Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fodrász a szakmám. Nagyon szeretem a munkám, de van egy kisfiam aki óvodás, és nehezen tudok tőle elhelyezkedni... fórum

Fodrász a szakmám. Nagyon szeretem a munkám, de van egy kisfiam aki óvodás, és nehezen tudok tőle elhelyezkedni... (beszélgetős fórum)

1 2
39. Daizy
2011. okt. 3. 13:10

Ujra én!


Mióta legutóbb írtam ,azóta megoldódott a munka gondom.


Van munkám!hurrá!!!!!!!!!!De most lett másik gondom!

mint minden gyerekes anyukának.Mit csináljak a gyerekkel ,ha éppen nekem dolgoznom kellene?és már nincs ovoda?vagy éppen beteg.

Már azon is agyaltam ,ide veszek magamhoz valakit ,pót nagy mamát ,pót nagy papát.

minden eszembe jutott már!

Nevetséges de már az is eszembe jutott,hogy mivel vidéki vagyok ,és Pestre járok dolgozni ,hogy ha lenne olyan néni bácsi ,aki tényleg nem bírja eltartani magát ,akkor segíthetnék rajta ,ha ő is segítene,nekem nem kell az ő háza ,nem kell a/ vagyona,különösen ha nincs is./nekem csak pici segítség kellene.

ha valaki olvassa,és tud segíteni tök jó lenne.Ha ismer olyan embert aki tudna segíteni nekem.

38. Daizy
2011. febr. 15. 21:22

sziasztok.


Tudtok nekem segíteni ebben?


Nagyon szeretnék dolgozni, ha tudtok nekem segíteni megköszönném. Fodrász vagyok, és azon gondolkodom , mivel üzletet nem tudok bérelni , hogy házhoz járnék dolgozni.

szeretnék én is dolgozni. Nagyon szeretem a szakmám, és mindenképpen ebben szeretnék gondolkodni.

Budapest területén bárhol.

37. Daizy
2011. jan. 9. 08:52

Nagyon szeretnék dolgozni,ha tudtok nekem segíteni megköszönném.Fodrász vagyok,és azon gondolkodom ,mivel üzletet nem tudok bérelni ,hogy házhoz járnék dolgozni.

szeretnék én is dolgozni.Nagyon szeretem a szakmám,és mindenképpen ebben szeretnék gondolkodni.

Budapest területén bárhol.

36. Daizy (válaszként erre: 35. - Layuda)
2011. jan. 8. 21:42
Szia.igen ez nagyon jó ötlet.Köszönöm.
35. layuda
2011. jan. 8. 21:17
Eleinte,amíg nem indul be a vendégköröd,adhatsz fel olyan hirdetést is,hogy aki hozza magával a barátnőjét,testvérét,anyukáját,vagy akárkijét,az akciósan,féláron kapja a szolgáltatást.Mert ha meg lesznek veled elégedve,akkor legközelebb is hozzád mennek,és így rögtön 2 vendégre tennél szert egyszerre.
34. Daizy
2011. jan. 8. 17:44

Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni.

Fodrász a szakmám.

Nagyon szeretem a munkám, de van egy kisfiam aki óvodás , és nehezen tudok tőle elhelyezkedni, segítségem nincs sajnos. Szeretnék valamit kitalálni, hogy én is tudjak dolgozni. De mindenképpen csak a szakmámban szeretnék dolgozni, még ha kevesebbet is keresnék. Hogyan lehetne megoldani?Ötlet?

Gondolkodtam azon is házhoz járok. ötleteket várok!

Biztos vannak anyukák és nyugdíjasok akik nehezen jutnak el fodrászhoz!

33. Daizy
2011. jan. 8. 14:24
5 éves.De a lényeg az lenne ,hogy tudjak dolgozni.
2011. jan. 8. 13:12

ha tudok bővebbet írok...

mekkora a picid?

31. Daizy
2011. jan. 8. 11:59
várok jelentkezőket,akik tudnak segíteni.Köszönöm.
30. Daizy (válaszként erre: 29. - Mamcili)
2011. jan. 8. 10:31

Akár mindennap tudok menni ,csak vendégek legyenek.

Arra van szükségem.

29. mamcili (válaszként erre: 28. - Daizy)
2011. jan. 8. 10:28
hétközben? egy-egy nap?
28. Daizy (válaszként erre: 25. - Csutkamano)
2011. jan. 8. 10:27
Sajnos azt sem tudom nagyon megoldani,az óvoda van csak ami kivitelezhető.Hétvégén meg a férjem tud segíteni abban ,hogy vigyáz a gyerekre.
2011. jan. 8. 10:25

ha pesten vagy még én is vállalom ezért :)

de csak hétvégén :)

26. mamcili (válaszként erre: 24. - Daizy)
2011. jan. 8. 10:24

sokan mondják, hogy jó tanácsokat tudok adni, de sokan érzik "képtelennek" magukat dolgokra...

Ezzel én is vagyok így :))))))))))))

Hidd el...

Én is tanulom és igyekszem jó tanuló lenni :)

de azért köszi :)

2011. jan. 8. 10:15

A lakóhelyeden házon belül mi a tapasztalat a "házhoz megyek" szolgáltatásra? Van rá igény?


Ha van egy olyan szomszéd néni, aki a frizurája rendben tartásáért elvállalja, és rá mered bízni a gyermeked felügyeletét alkalmanként 2-3 órára, amíg távol vagy, akkor ez is segíthet abban, hogy dolgozni tudj.

24. Daizy (válaszként erre: 21. - Mamcili)
2011. jan. 8. 10:13

Neked is lehet váltanod kellene?:))))))))))

Elférne egy kis tanács mindenkinek a mai kialakúlt helyzetben.:))))))))))

23. Daizy (válaszként erre: 22. - Mamcili)
2011. jan. 8. 10:11
Persze ,hogy tudok .Hétvégén még jobb !akkor egész nap Budapesten tudok lenni.Hétköznap lenne csak kevesebb időm,de akkor is elég sok helyre eltudnék menni.Aranyos vagy ,hogy segítesz!
22. mamcili (válaszként erre: 20. - Daizy)
2011. jan. 8. 10:09
szükség eseteén hétvégén is tudsz jönni?
21. mamcili (válaszként erre: 19. - 02db590b2c)
2011. jan. 8. 10:08
hát lehet megélnél belőle :)
20. Daizy (válaszként erre: 19. - 02db590b2c)
2011. jan. 8. 10:04

Köszönöm .Aranyos vagy!

Szeretném ha megoldódna a helyzetem ,és végre azt csinálnám amit szeretek!A szakmámban dolgozhatnék!

19. 02db590b2c (válaszként erre: 16. - Mamcili)
2011. jan. 8. 09:57

Koszonom:)

Poregetem az agyam.Ej-ej marketingesnek kellett volna mennem,vagy mi a szosznek:D

18. Daizy
2011. jan. 8. 09:55
Köszönöm a javítást a fórum moderátornak!
17. Daizy (válaszként erre: 16. - Mamcili)
2011. jan. 8. 09:50

Mert szeretem a szakmám!:)))))))

Hidd el!Csak meg van kötve a kezem a gyerek miatt!

16. mamcili (válaszként erre: 15. - 02db590b2c)
2011. jan. 8. 09:48
csupa jókat írsz :)
2011. jan. 8. 09:47

Szerkesz meg egy jopofa hirdetest,telefonszammal,es lakotelepeken ahol neked szimpatikus es jo modubbak elnek,szord szet a postaladakban,akar kerteshazas puccosabb helyeken is.

De adhatsz be nevjegykartyakat is ezer helyre.Fotosokhoz,butikokba,drogeria jellegu helyekre,irodakba...Bemesz megkerdezed,hogy hagyhatsz e ott parat stb.

Emellett netes ingyenes hirdetes.

2011. jan. 8. 09:40

küldj priviben egy telefonszámot, egy nevet, ha megyünk orvoshoz kiteszem, mert itt van rá mód...

de nem kerül neked nagyon sokba feljönni pestre?

2011. jan. 8. 09:39
Vagy nyugdijjas klubbokat.A neten van fent egy csomo.A kornyekeden levoket hivd fel,hogy kedvezo aron a tagoknak vallalnal fodraszkodast stb.Akik ilyen klubokba jarnak,azok adnak magukra,havi,2 havi fodraszkodas belefer nekik anyagilag.Es tudod,ha jol dolgozol annak hamar hire megy es kezrol kezre adjak majd a szamodat.Be fog az indulni,csak elkezdeni nehez.
12. Daizy
2011. jan. 8. 09:34
Nagyon jó ötlet!de ha tudtok segíteni nekem ,esetleg ti is,ha van a közeletekben olyan ember aki szeretne fodrászhoz menni de nem tud,nem jut el,akkor nyugodtan szólhattok,és megyek.Nagyon vágyom már arra,hogy dolgozhassak!
2011. jan. 8. 09:33
De megkereshetsz amolyan puccosabb idosek otthonat is.Egy probat megerne.Sok idos holgy ad magara es meg programnak is jo nekik.Dauer,vagas,festes,akar a ferfiaknak is hajvagas.
10. Daizy (válaszként erre: 7. - 02db590b2c)
2011. jan. 8. 09:31
Köszi.Ez tényleg jó ötlet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook