Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, de nem érzem boldognak magam fórum

Szeretem, de nem érzem boldognak magam (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. márc. 29. 10:59

Az az ember mindig boldogtalan, aki feladja önmagát, aki megalkuszik.

A kockát nem lehet gurítani.

20. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 10:57
Bocsáss meg, hogy ezt mondom, de te nem őt szereted. Azt az állapotot szereted, hogy van valakid. A biztonságot szeretnéd, amit a köztetek levő korkülönbség okán talán el is várhatnál. Gyanítom, hogy neki lehetett egy olyan kapcsolata előtted, ami félresiklott és most csak vergődik, csak úgy van. Most szerintem teljesen mindegy, hogy éppen kivel, de van. Életuntnak tűnik, aki szeretné helyre tenni az életét, de talán nem veled, csak hát éppen te vagy ott. Én azt tudom tanácsolni, próbálj meg talpra állni , nyitott szemmel és szívvel körül nézni. Ha te most 27 vagy, jó esélyed van rá, hogy találsz egy korban és felfogásban is hozzád illő párt. Ezt a pasit el kell engedned. Vissza fog találni oda, akit most a lelke mélyén sirat és te is megtalálod azt a párod, akit keresel.
19. michelle.r (válaszként erre: 8. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 10:56

Nem valószínű, hogy meg fog változni, ha így érzi jól magát. Valószínűleg te sem fogsz megváltozni, noha nem érzed jól magad.


Nem értem, miért élnek emberek olyan kapcsolatban, amiben sírva kell ébredni, annyira fáj, hogy nem jó :/.


Te teszel félre pénzt, hogy az ő házát nagyobbra cserélhessétek? Beszéltetek már, hogy kinek mik a tervei? Ha ennyire távoli kettőtök jövőképe nem érdemes húzni azt, ami úgyis bekövetkezik.


Miért lenne benned bármilyen hiba is? Vagy benne? Mindketten úgy vagytok jók, ahogy vagytok. Csak valószínűleg nem egymásnak.

18. alondadalon (válaszként erre: 17. - Lusza)
2016. márc. 29. 10:52
Igen, tudom. Az én hozzáállásomon kellene akkor változtatni. Mert ő szeret, nagyon. Csak máshogyan mutatja ki, mint ahogy az nekem szimpatikusabb lenne.
17. lusza (válaszként erre: 10. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 10:47

Ha szereted, szeresd olyannak, amilyen. Ne akard megváltoztatni. Vagy csak akkor szeretnéd, ha azt csinálná, úgy élne, ahogy te akarod?


Ha rosszul bánik veled, nem szeret, az más, akkor szakítsál. De amiket leírtál, nem katasztrófák.

16. coreyhaim (válaszként erre: 10. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 10:26
nekem évek óta nincs. mégsem leszek olyannal akivel nem vagyok boldog. inkább várok még.
15. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 14. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 10:18

A fekete macska nem lesz fehér; de még csak cirmos sem.

Gondold végig; van értelme idôt, érzelmet elvesztegetni a semmire?

2016. márc. 29. 10:13
Ő abszolút a mának él. Nem tudom, talán nyáron kiderül, hogy mi lesz ebből. Csak a mellkason ne szakadna ki a helyéről..
2016. márc. 29. 10:08

Veszett fejsze nyele.

Ez csak egyre rosszabb lesz.

2016. márc. 29. 10:04
Hosszú távon nem működik, egyszer úgyis lépni fog az egyik fél.
2016. márc. 29. 10:04
Nekem is ilyen volt a kapcsolatom, 6 évig húztuk egymás idejét...
10. alondadalon (válaszként erre: 6. - Coreyhaim)
2016. márc. 29. 09:57

Igen, tudom :(

De olyan nehezen találtam magamnak valaki. Volt egy hosszú "kapcsolatom", de az minden volt, csak mem normális. A párom jó ember, vicces, segítőkész, sokan szeretik, mellette én is. Félek, ha elhagynám, megbánnám.

2016. márc. 29. 09:53
27 éves vagyok
2016. márc. 29. 09:52

Nyáron együtt eltünk már, most pedig külföldön vagyok. Nincs baj az együttéléssel, csak sajnos nem különösebben érdekli őt semmi a jövőnkel kapcsolatban. Gyereket szeretne majd, de a házasság nem érdekli. A jelenlegi kis háza kicsi egy családnak, de pénzt félre nem tesz, hogy idővel nagyobba költöhessünk. Sok munkája van, de 8-nál előbb nem kel fel az ágyból, viszont minden nap hallgatom, hogy nagyon meg vannak csúszva a munkával. Jelenleg elsősorban a hobbijainak él.

Ezekkel nem is lenne baj, ha én is hasonló felfogással lennék, mint ő.

Mondom, lehet, hogy bennem van a hiba.

7. Sylvee12 (válaszként erre: 2. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 09:51
Hány éves vagy?
2016. márc. 29. 09:45
nagyon sokan vannak olyan kapcsolatban amikor már tudják hogy ez nem jó ..de mégis. bizonyos okok miatt. én nem lennék. hiába fáj a búcsú szerintem ha nem szereted ne kinozd magad. én mindig azt mondtam inkább egyedül vagyok mint egy rossz kapcsolatban ( a te esetedben nem rosszat irtál de nem vagy Boldog )
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 09:36
Költözzetek össze
2016. márc. 29. 09:35
jah, bocs
2016. márc. 29. 09:35
még írod?
2016. márc. 29. 09:35
Sajnos sok mindenben különbözik a véleményünk, a jövőképünk. 14 év korkülönbség van köztünk, de mégis úgy érzem, én gondolkodom éretten. Nem tudom mi lesz így velünk, nem tudom, hogy meg fog e változni, nem tudom, hogy lesz e nekem több türelmem. Lehet, hogy csak bennem van a hiba. Néha éjjel megébredek, és annyira el vagyok keseredve, hogy sírok. Talán a távolság se tesz most jót nekünk. Messze dolgozok.
2016. márc. 29. 09:29
Szeretem, de nem érzem boldognak magam
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook