Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, de nem érzem boldognak magam fórum

Szeretem, de nem érzem boldognak magam (beszélgetős fórum)


1 2 3
51. michelle.r (válaszként erre: 48. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 16:10

A feltételes módnak általában semmi értelme :) Lehet, hogy úgy lenne, lehet, hogy nem. De csak akkor fogod megtudni, ha kilépsz ebből.


De ha te változol, változik körülötted a világ is. Ami nem szó szerint értendő, de amire fókuszálsz, csak azt fogod észrevenni belőle. Tegyél a depresszió ellen. Nem jó az ;)

50. michelle.r (válaszként erre: 45. - Judit36)
2016. márc. 29. 16:07
Bölcs meglátás ;)
49. lusza (válaszként erre: 46. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 16:06

Nem az anyja vagy, hanem a barátnője. :) Én sem szeretném, ha más beleszólna a pénzügyeimbe. Felnőtt ember, ne húzd rá a saját elvárásaidat. Ha ezek neked annyira fontos dolgok, hogy boldogtalanná válsz, akkor keress olyan társat, aki hasonlít hozzád.


Te mit szólnál, ha ő akarná megszabni, mire költsél, hogyan éljél? Az az ő pénze, nem a tiéd.

48. alondadalon (válaszként erre: 45. - Judit36)
2016. márc. 29. 15:53
és Igen, boldogtalan vagyok. Nem is tudom mikor voltam utoljára boldog. Talán kicsi koromban. Folyamatos mély depressziót érzek. Valószínű ezt kiskoromból hoztam. Gondoljátok, ha elengedném a szorongásaimat, derűlátóbb lennék? Vagy akkor is ezeken a véleményeken lennék?
47. alondadalon (válaszként erre: 45. - Judit36)
2016. márc. 29. 15:50
Nagyon jó írtál, köszönöm!
46. alondadalon (válaszként erre: 44. - Rinike)
2016. márc. 29. 15:49
Az úgy fair, hogy csak én teszek félre? Sok tanácsot adok neki én is, de büszke ahhoz, hogy meg is fogadja. Persze nem mindig. Pl. Ő szeret kimozdulni otthonról, értem pl. itt most azt, hogy este ne együnk otthon, hanem étteremben. Ha én ezt ellenzem, akkor rossz kedvű lesz, mert ő kiszeretne mozdulni, én meg spórolni. Nem keres ő annyit, hogy mindig étterembe együnk. Ha kevesebb jön be egy hónapban, akkor jó a házi koszt is. Csak amikor egy kicsit több pénz van a zsebében, azt egyből el akarja költeni. Természetes én se szeretek otthon ülni, de tudom hol a határ, sajnos ő nem. Nem vagyunk házasok, az ő pénzéhez én nem nyúlok, én nem tehetek helyette félre. Mondtam már neki, hogy nyisson bankszámlát, menjen be oda egy bizonyos összeg, amihez nem nyúl hozzá. De erről is CSAK beszéltünk.
2016. márc. 29. 15:47

Az ember folyamatosan változik. Ki ilyen, ki olyan tempóban.

Egy párkapcsolat csak akkor lehet boldog, ha két ÖNMAGÁBAN IS boldog ember alkotja.


Nem a másiktól kell várnod a saját boldogságod, hanem magadban megteremteni.


Az elvárásokkal is gondok lehetnek. Figyeld meg, hogy ha valamit elvársz valakitől, egészen addig nem fogod megkapni, amíg evárás marad.

Amikor feladod/elengeded, egyszercsak beköszön az életedbe.


Hogyha Ti egy pár lennétek, akkor mindkettőtöknek komolyan kellene dolgoznotok a kapcsolatotokon és elsősorban saját magatokon.

Már ha hajlandóak vagytok a változásra.

44. rinike (válaszként erre: 37. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 15:40

Lehet, hogy rossz helyen vagy, ezt neked kell tudnod, érezned.


Az én férjem is mindig a mának él, fontos neki a hobbija, nem tesz félre, és állandóan új ötletekkel áll elő, hogy mit kellene csinálni, mibe kellene fektetni stb. Éppen ezért kellek mellé én (illetve ilyen nő, mint én). Én tervezek, félreteszek, és szortírozom az ötleteit, hogy ez mehet, ez nem. És én is kellettem hozzá, hogy összejöjjön, hogy a hobbija és a munkája egybeessen. És nagyon jó apuka is lett a férjemből!

43. alondadalon (válaszként erre: 42. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 29. 15:40
Köszönöm. Rosszul eset nagyon, hogy azt hiszik kamuzok. Mindig egyedül vagyok a bánataimmal, egyszer próbálom kiírni magamból..
42. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 41. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 15:37

Dehogyis nem!

Ezen is átestünk legtöbben!

2016. márc. 29. 15:35
Egyáltalán nem kamuzok Kedves Forever Happy! Mi furcsa ezen? Szeretem! De persze senkitől se várhatom, hogy megértse, ha még nem járt ilyen cipőben.
2016. márc. 29. 15:29

Furcsa, hogy itt rugózol egy pasin, aki nem akar semmi komolyat.


Vagy csak kamuzol itten.


Az is gyakran előfordul itten...

39. Panda68 (válaszként erre: 28. - Arrival)
2016. márc. 29. 14:57

Micsoda egy görény!Milyen emberek vannak. Hihetetlen!

Tündéri a kisbabád!!!

38. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 37. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 14:54
Nem vágysz te sokmindenre; csak nem ô a te embered.
2016. márc. 29. 14:51
Furcsa, mert a kapcsolatunk elején azt mondta, hogy ő eddig soha nem gondolt a házasságra egy barátnőjével sem, de velem eltudná képzelni. Örültem neki. Múltkor felhoztam ezt a témát, hogy nekem fontos lenne, hogy úgy vállaljunk gyereket, hogy házasok vagyunk. Azt mondta, hogy ő ezen még nem gondolkozott. Néha végig se gondolja, hogy mit mond.Vágyom a romantikára is, sajnos az is hiányzik belőle. Túl sok minden után sóvárgok..igaz? Tényleg rossz helyen lehetek :(
2016. márc. 29. 14:50
Ennek így semmi értelme.
35. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 33. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 14:45
Amolyan tücsöktípus. Csak a ma érdekli, fütyül a holnapra.
34. alondadalon (válaszként erre: 32. - MZsanett)
2016. márc. 29. 14:45
De jól is érzem magam vele, amúgy ne lenne semmi gond, csak olyan, mint egy nagy gyerek. Az úgy nem működik, hogy csak én gondolok a jövőre, én teszek félre stb, de ő semmit. Így hogyan? :(
33. alondadalon (válaszként erre: 29. - Sylvee12)
2016. márc. 29. 14:43
Sajnos igen, azt hiszem ő ilyen. Tudja is magáról, de viszont az én elképzeléseimmel is egyetért. Képtelen tervezni, egyáltalán nem érdekli a jövő.
32. MZsanett (válaszként erre: 10. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 14:34
Tudom, mit érzel, én már évek óta nem találok magamnak senkit. Egyszer kipróbáltam, milyen egy olyan kapcsolat, ahol igazából nem szeretem a másikat, és nem tudom elfogadni egyáltalán, meg ő sem engem. És arra jutottam, hogy egyedül jobb, hiába vágyok egy társra. Ha kell, az egész életemet leélem egyedül, minthogy még egyszer olyan kapcsolatban éljek, amiben nem érzem jól magam. Ha így maradsz vele, hogy egyáltalán nem egyezik a jövőképetek, akkor minden nap csalódás fog érni és teljesen be fogsz fásulni. Ennél már az is jobb, ha egyedül vagy, mert akkor még mindig könnyebb találni valakit.
2016. márc. 29. 14:32
Nem akar felösséget vállani,de úgy jó,ahogy van.
30. MZsanett (válaszként erre: 21. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 29. 14:30
Ez mennyire igaz.
29. Sylvee12 (válaszként erre: 8. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 14:25

Először azt akartam írni, hogy sok az a 14 év. (Bukott el ilyen kapcsolatom.)

De te sokkal érettebben és felelősségteljesebben gondolkozol, mint a barátod.

Vannak ilyen pasik, akik képtelenek az együttélésre, tervezésre; egyszerűen csak léteznek.

Nem akarlak elkeseríteni, de nem fog megváltozni.

Vagy elfogadod ezt a helyzetet, vagy lépsz.

2016. márc. 29. 14:06

Vannak ilyen ferfiak sajnos. Ez en exem 6 honapos babaval hagyott egyedul, mert, hogy o csalad helyett inkabb utazgatni akar, edzeni jarni, es baratokhoz. O is 40 eves.

Addig lepj, mig tudsz, gyerekkel mar nehezebb lesz !

27. 4975ebdc2f (válaszként erre: 23. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 13:54
NEM ALAKUL KI SEMMI, DE SEMMI
26. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 23. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 13:50

Leélte durván élete felét; te durván az 1/3-át.

Nem lakás, házasság, gyerek, kutya, macska sablonra van kalibrálva.

25. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 13:47
Á ne erőlködj, nem érdemes... dobd
24. lusza (válaszként erre: 23. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 12:49

Ha igaz lenne, hogy szereted, ő is szeret, akkor nem lennél boldogtalan. :) Akkor figyelnétek egymásra, közös céljaitok lennének, elfogadnátok egymást.


Az nem normális, hogy te éjjel felébredsz és sírsz, mert nem olyan a kapcsolat, mint amilyet szeretnél. Ha nem tudjátok megbeszélni, nem vagytok egymásra tekintettel, nem akartok egymásnak jót, akkor hol itt a kapcsolat? Akkor csak szexelgetés van és szórakozgatás jobb híján, míg nem jön más. :(

2016. márc. 29. 12:34
Nem akarok én bebiztosítani semmit. Csak úgy gondolom, hogy 40 felett neki is már komolyabban kellene gondolkodnia. Persze ezt csak megint én gondolom. Majd kialakul.
22. lusza (válaszként erre: 18. - Alondadalon)
2016. márc. 29. 12:29
Miért, te mit szeretnél, ő hogyan szeressen? Mert mintha nem őt szeretnéd, hanem be akarnál biztosítani egy kapcsolatot, legyen ház, esküvő, gyerekek, ígéret stb.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook