Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted melyik a legjobb kábelszolgáltató, ami országosan elérhető? fórum

Szerinted melyik a legjobb kábelszolgáltató, ami országosan elérhető? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. jan. 14. 11:48

Kiprobaltuk az iptv-t, visszatekerheto, felveheto.


Osszehasonlitva a upc ugyanezen szolgaltatasaval, viszi a palmat.

Sokkal tobb es jobb lehetosegei vannak, ha mar csak az alapot nezem. Az elozo csatorna gomb benyomasaval az elozo 1 helyett felajanlja neked a elozo 4-et.

Ha nezel egy csatprnat, es fel ora mulva ugy dontesz, hogy jo lett volna felvenni az elejetol, akkor jo hir, hogy ha megnyomod a felvetel gombot, az onnantol beteszi a video mappadba, amiota a csatornara kapcsoltal!

Es meg sok mas.

2012. dec. 5. 14:07

:((

Szerintem ilyen nincs.

Nézhetetlen csatornákkal rakják tele a csomagokat.


A DIGI elvette a legjobb csatornákat a Discovery-ket. :((

33. Katalin02 (válaszként erre: 19. - Ba7da9cfc0)
2012. dec. 5. 13:22
Igazad van,csak a sima discovery megy a többi nem :(
32. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Zsu1984)
2012. dec. 4. 14:08
Az UPC
31. szafaripók (válaszként erre: 30. - Konacafe)
2012. dec. 4. 13:58
:)
30. konacafe (válaszként erre: 29. - Szafaripók)
2012. dec. 4. 13:51

Igen, ilyen is volt.

Kepzeld el: hany elofizetonek lehet upc digibox?

Namost ez mind, mint valami filmben a robotokat: Itt az ideje ujraindulni! Es kikapcsoljak mindet, hogy ujra osszehangolodjanak! :)

29. szafaripók (válaszként erre: 27. - Esther78)
2012. dec. 4. 13:44
Ja igen, ezt el is felejtettem: nekünk folyton újra indul a box. Amikor eszébe jut. Van, hogy épp filmet nézel, és közben. Hogy miért? Az üf-szolgálaton azt mondták, hogy ha valamit központilag átprogramoznak, akkor automatikusan újraindulnak a boxok, hogy az új beállítások elinduljanak. Ez csak olyankor vicces mondjuk, amikor VASÁRNAP DÉLUTÁN 1 órán belül 4x indul újra. Ez olyankor egy jó 5 perces folyamat, amikor se kép, se hang, és semmit nem tudsz csinálni.
2012. dec. 4. 13:43

a discovery rajongoknak. a diginel..


[link]

2012. dec. 4. 13:39
Nálunk UPC van. Média boxunk van, mert a férjem mindene a sportcsatornák (sport1, sport2) és azok csak boxon keresztül jönnek külön fizetősek. A nettel és a telefonnal megvagyok elégedve, de a tv-vel nem igazán. A média box elég sz.r. Már legalább négyszer voltak kint megnézni, mert nem kapcsol, megfagy, nem lehet se ki se be kapcsolni. Kijöttek a szerelők és kb 2 cm-ről kapcsolgatta a boxot a távirányítóval, és kijelentette hogy működik, de azért ragasztottak a boxra egy darab fekete szigetelőszalagot mondván hogy leárnyékolja a tv. Minek a távirányító, ha csak 2-3 cm-ről működik? Most a távirányító mondta fel a szolgálatot, nem kapcsol semmit, kicseréltettük, erre kaptunk egy ugyanolyant, mert új nincs csak használt.
26. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 24. - Katka88)
2012. dec. 4. 13:25

T-home-nál nincs TLC, ügye?

Nálunk ez határozza meg ki lesz a szolgáltató. Jelen pillanatbn csak UPC adja. Így eldőlni látszik.

25. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 23. - Ditti28)
2012. dec. 4. 13:23
Én inkább fizetnék többet, csak lenne. Csinálhattak volna egy új csomagot amiben benne vannak. De egyszerűbb volt kivenni.
2012. dec. 4. 13:21
T-home...nekünk bevált, net és kábel tv terén is...én azért váltottam, mert a másik rosszabb szolgáltató drágább volt, 4 ezer forinttal havonta..
2012. dec. 4. 13:21

Nálunk is Digi van,de mérges vagyok, amiért kivették a discovery csatornákat, én is legtöbbet a TLC-t néztem. Állítólag nagyon megemelte a discovery az árait és a diginek is emelnie kellett volna ,ezért vették ki inkább.

Mondjuk a digi saját gyártású új csatornái eléggé nézhetetlenek.

2012. dec. 4. 13:18

A júpíszíről:

1. nálunk csak az van, úgyhogy nekünk nem volt dilemma, mit válasszunk. ezzel ők is tisztában vannak, ennek megfelelően szolgáltatnak is.

2. egy nagyobb széllökéstől elszáll minden. Pedig nagyvárosban lakunk, a város közepén. Mégis ha eső, vihar van, tuti elszáll a szolgáltatás a vihar vége + 3-4 órára.

3. Médiaboxunk van. Bizonyos csatornák tökéletesen működnek, bizonyos csatornáknál viszont nincs rendben a jelszolgáltatás, mert hol van, hol nincs és kiírja, hogy ellenőrizzem, jól van-e bedugva. Kivizsgálták, kábel, box jó, tehát a bejövő JEL nem az... Élmény úgy filmet nézni pl. hogy időnként megszakad a jel...

4. ügyfélszolgálat: egy f*s, pedig én még puncsos is vagyok, mert egy épületben dolgoztunk, és a valakinek a lánya vagyok, akit ismernek. Ehhez képest 4 év alatt nem sikerült felfogni, hogy el van írva a címünk a szerződésen, hiába voltunk bent személyesen 5-6x, kértük telefonon, faxon, e-mailen, a mai napig rossz a cím a számlákon, de legalább már a postacím jó. Igazából fizetnünk se kéne, mert az általuk megadott címen mi semmilyen szolgáltatást nem veszünk igénybe...:)

Ja, és nagyon észen kell lenni náluk: olyan panaszbejelentőt akartak aláíratni velem, (ezen a címen más néven is futott előfizetés, amihez semmi közünk, nem is vettük igénybe, és a tulaja nem fizette) ami 60-70 ezrembe fájt volna. Pedig ők szúrták el...

Ennyit róluk. Én nem nagyon ajánlom!!

21. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 20. - Salabakter)
2012. dec. 4. 13:17
Műholdon sem jön? Kábelen nálunk is csak a panelházaba vezették be.
20. salabakter (válaszként erre: 15. - Konacafe)
2012. dec. 4. 13:15
Hiába mondod a digit,az még nincs kiépítve mindenhol.Nálunk is csak bizonyos városrészekben,vagy utcákban van,hiába szeretnék átmenni.
19. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 17. - Katalin02)
2012. dec. 4. 13:15
Az érdekes ha megvan, mivel múlt héten az összeset kivették. Telefonon is megerősítették, hogy nem "átmenti zavar".
18. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 10. - 4fabd36e36)
2012. dec. 4. 13:14
Nem tudom, én nem találtam jónak a t home csomag ajánlatát, ráadás a net nagyon gyenge amit adnak hozzá.
2012. dec. 4. 13:12
Nekünk digi van,teljesen meg vagyunk elégedve.És az ára negyede a upc ugyanazon szolgáltatásának.Nekünk megvannak a discoveryk.
16. ancsika688 (válaszként erre: 14. - Zsu1984)
2012. dec. 4. 13:12
Átmennék másikhoz,de hűségnyilatkozatom van,még 1 évig.
2012. dec. 4. 13:07

szerintem a upc draga, de jo a digiboxos szolgaltatasa. (ugy ertem, jo hogy van. Merthogy beragad, nem jatssza le, stb) Es kaki az ugyfelszolgalata.


a digi kedvezobb mindenben, kevesebb csatorna es nincs rogzitos visszatekeros boxuk.


A T-t nem hasznaltuk meg, de a fenti indokok miatt ez van soron.

Amugy jo a box-uk? Nem ragad be, mint a masik? Megeri a csaladi csomagon felul mast is kerni? Szerintem az hbo nem jatszik meg mindig olyan jo dolgokat.

14. zsu1984 (válaszként erre: 12. - Ancsika688)
2012. dec. 4. 13:05
Kiveszik a normális csatornákat helyette valami bóvliságok vannak, az újak közül egyedül a filmes ér valamit de ugye az külön fizetős lesz és így nem éri meg....
13. konacafe (válaszként erre: 9. - Ba7da9cfc0)
2012. dec. 4. 13:04

a discovery most hirdetett valami osszefogas szeru akciot, hogy ne vegyek ki a csomagbol.

valaki discovery baratai talan..

12. ancsika688 (válaszként erre: 7. - Zsu1984)
2012. dec. 4. 13:01
Én is,kivettek egy csomó csatornát!
2012. dec. 4. 13:01
T-Home
2012. dec. 4. 13:01
A digi sz.r, a UPC drága. Szerintem.... Nekünk bejött a T-home. Csomagban-nettel telefonnal baráti.
2012. dec. 4. 13:00
Eddig diginél voltunk mi is, de mivel kivették az összes Discovery-t, így lemondjuk! Valószinű UPC lesz a nyertes nálunk, árban ők a legjobbak és a Discovery TLC is a kinálatukban van.
2012. dec. 4. 12:59
T-home. Árban is és minőségileg is.
2012. dec. 4. 12:58
Azért érdeklődök kinek mi jött be mert én most a Digire nagyon kivagyok akadva.
6. zsu1984 (válaszként erre: 3. - 99279bb06f)
2012. dec. 4. 12:58
Olyasmire gondolok ami a legtöbb helyen elérhető, legismertebb, stb...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook