ha esetleg megbántottalak, nem szándékosan tettem. Emlékezz rám olyannak, amilyennek szerettél. Mindenkinek boldog és szép életet kívánok és sose jusson el oda, ahova nekem sikerült. Még itt vagyok....egy ideig...."

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook