Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted a női humoristák viccesek? fórum

Szerinted a női humoristák viccesek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Ági0830)
2022. jan. 12. 17:22
én is,meg az előbb felsoroltakat.na a Badárra ránézni sem tudok.
23. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2022. jan. 12. 17:20
na,ha meghallom kapcsolom is át a tévét.lehet,hogy van humora,de,ha egy szavát nem értem.
22. tumbo2 (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2022. jan. 12. 17:18
nekem sem tetszik.inkább az Eszter.
2022. jan. 12. 16:44
Anettén voltam, talán KAP-pal volt. Annyira nem jött be egyikük sem. Eleve jobban szerettem a régi típusú műsorokat, amik például a kabarécsütörtökökön volt régen, mint a mai divatos standup stílust.
20. 71ddaa07fa (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2022. jan. 12. 16:20

Én ezt inkább a kettejük közti bizalom jelének fogom fel.

Ahogy általában a zenekarok is jókat mosolyognak az Irigy Hónaljmirigy, vagy egykor Vogáék paródiáin.

19. Epresturmix (válaszként erre: 13. - 71ddaa07fa)
2022. jan. 12. 15:27
Anett nekem nem tetszik. Értem, hogy humor, de a saját családját járatja le poénba burkolva. Valahogy nem. 😓
18. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
2022. jan. 12. 15:24
Duma Roast akart lenni.
17. Epresturmix (válaszként erre: 13. - 71ddaa07fa)
2022. jan. 12. 15:24
To-to-to-to Tóth Edu. 😑
16. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. jan. 12. 15:23

Évek óta járok Dumaszínházba, most is van már jegyem. :)

Női előadásra nem szoktam menni, a környéken nincs is nagyon. Talán, de mondom talán Ráskó Esztiére elmennék egyszer, de csak akkor ha önálló estje lenne. A férfiak jobbak ebben. Tény és való. :)

Ács Fruzsina nekem videón keresztül nem jön át, aztán lehet élőben jó lenne. Esetleg páros fellépőként. Szerintem egyedül nem ugorja meg a deszkát.

Persze férfiak közül is van, akiére többet nem megyek. Ilyen Badár és Aranyosi. Nem alkottak maradandó élményt szàmomra. Ellenben Bödőcs, KAP, (voltam ezen felül Dombin, Kiss Ádámon egy duma rosszindulatú ahol Sóbert Norbit ekézték a jelenlétében) de legeslegjobbak Lakatos és a Musimbe pàros. Életemben annyira jóízűen nem nevettem. Hazáig is vigyorogtunk. Március elsején Kőhalmira megyünk.

2022. jan. 12. 14:32
A férfi humoristák közül Orosz Gyurit szeretem. A nők közül meg Redenczki Marcsit.
14. boldogzokni (válaszként erre: 13. - 71ddaa07fa)
2022. jan. 12. 14:03
Bach Szilviától én simán kapok lábrázást. :)
2022. jan. 12. 14:00

Kormos Anett, Ács Fruzsina, Ráskó Eszter és valamilyen szinte Pottyondy Edina, aki a a mostani női humoristák közül ismertebb.

Személy szerint nincs bajom egyikükkel sem. Persze vannak olyan előadásaik, amik kissé erőltetettek, de lábrázást egyiktől sem kapok, mint mondjuk Tóth Eduárdtól, vagy Hajdú Balázstól.


A régiek közül Bach Szilviára emlékszem. Mint parodista, nekem nem jött be, amit ő csinált.

12. Bichi (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2022. jan. 12. 12:08

Engem pont ezektől ver ki a víz, a Sasnál komolyan koncentrálni kell, hogy értsd amit mond, de én a többit sem bírom. A maiak közül van pár jó, de inkább szánalmasak mint viccesek.

Nőt nem tudok, akit hallottam és tetszene...

11. Alnisa
2022. jan. 12. 11:31
Szerintem vannak jó női humoristák.
2022. jan. 12. 10:16

Alapból nem szeretem a humoristákat, mert jellemzően valamelyik emberi fogyatékosságot csúfolják ki.

Ilyen a részeg a testi-lelki fogyatékos, beteg, szegény, lusta stb. ember.

Viccelődnek a családtagjaikon, főleg a feleségükön. Ezek nekem nem tetszene, így nem nézem, hallgatom.


Felfedeztem viszont mások ajánlása alapján Krézit. Itt nem írok róla bővebben, a keresőben utána nézhettek és sok jelenetét is láthatjátok.

Szuper jó amit előad, a témái és persze nagy "színész" is Góg Anikó, aki mellesleg sportoló.

[link]

9. tien
2022. jan. 12. 10:14
Ráskó Eszter igen.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2022. jan. 12. 10:14

Hofi elsősorban parodista volt, és nem humorista. Ahogy olvasom az életútját, először Luis Amstrong, Roda Scott (saját maga írt) paródiákat mutatott be... majd 1975-ben műsorra tűzte a "Kádár-paródiát".

Akkoriban azt suttogták, hogy utána néhány hónapra az állam vendége volt, és még az ajtót is rázárták, nehogy bárki is megzavarja. Attól kezdve (állítólag) erősen cenzúrázták, és ha mégis erőteljesebbre sikeredett az előadása, mint amit engedtek neki, ismét "üdültették".


Hogy ebből mi volt igaz, és mi nem, nem tudom. Azt biztos, hogy elég gyakran el-eltűnt a képernyőről. Visszatérésekor mindig azzal indokolta, hogy állami üdülőben töltött néhány hónapot. :DD

2022. jan. 12. 10:07

Nekem a nők közül Ráskó Eszter tetszik. Kormos Anettnek nem áll jó ez a szerep, erőltetettnek tartom előadását.

A férfiak közül Hadházi Lászlót, Dombovári Istvánt, Kovács András Pétert, Janklovics Pétert sorolnám a jók közé.

2022. jan. 12. 09:55

Van köztük, akit kedvelek, de van, akit nem találok viccesnek. Szeretem Bach Szilviát, de néha túljátszottnak tartom 1-1 hangját (a Frédi-Béni paródiában csúcs volt!). Kormos Anett humorát is bírom, de ő valahogy eltűnt ...

Ugyanígy a pasik közül is van, akit nem tudok megunni (Aradi, KAP, Aranyosi, Janklovics), és van, akiről inkább elkapcsolok (Pl. Dombi).

5. globus (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2022. jan. 12. 09:53
Nem igazán villanyozott fel a kategória...
2022. jan. 12. 09:44

Egyik nembeli humorista sem vicces, de ha a régebbi előadásokra gondolok, nÉhány ffi megnevettettetet - Sas Aradi VARGA BAGI Nacsa Fábry- de a nők közt nem volt olyan előadó, akin még el is mosolyodtam volna, mostanában futtatják Kormos Anettet, lx láttam, doszta elég volt.


A gengszterváltással megszűnt a humor is.- zárójelben nekem a Hofi sem volt olyan nagy sZám )

3. hpetra22 (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. jan. 12. 09:40
Élő előadáson nem voltál még? Szerintem elég jó kikapcsolódás, többet is láttam már.
2. globus (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. jan. 12. 09:40
Egyik nemé sem. Kínosan erőltetett, fárasztó monológok. Ha véletlenül odatévedünk, elkapcsolunk.
2022. jan. 12. 09:37

Olyan sokat nem tudok most felsorolni, nem is akarok nevesíteni, régebbi és újabb nőkre is gondolok.

Ahányat eddig láttam, valahogy nem találtam viccesnek. Mi lehet ennek az oka? A férfiak valahogy jobban csinálják ezt a műfajt?

Nektek tetszenek a női humoristák előadásai, standupjai?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook