Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted miért alakul annyi konfliktus, feszültség az emberek között az internetes fórumokon? fórum

Szerinted miért alakul annyi konfliktus, feszültség az emberek között az internetes fórumokon? (beszélgetős fórum)


1 2
15. 10c97b2309 (válaszként erre: 1. - F796a5926b)
2011. jún. 18. 21:19

Nem csak te tapasztalod! Sok őrültekháza szökevény menekült szerte a világba, velem az élen! XDDD

Na de ma én is kifogtam egy "gyöngyszemet", akit a való életben is minimum felpofoznék annyira beképzelt!!!

2011. jún. 18. 21:18

Engem a durvaság, a szitkozódás, az agresszivitás és természetesen a borzalmas nyelvezet zavar.

Sokan nem tudják kultúráltan leírni a véleményüket.

2011. jún. 18. 21:12

Eltérő vélemény két vagy több ember között és ha nem tudja az egyik a másikat meggyőzni, kialakul a vita.

Másik meg, ha nagyon hevesen osztja az egyik a másikat a véleménye miatt - arc nélkül praktikusabb ugye azoknak, akik mindezt élőben nem merik megtenni szemtől szemben...

2011. jún. 18. 21:12

A jelenségnek van amúgy tudományos neve:


*******

E-PENIS

*******

11. vica009 (válaszként erre: 6. - Alfoldi13)
2011. jún. 18. 21:10
Dehogynem! Itt megismerhetsz a saját Hazádból való,és teljesen más gondolkodásu embereket!Nagyon jó,csak maradj mindíg humánus!
10. lilipeti (válaszként erre: 3. - Gubóka)
2011. jún. 18. 21:10
Igen ebben lehet valami. Ezért én megpróbálok mindig úgy fogalmazni, hogy az ne legyen félreérthető. De azt sem értem, hogy valaki miért hiszi azt egyből, hogy a másik támadja? Nekem is volt már kellemetlen élmányem, és elég sokáig rágtam magam miatta. Én ilyen vagyok! Nem vagyok nyámnyila, csak nem szeretek fájdalmat okozni.
2011. jún. 18. 21:10
Amióta az emberpár kijött a paradicsomból konfliktusban van önmagával, ezáltal másokkal, persze vannak jó álarcok... :-)
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - F796a5926b)
2011. jún. 18. 21:09
Én igyekszem nem levezetni másokon a feszültségem, de nem vagyunk egyformák, nincsenek egyforma napjaink , na és emberből vagyunk. :) Gondolom minden kultúrában hasonló a helyzet. Aki alapból kötekedő, az itt sem tudja ezt leküzdeni, aki nyugis az meg ha nem tetszik valami átsiklik dolgokon, ha látja falba ütközik, mert ugye azt is figyelembe kell venni a másik vitapartner tud-e lenni, vagy csak mondja, mondja...... a saját vélt igazát, ha az nem is az.
2011. jún. 18. 21:09

a másiknak nem az arcát, csak a véleményét látod


egy véleménnyel könnyebb beszélgetni, könnyebb kioktatni, könnyebb elküldeni az édes anyukájába

2011. jún. 18. 21:05
azt gondolom annyira még se...
2011. jún. 18. 21:04
Jó kis iskola ez!!!!!!!!!!mindenkinek.
2011. jún. 18. 21:03
(amúgy én a magam részéről interneten pont olyan mitugrász vagyok mint a való életben, szóval nem érint)
2011. jún. 18. 21:03

mert sok esetben nem megy át a hangsúly, és ha pont valaki rossz passzban van, támadasnak vehet egy ártatlan megszólalást is.


én a barataimmal is eszrevettem h mikor neten beszelunk van oylan h osszekapunk valami, mert azt hiszem h mashogy modnja kozbe pedig semmi sincs.

2011. jún. 18. 21:02
Mert interneten keresztül nem lehet arconkéselni senkit. Legalábbis a legtöbben azt hiszik.
2011. jún. 18. 21:00

Vagy csak én tapasztalom ezt (másokon is, magamon is) ? Hajlamosak vagyunk itt levezetni a feszültséget, ami ér minket a valós életben ?


És ez vajon más kultúrákban is így van ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook