Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted igaz, hogy a rák jegyüek a legérzékenyebbek? fórum

Szerinted igaz, hogy a rák jegyüek a legérzékenyebbek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2013. aug. 7. 22:49
igaz
2013. máj. 3. 11:16
igen sajnos igaz.
163. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 162. - 4f8ae69d1b)
2011. okt. 3. 15:07
*klubot*
2011. okt. 3. 15:06
Kellene nyitnunk fórumot,vagy klubbot..:)
2011. okt. 3. 14:59
Valóban érzékenyek a rákok,de erős lelkűek is.Talán ők bírják el a legtöbb terhet,ezért hajlamosak mindenki gondját a nyakukba venni
2011. okt. 3. 14:09
A párom rák jegyű.Igen,érzékeny,hirtelen haragú,olyan makacs,mint egy öszvér,és sajnos nagyon irigy is.
159. 274c9996b8 (válaszként erre: 153. - Moonlight0707)
2011. okt. 3. 13:28
Az asztrologiaban , minden egyes jegynel akadnak kevesbe jo csillagallasok , ez kb azt jelenti hogy elöfordul hogy az adott szemelynel kimondottan csak az adott csillagjegy ,negativ sajatossagai kerulnek elöterbe ! Azutan az is nagy igazsag hogy nincs 2-egyforma rak,kos,merleg vagy barmilyen mas jegy...........viszont az alaptulajdonsagok,sajatossagok sokszor nagyon talaloak :)
158. Meda
2011. okt. 2. 15:51

Ismerek rák jegyűt, Ő is érzékeny, ...stb. ahogyan anita0923 írta. Az érzékenység, sértődékenység nem feltétlenül a csillagjegyektől függ.

Tudok Kos, Vízöntő jegyűekről is például, hogy hamar megsértődnek és hajthatatlanok lesznek. Tehát nem mindig úgy van, ahogyan az asztrológia jellemzi a csillagjegyeket.

Mérleg vagyok, pont a Skorpió előtt.


A viselkedés pedig ember-és környezetfüggő.

2011. okt. 1. 19:30
én is ràk vagyok...és nagyon illenek ràm a jelzök..,hogy érzékeny,sértödékeny,ha egyszer àtverik abban az emberben màr soha többet nem tud megbizni,de még ember szàmba se veszi.. Amugy pedig,meleg szivü,bö kezü,nagyon jo barätnö akire mindig lehet szàmitani,àllatbaràt,csalàdcentrikus,és inyenc..meg még sok jo màs tulajdonsàg!!!:-)
156. moonlight0707 (válaszként erre: 141. - Monyóné)
2011. okt. 1. 05:09
igen mi rakok nagyon aggodoak vagyunk,de de...ne hidd,hogycsak mi,mert eltem szuz jegyu ferfivel es o meg nalam is tobbet aggodott mindenem,de most egy iker ferfi mellett kezdek "elfeledni" aggodni.o nagyon vidam es boldog,kiegyensulyozott egyeniseg,s mondta,hogy o meg eleteben semmin nem aggodott.nem segit az semmin sem csak hatra taszit minket/betegseg a vegeredmenye.tole tanulva mar kezdek "konnyebb" lenni es inkabb a jo dolgokra koncentralok,s nem gondolvan sokat a rosszra.ahogy itt nalunk mondjak.-"NE AGGODJ,LEGY BOLDOG"-S EZ TOKRE IGAZ,MERT AZ AUSZTRALOK AZOK NEM AGGODASUKROL HIRESEK,NAGYON NYUGIS EGY NEP.s ez ragalyos.a latinoktol meg/eltem latin amerikaban/ meg a turelmuk ragadt ram,hihetetlen egy turelmes nep.bar addig is turelmes voltam,de azota meg jobban lelassultam.......
155. moonlight0707 (válaszként erre: 30. - Inci-finci)
2011. okt. 1. 05:03
te a szerencsesek koze tartozol,mert a mi kapcsolatunk nem mukodott.mindketten rakok leven.eltem mar kulombozo jegyu partnerekkel,de ahogy tapasztaltam minden jegyben van ugy nevezett jo es rossz is.pl.eltem ikrekkel korabban es ma is azzal elek/csal mas iker pasival/ es tokre masok,az elso ikrem/pasim/ nocsabasz,hazudozo volt,mig a 2.bar baratsagos decsak a hatarig es eletem legnagyobb szerelme.nincs olyan amit kerek tole es ne tenne meg!az hogy idaig eljutottam sok mindenen atmentem/nem vele/,mert a 2 iker kozott volt mas jegyu pasim is,de lenyeg nem lehet mindenkit egy kalap ala venni.
154. moonlight0707 (válaszként erre: 33. - Sz.Csirke)
2011. okt. 1. 04:57
sokan biztosan.jomagam is mig 5 evvel ezelott a sajat kezemben vettem a sorsomat,senkit nem engedtem beleszolni az eletemben,s lass csodat!azota nagyon boldog vagyok.barcsak elobb se a masok velemenyere,"jotanacsara" hallgattam volna.emberek!egy eletunk van,s az a mi kezunkben van.ha vmi rosszul sul el nem masok,hanem mi szenvedunk.eld az eleted ahogy te jonak latod!
153. moonlight0707 (válaszként erre: 61. - 274c9996b8)
2011. okt. 1. 04:54
igy igaz a rak es szuz kapcsolatokra,de a tobbi jegynel is tokre igy van ez.volt parom rak volt,mint jomagam,s eletem legrosszabb kapcsolata volt.gondolom a tobbi jegyeknel is van ilyen,hogy jol,vagy nagyon rosszul jonnek ki egymassal.
152. moonlight0707 (válaszként erre: 82. - C4f059c04b)
2011. okt. 1. 04:50
igaza van,mar bocs,de sajat tapastalatbol tudom ha az ember mindenkinek meg akar felelni akkor boldog sosem lesz.egy eletunk van s tul rovid az elet,hogy "szenvedjunk".ha azt csinaljuk amit mi akarunk akkor sosem hibaztatunk senkit sem ha vmi rosszul sul el.igaz a rakok onfejuek,de tapasztalatbol tudom/psrkapcsolataimbol/,hogy mas csillagjegyuek is igy vannak ezzel nemcsak mi.
151. moonlight0707 (válaszként erre: 113. - 8c73a5832e)
2011. okt. 1. 04:46
ezen en sem tudok valtoztatni pedig mennyire konnyebb lenne igy az elet!
150. moonlight0707 (válaszként erre: 122. - 274c9996b8)
2011. okt. 1. 04:44
hogy milyen igaz amiket irsz!igen a rak sosem felejt!
2010. aug. 12. 17:30
en is rakocska vagyok jul.21., csak hangulatember vagyok, es csaladcentrikus, es romantikus, a többi nem igazan ilik ram..
2010. aug. 12. 16:25
Mese.
2010. aug. 8. 14:40

Én rák vagyok és kifejezetten érzékeny=bolond!!!

Legalább is sok helyzetben,az érzékenységem hátrányt okoz!!!!!!!

De van ilyen!ooo

146. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 141. - Monyóné)
2010. júl. 15. 13:55

Én is rák jegyű vagyok..ezt mintha csak rólam írták volna..

én nagyon szeretem ezt a csillagjegyet..

úgy "terveztem"hogy a gyermekem is az legyen..

Sikerült..:)

145. supin
2010. febr. 28. 15:44

a mult héten szerencsésnek kellett volna lennem a horoszkóp szerint..Na, még az ellenségemnek sem...amilyen hét volt...

Szerencse noku...

ez érzékenyen érintett.

2010. jan. 14. 17:27
Nálunk hárman is rák jegyűek vagyunk.Nagy fiam,menyem, és én.Fiam és én rendkívül érzékenyek vagyunk, bár ezt én inkább kimutatom mint a fiam.Könnyen sírom el magam.Fiam kívülről erősnek, humorosnak látszik,(tényleg jó a humora) pedig nagyon is érzékeny, de ezt csak mi tudjuk, a szülei.Szerintünk még a felesége sem.Menyem legalább is ahogy én megismertem,nem szentimentális, de nagyon tud szeretni.Kedves, de ez sokszor csak álarc.A fiammal, bár együgyűek, még is tűz és víz.Ettől függetlenül már 8 éve együtt vannak, kisebb-nagyobb hullámvölgyekkel, de szeretik egymást.
143. 8c73a5832e (válaszként erre: 141. - Monyóné)
2010. jan. 14. 17:09
Ezek tényleg igazak (szerintem)
2010. jan. 12. 11:49
Előző javítása->Erős a hangulat..ingadozása.
2010. jan. 12. 11:47
Rák érzékeny,aggódó,túl sokat agyal,apró dolgoknak tud örülni,de minimális probléma is földhöz tudja verni.Erős a hangulat.Kettős érzelmeket vált ki az emberekből.Nagyon szeretik,de sokszor az ember agyára tud menni a lelki ingadozások miatt.Ami csak kívűlről tűnik annak,amúgy belül igen is tisztában van az érzéseivel.Önfejű,akaratos,és utálja ha nem figyelnek rá vagy semmibe veszik.Nyílt szívű,közvetlen,nyitott,de ha valaki megbántja akkor azonnal bezárkózik a páncéljába.Nagyon is bizalmasnak tűnik pedig valójában nagyo kevés emberben bízik meg és nyílik meg élete folyamán.De akinek megmutatja valódi arcát az egy kincsre lel benne.Kreatív,gyorsan feltalálja magát.A számára fontos eseményeket pontosan megjegyzi amúgy elég szelektív az agya.:)rák vagyok:)
140. 9bc5015697 (válaszként erre: 137. - Fiatal nő)
2009. okt. 3. 15:32
Bocs. Tudom. Meg vakondok. Csak a Halaknál használom, persze ti nem tudhatjátok miért, ez még az asztrológus pasimból maradt hülyéskedés, nem is kell érteni, de nem vagyok ám hülye, tényleg jó vagyok magyarból. :)
139. 8c73a5832e (válaszként erre: 136. - Hancsalean)
2009. okt. 3. 14:29
Mi is Rák szülők vagyunk a férjemmel,igaz a fiunk nem az. De nem hiszem,hogy ilyen rosszak lennénk, sőt. Szerintem nem kell általánosítani! Ismerek én rossz anyóst Ikrek-ben is....:)),/nem kell ahhoz Ráknak lenni.../
138. Fiatal nő (válaszként erre: 136. - Hancsalean)
2009. okt. 3. 14:29
Jaja. A párom volt barátnője engem nagyon utál(hat), pedig nem ártottam neki az égvilágon semmit, sőt, Ő a bunkó, mert még köszönni sem tud... :-S
137. Fiatal nő (válaszként erre: 128. - 9bc5015697)
2009. okt. 3. 14:27

Halakok. Úristen... A Halak szónak Halak a többesszáma. Olyan mint az Ikrek. Ott sem mondjuk, hogy az Ikrekek...


:-))))

2009. okt. 3. 12:41

De igaz ám! Ahogy tudnak szeretni, úgy tudnak gyűlölni is!

Volt egy hosszú kapcsolatom, rák jegyű férfivel. Eleinte elhalmozott a szeretetével, majd amikor megsértődött valamin, sokszor napokra eltűnt, de volt hogy hűséges sem tudott maradni. Sokat hazudott és nagyon bosszúálló volt másokkal. Még a szülei is rák jegyűek voltak. Isten óvja az embert az ilyen anyóstól...

Nekem nem volt vele szerencsém, irányítani akarta minden lépésünket és mindenhez az ő engedéje kellett. Nem hagyta a fiát élni, ezzel tönkretette a kapcsolatunkat. Bármit csináltam, ő mindenben jobb akart lenni, mindent jobban tudott.

Remélem nem minden rák jegyű ilyen. Én kifogtam...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook