Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz lenne, hogy a hasonló jegyűek (halak) jobban megértik egymást? fórum

Igaz lenne, hogy a hasonló jegyűek (halak) jobban megértik egymást? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 26. 11:44
én bak vagyok és nekem van halak jegyű barátnőm méghozzá a legjobb imádom őt
2009. febr. 20. 07:36

Szia!

Én halak vagyok,a férjem is:-))A legjobb baránőm mérleg volt,akivel sajna a költözés miatt eltávolodtunk egymástól,mégis ő volt aki a legközelebb állt a lelkivilágomhoz.

Halak jegyű barátnőm még nem is volt.

2009. febr. 20. 06:22

szia!


én mondjuk nem halak vagyok, hanem nyilas, és vonzanak a nyilas nevü csajok, de egyikkel se volt még igazi barátság :S most pl egy Bika az akivel tengetem mindennapjaim

2009. febr. 20. 04:57

Tegnap beszélgettem a párom anyukájával,akivel nagyon jóban vagyok. Szeretem,és tisztelem is,fiatalos,és mindemellett sok olyan dolgot mondd,ami elgondolkodtat.

Ilyen volt a tegnapi is. A barátokról,barátnőkről volt szó. Elmeséltem neki,hogy volt egy barátnőm,akivel sülve-főve együtt lógtunk,és most néhány éve megszakadt ( egyéb okokból) a kapcsolat,és azóta nem találok magamnak olyan igazán öszinte,és megbizható barátnőt... Miért?

Erre tegnap az volt a tanács,hogy halak jegyű barátnőt keressek. Lehet benne valami,mert én is ebben a jegyben születtem,és a párom anyukája is,és nagyon jól megértjük egymást,de öszintén!

De komolyan,egy halak jegyű lány csak halak jegyű barátnővel értettheti meg magát igazán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook