Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretni akarom a magassarkút, de széttöri a lábam. :( fórum

Szeretni akarom a magassarkút, de széttöri a lábam. :( (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Aurel)
febr. 25. 08:30
Félreértés ne essék, de gusztustalan hogy férfinek gondolsz. Ha az lennék megosztanám a problémám? Vagy talán a férfiaknak is feltöri a sarkát a magassarkú? Netán ők is hordanak? Azért hülyeséget ne írj.
22. hottie (válaszként erre: 21. - Aurel)
febr. 25. 08:25

Új tag vagy, de közben ezt írod: "sokszor érzem"...

Miért kellett ehhez az egy bejegyzéshez egy kamuprofil?

:)

21. aurel
febr. 25. 02:28

a fórumnyitó egy fetisiszta, kamus pasi, aki itt éli ki az elfojtott degenerációját.

Sokszor érzem, hogy hazug " női " üzenetek mögött szánalmasan hazudozó, mentális gondokkal terhelt antipalik állnak, mint pl.ez a tűsarkas drag queen..

febr. 25. 00:25
Olyat vegyél ami kényelmes.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Loch ness)
febr. 25. 00:09
Kedves vagy, úgy tartom hogy a csini ruhához az dukál. Sajnos csak sport cipőim vannak (a lábam csak azt bírja el) így egy sima lenge ruhához elengedhetetlen a csinibb viselet.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
febr. 25. 00:06
Lúd talpam van ha erre gondoltál. Van amikor csúszkál még harisnyába is, de ha passzosat veszek akkor tényleg kényelmetlen.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Timycat)
febr. 25. 00:05
Az első percekbe sose derül ki, hogy későbbiekben mennyire lesz kényelmes. 110 kg vagyok lehet a súly is baj. De akkor teljesen hanyagolnom kellene?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 5d8fd6c5cb)
febr. 25. 00:03
De olyan szépek és a lábam is jól néz ki benne. :(
febr. 24. 23:32
És miért akarod mindenáron szeretni? Muszáj hordanod? Én utálom, soha nem volt magassarkúm, hála Istennek a munkám sem követeli meg. Ha nem muszáj, ne hordd, utáld te is nyugodtan :)
14. timycat (válaszként erre: 13. - Timycat)
febr. 24. 22:41
Gabor, széles pihe-puha bőr kívül-belül és csinos.
13. timycat (válaszként erre: 11. - Timycat)
febr. 24. 22:40

Salamander is jó márka, vagy volt ha megvan még.


Kiestem pár éve a cipők világából 😔

12. timycat (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
febr. 24. 22:39
Nekem is keskeny, vékony lábfejem van, a lengyel (Claudio Dessi, Bioeco, Lux, Lukasz, Rosetti stbstb) cipők jöttek be. Nem drágák, nagyon mutatósak és bárhova el lehet bennük tipegni. Egy platform Lukasz 10+ centis cipő kényelmesebb mint bármi a világon.
11. timycat (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
febr. 24. 22:38

Arak, ECCO-k kifejezetten bő fejűek, Vagabond is régen jó volt, nem tudom van-e még. Nekem tetszettek, de kiléptem belőlük, viking nők lábára gyártották azokat.

Nagyim "H"s cipőket hord, vannak márkák (Rieker, Jozef Seibel, Caprice) amik árulnak direkt széles lábfejre cipőt, neki is elszélesedett a lábfeje. Mondjuk max 5-6 centi nagyim cipőinek is a sarka, de nagyi már 80 felett robog bennük.

10. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Timycat)
febr. 24. 22:24

Barátnőm most volt 80 éves, 18 éves kora óta gond nélkül hordja mai napig a magassarkúakat.


Én, mióta szélesedik a lábfejem, csak a 3-4 centiseket bírom.

febr. 24. 22:21
Amúgy Timycat-nál a bölcsek köve! Nekem is volt olyan, amiben még pingpongozni is leálltam. De általában nem jól választottam 🙈
8. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 24. 22:20
nem tudom milyen a lábad,de nekem a lapos és keskeny lábfejem a problémám,félcipőt-akár magassarkút-szinte lehetetlen találni a méretemben,legalábbis olyat,ami kényelmes....nem ez a problémád neked is?hogy csúszkál mindenben a lábad ? mert a súrlódástól vagy más irritációtól lesz hólyagos....
7. szabot.88 (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
febr. 24. 22:19
Nem divat az már manapság…
6. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Szabot.88)
febr. 24. 22:18
ehhh, passzoló bugyim sincs hozzá...-))
5. szabot.88 (válaszként erre: 3. - 5d8fd6c5cb)
febr. 24. 22:16
Pedig neked jól állna! 🤭
febr. 24. 22:07

Az sem mindegy milyen cipőt veszel.


Vagy 20 évet töltöttem magassarkakon, volt hogy napi 16 órát és volt amikor kilométereket trappolva, az edzőcipőt leszámítva nem is volt lapos cipőm, de sem bütyköm, sem deformitásom nem volt/lett, hólyag, kidörzsölés is gimis koromban utoljára, akkor megtanultam, hogy magassarkúnál is az elsődleges szempont a kényelem, a tökéletes illeszkedés, ami itt szorít, ott eláll, majd betöröm, majd enged, nyomja a talpam azt vissza kell tenni a polcra. Ki kell tapasztalni, hogy kell jót választani.

3. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 24. 22:07
Ezt hívják az én szemszögemből önsanyargatásnak..-))
febr. 24. 21:58
(Kiegészítve): vízhólyagos lesz a lábam ujjának teteje és a talpam is. Pedig utcai viseletre van. Mi lehet a gond?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook