Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerinted megfelelő játszira egy "habpapucs"? fórum

Szerinted megfelelő játszira egy "habpapucs"? (tudásbázis kérdés)


6. sajert (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. jún. 10. 12:35

Ezen én is gondolkoztam, végül a következőre jutottam (ha nem baj, hogy leírom):

amikor itthon a kertben "vizeseset" játszik, na akkor ráadom majd (még meg kell venni). Most minden este a teljesen elázott, többezres szandit takarítom... A vizes homok meg "csodákra" képes. Mezítláb meg nem hajlandó lenni. Még strandon is jó ötlet (mondjuk mi oda nem járunk).


Mondjuk a fiam mostanában nem futkározik, de ha majd újra beindul, akkor majd kint váltogatom neki a cipőket. Mondjuk a vizes játék után már jövünk fel, addigra teljesen lemerül (nem tudják mi baja).

2010. jún. 10. 10:35
Mindenképpen olyan kellene,ami stabilan tartja a bokáját.
2010. jún. 10. 10:12
NEM.
3. majmocska (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. jún. 10. 08:35
Egyáltalán nem megfelelő. Nem tartja a lábat, a bokát, tönkreteszi a kicsi lábát. Maximum strandra, vízpartra tudom elképzelni.
2010. jún. 10. 08:29

Csomó kislány/kisfiú lábán látom.. (tudjátok ez a gumi klumpa, ami egy pántal fog a saroknál)


Én is gondoltam rá, hogy talán jó lenne a tisztíthatóság miatt, de eléggé fogja ez egy szaladó, ugráló gyerkőc lábát?

2010. jún. 10. 08:28
Szerinted megfelelő játszira egy "habpapucs"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook