Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, de nagyon nehéz túltenni magam! fórum

Szeretem, de nagyon nehéz túltenni magam! (beszélgetős fórum)


1 2
2022. júl. 19. 00:29
Büntetés helyett, inkább az érzéseidet mondd el, hogy esik, hogy más nővel beszélget, miért nem tud veled kommunikálni, mit szeretnél te, és mit ő. Mi hiányzik a kapcsolatotokból.
34. Bichi (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 23:18

Jesszus, nem sokra értékeled magad: "kirakatban jól mutatok"... Ha már magadról ennyi jut eszedbe, nem csoda, hogy mással akar beszélgetni...

Letiltani a nőt? Gondolod, nem veszi észre?

Kitörölte az üzenetet? Akkor tényleg olyan, mintha nem is lenne...

Hidd el, nincs ő annyira oda érted, hogy ne tudna nélküled élni...

33. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 21:52

Ha nem jó neked ez a kapcsoltat, miért maradsz benne?

Nem jó, mert kattogsz, vajon mi lehet köztük! ?

Kitörölte a beszélgetést, mert felgyújtottad a lába alatt a talajt! Nem akar elveszteni téged, de a másikat is akarja! Nem tud dönteni! Mindkettőtöket akar egyszerre!

Tiszteld meg magad azzal, hogy leülsz, elgondolkodsz, mennyire tiszteled te saját magad!? Annyira fog a másik is tisztelni!

Tehát, benne vagy egy kapcsolatba, ami nem harmonikus, sőt, az agyad veszted az idegtől! Nem tudod lenyelni, mert miért is kellene, de elengedni sem engeded el! Ott vergődsz egy olyan kapcsolatban, ahol te csak másodhegedűs vagy! A kommunikáció egy kapcsolat alapja! Hogyan építkezel a kapcsolatodra, ha nem működik?

Te nyitott vagy a beszélgetésekre, akkor miért az exhez megy vissza sírni? Az fogja megoldani a gondját?

32. michelle.r (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 21:39

Ha neked ennyi elég, akkor legyetek nagyon boldogok.

De ha jól mutatsz, csinos vagy, az ágyban is jó, és másokkal tudsz kommunikálni, akkor nem gondolod, hogy ő a gyenge láncszem?

2022. júl. 18. 21:17
Tegnap is ma is ha felhoztam a történteket akkor szomorú volt csak hallgatott.Azt látom rajta hogy bánja a dolgot kitörölte a beszélgetést szeretne túl lépni.....
30. andi6020 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 21:16

:D

Vicces

Mindenki nélkül is lehet élni.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Főnix3)
2022. júl. 18. 21:15
Bővebben?
28. Főnix3 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 21:09

Olyan, mintha alábecsülnéd őt! 😳

Ha neked jó kis ékszerként villogni, folytasd csak, majd akkor lesz igazi társad, ha megértél rá!

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Temmp)
2022. júl. 18. 21:03
A nő ugyanúgy földműves.Hétköznapi dolgokról is van szó,de többször nála "sírta" ki magát ha köztünk gond volt
26. timycat (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 21:02
Azt vágod, hogy enélkül azért lehet élni
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2022. júl. 18. 21:00

A kirakatba jól mutatok.Csinos vagyok adok magamra(ezeket mások mondták).Az ágyban is kihozom belőle a maximumot.

Mondjuk soha nem volt gond a kommunikációval egy párkapcsolatban sem.

Azt látom hogy arra vágyik hogy 0-24 mosolyogjak.

Miközben rengeteg negatív hatás ér.....

24. timycat (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:59
Meghalna nélküled, csak beszélgetni nem tud veled.... 🙈
23. beYOUtiful (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:55

Te: stb stb stb stb


"azzal a nővel tud beszélgetni"


Én nem látok itt ellentmondást.

22. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:54
Magad alatt vágod a fát, és gyerekes is! Vagy elfogadod, vagy tovább lépsz!! Nincs helye ezeknek a taktikázásoknak! Lépj hátra, és próbáld kívülről nézni magad, magatokat!
21. michelle.r (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:52
Ne menj át kispályára! Ha intenzív a kapcsolatuk, majd találkoznak, úgyis kiderül.
20. michelle.r (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:52

Nem a nő itt a baj. Az, hogy nem tud veled beszélgetni? Miért nem? Nem vagy neki elég intelligens? Nem vagy érdekes személyiség? Ha beszélgetni nem szeret veled, mit szeret csinálni?


Rosszul vagyok, amikor egy férfi szájából azt hallom, hogy nem tudna élni valaki nélkül.

19. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:49

Korábban se tudtatok beszélgetni?

Láttad, hogy a regi nővel mikről beszélgetnek?

2022. júl. 18. 20:48
Azon is gondolkodtam hogy titokban letiltom a nőt a telefonjáról(nem ért annyira ezekhez a dolgokhoz).
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2022. júl. 18. 20:46

Azt mondja nem kellene neki a nő soha mert anyagias,mert bennem több a plusz stb stb

Többször mondta hogy nélkülem nem tudna élni,nincs értelme az életnek nélkülem stb stb

16. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:42

Amíg nem ismerted, mi tartott életben?

Nyugi, a fű kinő utána 😇

15. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:41
Nem, nem tűnik megcsalásnak. De ha a nővel tud beszélgetni, veled meg nem, akkor el nem tudom képzelni, hogy mit akarsz tőle?
14. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:24
Ne tedd! Nem jó ötlet! Hagyd a francba!!
13. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:23

Hát a féltékenykedésnek, hisztinek , durcinak nincs helye egy kapcsolatban! Ha ezt neki eltudod fogadni, és nem mérgezed ezekkel a kapcsolatotokat, akkor van valamennyi értelme folytatni!

Én nem tudnék így élni, én keresnék olyat, aki szeret velem mindent is csinálni! Akinek nem kell még egy nő, hogy teljes legyen az élete!

2022. júl. 18. 20:17
A nő tudja hogy vagyok!Már azon gondolkodom hogy jelentkezem a nőnek!
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2022. júl. 18. 20:16
Nem mindig egyezik a véleményünk.....én kicsit hirtelen típus vagyok amin próbálok alakítani de nem mindig sikerül!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2022. júl. 18. 20:15
Nem engedi meg,vagyis a hétvégén buliba voltunk sikerült becsípnie akkor hoztam fel hogy azt gondolom nincs vége a nővel való beszélgetésnek.Kinyitotta a telefonját és hát volt mit látni.A nő hullámzó,nem mindig reagál az üzeneteire,de nem vagyok benne biztos hogy nem szereti!?
2022. júl. 18. 20:04

Nem gondolom, hogy büntetni kellene! Titkolja, hogy miről beszélnek, vagy megengedi, hogy megnézd a csevegést?! Ha megengedi, nem kell aggódnod!

Az viszont érdekelne, hogy miért nem vagy jó beszélgető partner?!

Ne rendezz jelenetet, ne reagáld túl, mert azzal a karjaiba lököd!

8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 20:01

Ez így elég teátrális.

Találsz majd más értelmet is, ha ő nem lesz.

7. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 19:32

Akkor tényleg jobb lesz ha megtanulsz beszélgetni,,,mert kb a fejed tetjén fog táncolni(is).


Sajnos:(

2022. júl. 18. 19:27
Elmondani nem tudom mennyire szeretem,nélküle nincs értelme az életnek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook