Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerinted lehet négy és fél hónapos babának teát adni, ha csak szopik? fórum

Szerinted lehet négy és fél hónapos babának teát adni, ha csak szopik? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. Pandamaci (válaszként erre: 7. - Ildika)
2007. nov. 27. 20:15
Tökéletesen egyetértek. Éppen elég gond lesz, ha már nem akar szopni, hogy mit adjon az ember. Egyébként honnan tudni, hogy szomjas és nem éhes egy 4 és fél hónapos babánál?
11. M_Marcsa (válaszként erre: 8. - Bb2f4e28dd)
2007. nov. 27. 19:27

Egyetértek. Fölösleges teat adni, ha szopizik. Szoptassad, ha szomjas is.



MIMUS, miért is akarsz teát adni a babádnak???

10. Mimus
2007. nov. 27. 18:56
na kipróbáltam neki ma a teát,hát mit mondjak,nagyon tetszett,csak úgy nyamnyogott
9. Mágika75 (válaszként erre: 5. - Mimus)
2007. nov. 27. 09:03

Sziasztok!


A nyári hőségben van értelme VIZET adni a babáknak... Vizet, nem teát.

Ha tejecskét kap, akkor fölösleges vizzel - főleg teával - traktálni. Kivételesen hallgass a védőnőre!


A Hipp pedig azért forgalmaz teát 4 hónapos babáknak, mert a pénzed akarja, nem pedig hogy Lili-babád igyon egy jót... Ez üzlet, pénz; nem a Babád egészsége!!!

Hallgass a védőnőre! Neki semmilyen üzleti érdeke nincs....

2007. nov. 27. 09:01
Én nem adnék; nem is adtam. Minek? Az első tej szomjoltó. Ha szomjasnak gondolod (mert mondjuk száraz a lakás levegője), akkor gyakrabban kell szoptatni az első tejet.
2007. nov. 27. 08:54
Nekem is azt mondták ha van elég tejcsi inkább azt, ha szomjas akkor is. Ha csak szomjas ugyis csak keveset szopizik... én nem adok neki egyenlőre teát, ihat még eleget. Tejcsi pedig később már nem lesz :)
2007. nov. 27. 08:53
Én nyáron a nagy melegben is adtam neki, igaz vizet, meg akkor még nem nagyon volt tejem! De ha benned már felmerül, hogy esetleg kéne neki, akkor biztos van vmi oka! Nekem az a véleményem, hogy én tudom ,hogy mi a legjobb a gyerkőcömnek! 3 hónapos múlt a kisfiam, már megkóstóltattam vele az almalevet is, de nem igazán kell neki, ezért nem adom.
2007. nov. 27. 08:50
mert a védőnő azt mondja ne adjak,de szerintem két kaja között lehetne,nem hiába van a hippnek már olyan teája,amit 4hónapos kortól lehet adni.Ebben kérném a segítségeteket,előre is köszi mindenkinek...
2007. nov. 27. 08:49
hmmm...adgatod=adhatod
2007. nov. 27. 08:49

Az, hogy szopik, nem zárja ki, hogy teát igyon. Két szopás között megszomjazhat....

Világos, szalma színű teát (gyerektea) adhatsz neki.

2007. nov. 27. 08:48
Mindenképpen! Adgatod neki kiskanállal vagy pohárból is, ha esetleg a cumisüvegtől félsz!
2007. nov. 27. 08:47
Szerinted lehet négy és fél hónapos babának teát adni, ha csak szopik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook