Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretném megtudni gépem miért irja ki hogy iexplore.exe hibát talált, kilép, hogyan todom eltünteteni, és egyáltalán mi ez? fórum

Szeretném megtudni gépem miért irja ki hogy iexplore.exe hibát talált, kilép, hogyan todom eltünteteni, és egyáltalán mi ez? (tudásbázis kérdés)

9. sesz (válaszként erre: 6. - Mothertiger)
2008. szept. 27. 13:20
Letöltöttem ezt a Firefox -ot nagyon tetszik majd meglátjuk mi lesz.Hát sajna a gépem nem a legjobb,de azért lehet vele internetezni.Ez van.
2008. szept. 27. 12:40

Nagyon sok oka lehet. Lehet, hogy kis teljestményű a gép és nem bírja, ha sok parancsot kap. Lehet, hogy maga az explorer nincs jól teltelepítve. Lehet, hogy egy kémprogram zavarja. Stb. Én azzal kezdeném, hogy újratelepíteném az explorert.

Sok panaszt hallok innen-onnan. Sokan azt mondják, hogy csak úgy vonza a vírusokat. Most van egy új internet kezelő, ami a google-é.

7. sesz
2008. szept. 27. 12:28
Nekem mindig akkor lép fel mikor iwiw-ezek,miért?
2008. szept. 27. 12:15

Virág: XDDD


Psycheee: vannak napok, amikor többször is, egymás után. De van olyan, mikor semmi gáz. Néha Firefoxot használok, ezért már most nem olyan sűrűn.

2008. szept. 27. 12:13
Ez rendszeresen előfordul nálatok, vagy csak alkalmanként?
4. Virág3 (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2008. szept. 27. 12:09
Lehet globális a probléma?!:)
2008. szept. 27. 12:07
Az enyémen is, elég sűrűn...:SSS
2008. szept. 27. 12:00
A kérdés engem is érdekel, az én gépemen is előfordul sajnos.
1. sesz
2008. szept. 27. 11:18
Szeretném megtudni gépem miért irja ki hogy iexplore.exe hibát talált, kilép, hogyan todom eltünteteni, és egyáltalán mi ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook