Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... fórum

Halak jegyűek ti is úgy érzitek valami nincs rendjén .... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
140. 7d6739e46c (válaszként erre: 138. - Bnedora)
2012. jan. 3. 19:40
A halak a ráknak túlságosan unalmassá válik hosszú távon.Eleinte élvezi hogy békés természet,de hosszú távon nincs meg a szikra.
139. 7d6739e46c (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2012. jan. 3. 19:39

Én skorpió vagyok és jó néhány éve figyelgetem azt,hogy a különböző csillagjegyek közül kik azok az emberek akik általában vonzanak vagy taszítanak.nekem,mint víz jegyűnek elvileg szimpatizálnom kellene a többi vízjegyűvel(halak,rák)de ez azért nem ennyire nyilvánvaló.

Amit megfigyeltem:

a halakat én magam túlságosan naivnak és álmodozónak tartom,mint aki tényleg nem ezen a földön járnak.

Sokszor a saját képességeikkel és tulajdonságaikkal is nagyon elfogultak tudnak lenni,vagy inkább naivak.Talán túlságosan megbocsátóak még magukkal szemben is.Könnyen megvezethetőek.

Alapvetően egyszerű emberek,de a felszín mögött olyan elvarázsolt dolgok vannak....!!!

Általában nem kedvelem a halak jegyűeket,de van néhány kivétel,akikkel nagyon jól megértjük egymást,viszont tudom hogy ez csak szimpátia,soha nem számíthatnék rájuk egy igazi "háborúban".

Ha vita van,vagy véleményt kellene éles helyzetben nyílvánítani,akkor visszahúzódnak.

és sajnos gyakran megbízhatatlanok,titkot nem szabad rájuk bízni,mert éppen azért mert szeretnének mindenkivel jóban lenni,sokszor kiadják más emberek bizalmas információit.

De rátámadni nem fognak az emberre soha,attól nem kell tartani.


A férjem rák és mondhatom a lehető legjobb párosítás egy rák férfi és skorpió nő.Minden téren.

Általában a rákokkal jól kijövök,bár inkább a rák férfiakkal,rák nőben csalódtam már párszor.De alapvetően kedvelem őket.

138. bnedora (válaszként erre: 130. - Júliusi)
2012. jan. 3. 19:24
A Rák és a Halak jegyűek nagyon hasonlítanak egymásra. Én valóban abban különbözök tőlük, hogy nem szeretem a vizet, a többi stimmel.
2012. jan. 3. 18:49
Én azt hittem egyedül vagyok :) De többet nem mondok a végén hülyének néztek.
136. 29a51492c6 (válaszként erre: 93. - Querocha)
2011. nov. 26. 09:26
Szia! Én is halak vagyok, skorpió aszcendenssel. Én is szívesen beszélgetnék privátban erről.
135. bizsu67
2011. nov. 25. 19:58
A gének! Jó de mi mondja meg hogy ki és mit örököljön...
2011. nov. 25. 19:08
Az én lányom gyönyörű természetes vörös,és barna szemű. De azért ,mert én barna, a férjem szőke...
133. bizsu67 (válaszként erre: 132. - Rozinante)
2011. nov. 25. 12:11
Ez egy nagyon érdekes problémás köre az asztrológiának ami a külső megjelenést illeti... Én is hal vagyok de fekete a hajam és a szemem is nagyon sötét. Viszont azok a halak akiket én ismerek , tényleg mind szőkések és kékszeműek, mint ahogy azt az asztrológia álltalában gondolja. A kérdés az hogy vajon mik azok a dolgok amik a változást hozzák???
132. Rozinante (válaszként erre: 131. - Bizsu67)
2011. nov. 25. 08:00
Hát az utolsó mondatodat tökéletesen megcáfolom: Párom nagyon sötétbarna hajú (majdnem fekete) és barna szemű :D
131. bizsu67
2011. nov. 24. 13:22
Nincs tiszta jegy! A személyiség nagyonsok finom részletből tevődik össze. Számit az aszcendens az első ház , a bolygók elhelyezkedése , fényszögeik Stb... Halak állt.ban szeretik a vizet meg a vizhez köthető dolgokat, de a halság legfontosabb tulajdonsága az érzékenység,aztán az odaadás. Az igazi halak szeretnek adni mindenből mint víz jegy körbe vesz körbe follya azt aki neki fontos, sajnos ezzel meg is tud őrjiteni mert sokszor sok az amit érzelmileg ritkán fizikailag tesz. Ja és állitólag szökék és kékszemüek. Tényleg??
130. júliusi (válaszként erre: 112. - Rozinante)
2011. nov. 24. 13:13

Én Rák jegyűként, szintén ilyen vagyok, de a lányom halak, ő viszont utálja a fürdőzést,strandot.

A párom is rák,ő is szereti a vizet(horgászni,fürdeni),így együtt megyünk...pár napja Tiszaújvárosban voltunk,isteni volt!!:)

129. bizsu67 (válaszként erre: 128. - D41005143d)
2011. nov. 24. 13:07
Ezért a többes szám! Mesélyj mivel akasztott ki!
2011. nov. 11. 11:28
bar nem hal jegyu vagyok,de egyik exem igen es bizony ok olyanok,mint akiknek 2 szemelyiseguk van.
127. bizsu67
2011. szept. 27. 13:17
Már megint mély pont ... semmisem dob fel , inkább csak egy rakásnak érzem magam... Milyen bolygó állás van ilyenkor? Vagy a hold a ludas?
126. bizsu67 (válaszként erre: 125. - Querocha)
2011. aug. 1. 15:25
ó ! köszi, köszi! máris megprobálom! :)
125. Querocha (válaszként erre: 123. - Bizsu67)
2011. júl. 31. 13:03
A Fővárosi Szabó Ervin könyvtár honlapja az a www.fszek.hu, neten keresztül is lehet könyvek után érdeklődni.
124. bizsu67 (válaszként erre: 121. - Ephemerid)
2011. júl. 29. 23:32
én ha este lefekszem és a téma eszembe jut, szinte pánikba esem a gondolattol, hogy a főőd alá temessenek. Fő promlémám hogy akkor igen távol leszek a családomtól... egyedül stb. A dolog fizikai része nem érdekel, a lelki igen. Én úgy szeretném ha valamilyan formában akkor is velem lennének! Nem én velük, hanem én nem tudok létezni nélkülük ! Azt hülyének tartom aki a szekrény tetején tartja a rokonát, de pl nálunk nagy a kert ... ott is kiszorhatnának valamelyik fa tövébe. :) Arról nem beszélve mennyit sporolnának így. :)
123. bizsu67 (válaszként erre: 122. - Querocha)
2011. júl. 29. 23:24

Sajnos bunkó vagyok, nem beszélni cak kici magyarszki...:(

Hogy lehet ott valaki tag , és a neten keresztül nem lehet körül nézni ott a könyvek között ?

122. Querocha (válaszként erre: 118. - Bizsu67)
2011. júl. 29. 08:55
A Kálvin Téri Szabó Ervin Könyvtárba járok, persze megnézem h az asztrológia témakörben milyen művek szerepelnek! Idegennyelvű könyvek is érdekelnek?
121. Ephemerid (válaszként erre: 120. - Bizsu67)
2011. júl. 29. 08:22
Szerintem, ha meghalok nekem már mindegy. Ahogy jobb a családomnak és olcsóbb. Hamvasztás és kész. a hamvakat meg szórják szét. Anyám ebből mindig "viccet" csinál, hogy őt ne temessük el mert fél a kukacoktól meg a békáktól és ott sötét van...hamvasszuk és tegyük a padlásra...szép mondhatom.
120. bizsu67
2011. júl. 29. 07:45
És A mainapi kérdés : ha meghalsz mit szeretnél , koporsót a főd alá v hamú lennél inkább... :/
119. bizsu67 (válaszként erre: 115. - Pahet a vadász)
2011. júl. 29. 07:41
Mélyen eggyet érzek, a szivemből szoltál, csak én nem egyedül bújnék... a többi stimmel....:)
118. bizsu67
2011. júl. 29. 07:39

Szépnapot ! ??

Ha könyvtárba mégy akkor az alap mű Baktay Ervin : A csillag fejtés könyve. Ez afféle tanköny a témában az alső évfolyam is erre épült a suliban ,nagyon jó könyv!

ÉS HA VAN VALAKINAK OTTHON ELFEKVŐBEN ? MEGVENNÉM! de a Csaba György :CSillagjóslás c könyve is elég jó ahhoz valami képet kapj ( csak én átugrottam a bevezető részt a többi már jó )

Megtennéd nekem ha már ott jársz , hogy lekéred az összes asztrológiával foglalkozó könyv cimét , hogy mik vannak.. mert én antikváriumokban keresgélek, és nagy ám a hiány ebben a témában... Ja és melyik ,hol könyvtárba mégy? :)

2011. júl. 28. 19:29
Tudtok ajánlani vmi jó asztrológiai könyvet? Jövő7en megyek könyvtárba, azt hátha megtalálom. :)
2011. júl. 28. 16:20
Na már... nem kell úgy elkeseredni és begubózni...nemsokára kisüt a napocska és jó meleg lesz! :D (a fene enné meg)
115. Pahet a vadász (válaszként erre: 110. - Bizsu67)
2011. júl. 28. 16:17

Én kifejezetten szarul vagyok... fáj a fejem, rossz a kedvem nagyon, olyan depis kissé... plusz nincs kedvem semmihez, senkihez.. legszívesebben begubóznék a takaró alá

és ki sem jönnék ameddig ki nem süt a nap...

2011. júl. 28. 08:35

A tenger vizet imádom, onnan szó szerint ki kell cibálni. :D:D De jobban szeretem-elviselem a hideg időt és a telet.

Querocha, gratula az angliai munkádhoz. :)

2011. júl. 28. 08:26

Én ha minden jól megy, és ebben bízom :), akkor augusztus végén megyek Angliába dolgozni. Most ezzel az időjárással úgy vok, h legalább hozzászokok a kinnti időjáráshoz, amolyan "tréningnek" tartom a mostani borús időt.

De én szeretem az esőt, nincs vele semmi bajom.

112. Rozinante (válaszként erre: 111. - Ephemerid)
2011. júl. 28. 08:24
Sziasztok! Skorpió lévén (ami víz jegy ugye), én sem szeretem a vizet. Nem vagyok odáig, ha mondjuk wellness hétvégére megyünk vagy ilyesmi. Ellenben párom, akiről tudjátok, hogy Halak, imádja a vizet. Minden formában. Legyen az tó, vagy tenger, vagy uszoda. Ki se lehet robbantani, ha egyszer bekerül valamelyikbe. Mindig elcsodálkozom rajta, hogy hogy lehet ennyire szeretni fürdeni? :D
2011. júl. 28. 07:42
Úúúúútálom a vizet. Főleg ebben a formában. Depresszió? azt azért nem mondanám, örülök, hogy legalább nincs meleg... ha meg esnie kell valaminek az inkább hó legyen. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook