Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintem öngyilkosságra készül! Segíteni akarok!!! fórum

Szerintem öngyilkosságra készül! Segíteni akarok!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2014. márc. 15. 05:21
Akkor jobb békén hagyni
45. 3f3949edc4 (válaszként erre: 44. - 501b8238d1)
2014. febr. 20. 11:43

???

Csak azt méltattam, hogy példásan összetartó a család. Hogyan nem fér bele mindez - tematikájában - a topicban korábban elhangzottakhoz?


Te milyen ember vagy? "Pattogok egy sort és belekötök mindenbe / mindenkibe" típus? :P

44. 501b8238d1 (válaszként erre: 43. - 3f3949edc4)
2014. febr. 20. 02:08
Ja, vannak emberek akik pedig azért tesznek,hogy ellehetetlenítsék a beszélgetést a fórumokon.Gondoltad volna?Te milyen ember vagy?Egyszer majd öngyilkosságig hajszollak típus?
2014. febr. 19. 15:09

Összetartó család... irigykedem?

Jól esik olvasni, hogy vannak emberek akik tesznek egymásért.

2014. febr. 19. 14:29
Akkor,hagyd békén!
2013. aug. 11. 13:13
Ja, akkor fölöslegesen írtam.
2013. aug. 11. 13:09
Gratulálok!!
2013. aug. 11. 13:09
most ez mi? ezt írta aztán már nem tagja a portálnak...
38. elszabadult hold (válaszként erre: 37. - Erika84)
2010. aug. 10. 12:39
Köszönöm :)
37. erika84 (válaszként erre: 35. - Elszabadult hold)
2010. aug. 10. 09:31
Örülök, hogy sikerült beszélned a rokonoddal. Reméljük rendeb jönnek a dolgok és a fiától tényleg egy segélykiáltás volt!
2010. aug. 5. 12:37
Feladat kell nekik! Amegváltozott életben is. Hasznos tevékenység. Kezdjen teljesen más hobbit, mint ami volt neki.. ( futás a halastónál, aztán peca )
2010. aug. 5. 12:08

Szerencsére - merünk reménykedni, hogy a kiírt szöveg segélykiáltás inkább, mint búcsúlevél. Két apró dologba máris belekapaszkodtunk: futni kezdett a srác (tehát edzi magát, törődik magával, még ha kicsit is), a másik, hogy egy barátjával lakásfelújítást fontolgat (egy leendő albérletét).

Azért egy kicsit jobban érzem magam én is.

2010. aug. 5. 11:57
Az is nagyon jó lehet, mint kezdet.
2010. aug. 5. 11:46
Itt vagyok - a beszélgetés jól sikerült! Szinte alig fogtam hozzá a mondandómhoz, már rá is kérdezett az unokatesóm, hogy: a fiáról van szó? Kiderült, ő előző este szerzett arról tudomást amit írt magáról a fiú, más családtagok is jelezték, hogy olvasták stb. Nagyon-nagyon jól és sokat beszélgettünk, és ami fontos: a fiú által írt vallomás tudatában próbálja a dolgokat irányítani, anélkül, hogy elmondaná neki, tudja mit írt. Úgy gondolja - lévén zárkózott emberről van szó - esetleg még ezt az utat is elzárja a fia elől, a magából kiírás lehetőségét. Abban maradtunk, gyakoribb kapcsolatban maradunk.
2010. aug. 5. 09:31
Lehet,hogy megteszi, lehet,hogy nem a lelkét senkinek nem ismerjük. Azt,hogy mi zajlik benne legbelül egyedül ő tudja,de arra utaló jelek minden esetben vannak. A sógorom is megtette és (sajnos csak visszagondolva)voltak jelei,hogy készül rá.Igen, helyesen írta valaki,hogy az ilyen embereknek nagy szeretetre és odafigyelésre van szükségük mert olyan dolgokkal birkóznak ami úgy érzik,hogy meghaladja az erejüket.Semmiképp ne titkold el a közvetlen környezetétől amit te észrevettél!
31. a959b08f86 (válaszként erre: 30. - Elszabadult hold)
2010. aug. 5. 09:09
Jól teszed!Mindenképpen írd meg mi történt!
2010. aug. 5. 08:25
Sziasztok. Álmatlan éjszakám volt emiatt - de ezt előre tudtam... Kicsit lenyugodtam, de egyre inkább tudom, hogy mit kell tennem. Szólnom kell, nem hagyhatom figyelmen kívül, még ha esetleg máshogy is értelmezik a közbenjárásomat. Remélem, hogy tényleg csak figyelemfelkeltésnek szánta a szomorú sorokat a fiú. (10-re megyek a találkozóra - drukkoljatok!)
29. Clau26
2010. aug. 4. 20:36

Szia!


Szerintem nem készül öngyilkosságra ezt már írta valaki előttem is hogy aki erre készül nem hirdeti hanem megteszi..sajnos tapasztalatból beszélek jó anyám 8x próbálkozott meg a szemem láttára és mai napig semmi baja ha jól tudom,kivéve hogy állandóan maga alatt van és ő is írt nekem ilyen búcsú levelet..Az ilyen ember figyelemre vágyik nem a halálra...

28. fgh34 (válaszként erre: 27. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 19:21
Szerintem nagyon jól teszed, hogy nem maradsz közömbös! Ha esetleg megneheztel rád az unokanővéred v. a srác, az sem baj, az a lényeg, hogy ne legyen nagyobb baj.Örökre lelekiismeretfurdalásod lenne, hogy nem cselekedtél vmit!
27. elszabadult hold (válaszként erre: 26. - Yulcsy)
2010. aug. 4. 18:41
Remélem minden jól sikerül. Persze, hogy megírom, mi volt, köszi mindenkinek aki bátorít.
26. Yulcsy (válaszként erre: 21. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 18:25

Szia!

Szerintem ez jó ötlet volt.Valakit muszáj bevonni a dologba.

Majd írd meg, hogy mit beszéltetek!!

Lehet, hogy ők is sejtenek valamit, csak eddig nem kapták ennyire direktbe a dolgokat.

2010. aug. 4. 18:20
Kell, hogy lássa, mit írt a fia. Mit gondol, érez. Ez fent volt a világhálón, nem volt titkos, én csak felfigyeltem rá. (most nyugtatom magam)
24. erika84 (válaszként erre: 23. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 18:17

Ne érezd magad hülyén!!! Elhiszem hogy nehéz. De hidd el, csak segíteni tudsz a helyzeten rontani nem!

Szerintem mondd neki, hogy elég kényes dolog miatt mentél, és csak utána add oda a levelet.

Nem azért írtam le mert ez mindenképpen bekövetkezik, de jobb ha tudnak róla.

2010. aug. 4. 18:11
Köszönöm, hogy ezt írtad, már itt izgulok. Hülyén érzem magam. Azt sem tudom, hogy fogjak majd hozzá. Valószínű, hogy először megmutatom a szöveget, hogy olvassa el, aztán...
22. erika84 (válaszként erre: 21. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 18:03
jól tetted! remélem sikerül megbeszélni a dolgokat!
2010. aug. 4. 17:50
Hali! Lebonyolítottam közben egy telefont: felhívtam a srác anyját, aki történetesen az unokanővérem. Holnap találkozom vele délelőtt. Most nem mondtam semmit, csak pár közhelyes dolgot. De nagyon félek: nehogy rossz néven vegye vagy beleavatkozásnak... Na, most nem fogok tudni aludni. Azt terveztem, hogy elviszem a kinyomtatott szöveget amit leírtam ide is, hogy elolvassa.
20. a959b08f86 (válaszként erre: 17. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:37
Ha elmennél valami ürüggyel...persze nem e levél miatt hanem csak megnézni hogy hogy van.
19. erika84 (válaszként erre: 11. - Elszabadult hold)
2010. aug. 4. 17:37
Tudod inkább tedd meg és szólj a családnak... Volt az életemben egy fiú nagyon rövid ideig, én csak már pont voltam neki az i-n. Nem szeretett, de én semmiről nem tudtam. Volt egy barátnője 6 évig. Őt szerette, a lány viszont már nem. Állítólag előtte sokat beszélt arról hogy nem akar élni(mármint az alatt az idő alatt amikor már nem volt együtt a lánnyal) . Aztán egyik este azt mondta a telefonban. Ígérjem meg hogy nagyon vigyázok magamra. A szüleinek azt mondta hozzám jön. Nekem azt hogy segít a szüleinek. Hívtam. A szülei nem merték megmondani nem tudják hol van. Akkor vette a kötelet, és másnap reggel kaptam a hírt, hogy véget vetett az életének. Szóval ne gondolkozz, hanem segíts, még ha pikkel utána rád akkor is.
18. elszabadult hold (válaszként erre: 15. - Ncilány)
2010. aug. 4. 17:35
Ismerősöm egy internetes oldalon.
17. elszabadult hold (válaszként erre: 16. - A959b08f86)
2010. aug. 4. 17:34
Nem, de itt lakik nem messze tőlünk. Úgy tudom, a szüleivel él most.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook