Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretnénk készíteni a lányunknak babaházat!Van-e olyan weboldal, ahol részletes leírást adnak? fórum

Szeretnénk készíteni a lányunknak babaházat!Van-e olyan weboldal, ahol részletes leírást adnak? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 10. 21:43

Köszönöm szépen az ötleteket és a linket!Majd áttanulmányozzuk!

Az a bőrönd dolog aranyos!

Majd ha kész lesz a babaház felteszem a naplómba!De hogy mikor azt nem tudom, mert a párom megy maszekolni...Majd írok ide ha fent lesz a naplómba!:)

6. youlcsi (válaszként erre: 1. - Huszaghm)
2010. aug. 10. 07:30

szia!

amikor kicsik voltunk egy kiszuperált bőrönd volt a babaház. azt is szintekre lehet osztani, gyönyörűen be lehet rendezni, udvart lehet készíteni.

és nem utolsó szempont, hogy elrámolni csupán annyi volt, hogy mindent bele, becsuk és mehet is a szekrénybe.


persze ezzel nem oldódik meg a sok maradék faanyag felhasználása... de azért egy régi bőröndből gyönyörűségeset lehet ám művelni :)

2010. aug. 9. 23:29
a pr*ktika magazin pár hónappal ezelőtti számában is van egy babaház, és ötletek mellé
2010. aug. 9. 23:08

[link]


Hátha itt találsz ötleteket :)

2010. aug. 9. 22:52
Szerintem fantázia kérdése, és egy kis ügyességé. Én anno a fiaimnak papírdobozból készítettem emeletes házat, ahol volt szoba, fürdő, konyha.
2010. aug. 9. 22:46

Vagy esetleg saját ötletek, tapasztalatok...Laminált padlót tettünk a szobájába és megmaradt egy csomó dirib darab.Esetleg ezt fel tudnánk használni.Meg szeretnénk lepni a csajszinkat vele!:)

Megköszönném mindenkinek az ötletét!

2010. aug. 9. 22:44
Szeretnénk készíteni a lányunknak babaházat!Van-e olyan weboldal, ahol részletes leírást adnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook