Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretem a tűzijátékot! fórum

Szeretem a tűzijátékot! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Amaunet (válaszként erre: 12. - Krisztikrisz)
2023. aug. 21. 22:52

Először és utoljára 18 évesen mentem így be a tömegbe. Aztán nagyon sokáig a közvetítéseket néztem. Sokkal jobban látni mindent a karosszékből.:) Szerintem a mostani is jobban élvezhető volt így. A dramaturgia, a kivetítések, a drónok - szerintem jó volt, csak egy kicsit drága.

Az utóbbi 3-4 évben a szomszédokkal sétáltunk le a Szent István park előtti rakpartra a gyerekek miatt.

15. Amaunet (válaszként erre: 8. - Utolsó betyár)
2023. aug. 21. 22:46
Megcsináljuk! Bocsánat! Megcsinálják. A médiában mindenképp.
14. Myra
2023. aug. 21. 21:30
Én nem.
13. michelle.r (válaszként erre: 8. - Utolsó betyár)
2023. aug. 21. 18:41
Hamarosan meglesz a pozitív nulla, úgyhogy semmi sem lehetetlen 😎
12. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 17:40
Ott voltam. Tömegnyomor volt. Este fél 8 körül értünk a Margit-hídra, ott még csak szállingóztak az emberek, sokan lecsorogtak a szigetre és úgy várták a kezdést. Volt aki továbbment a rakpart felé, mi is így tettünk, a Gellért-hegy felé vettük az irányt. Ami ott volt! 😱 Végig a rakparton sétáló embertömegek, bármerre mentünk. Szerencsére kulturáltak voltak, nem nagyon buliztak. Viszont a Gellért-hegyen fiatalok garmada, füveztek, ittak, hangoskodtak, a telefonjaikat bámulták, nagyon idegesítő volt, le is jöttünk. A Gellért-hegy tömve volt és pocsék volt a kilátás. Vissza akartunk menni a rakpartra, de kezdésre annyira betömörült, hogy mozdulni nem lehetett. Üvöltöttek a hangfalak, de semmit nem lehetett érteni. A zene nagyon harsány volt, felettünk lőtték a tűzijátékot. Szerintem mennyiségi kérdés volt és egyhangú, kissé unalmas. Mindegy, régen voltam már, ezért ezt most megkockáztattam. Spártai volt, de hatalmas élmény! Viszont többre értékelem a nyugalmat. Amikor vége volt, szokás szerint megindult a tömeg mindenfelé, ott már egy kicsit zavartabb volt a helyzet, de percről-percre ritkultak az emberek. A körúton a sínen sétáltak, nem nagyon volt forgalom. Ha beindították, akkor rendőrök jelenlétében, óvatosan. Jó nagy zsúfoltság volt, tényleg a kulturáltság, ami megmentette az egészet, de így is teleszemetelték az egész várost.
11. tien (válaszként erre: 8. - Utolsó betyár)
2023. aug. 21. 17:34

Milyen hanyatló nyugat?

Németország már nem létezik.(S.M)

10. semleges (válaszként erre: 6. - Papája)
2023. aug. 21. 12:49
Egyetértek.
9. Utolsó betyár (válaszként erre: 8. - Utolsó betyár)
2023. aug. 21. 12:36
Bocsánat hülyeséget írtam! Természetesen a 2036-os olimpiáról van szó, mert 2032-ben Ausztrália ad otthont ennek a sporteseménynek.
8. Utolsó betyár (válaszként erre: 5. - Tien)
2023. aug. 21. 12:29

Miért ne lenne minden adott? Kapcsold be a köztévét és láthatod, hogy nálunk, minden szép és minden jó, a hanyatló nyugat sehol sincs hozzánk képest. Egyedül a szomszédunkban zajló háború, ami határt szabhat egy kicsit az örömünknek. Minimálisan nagyobb nálunk emiatt az infláció, mint Európa többi országában, de ez nem lesz sokáig így. Az ősz végére rendeződik ebből a szempontból is a helyzetünk. Szóval az ilyen tűzijátékok, akárhány milliárdos stadionok építése, ahol most megrendezik az atlétikai VB-t, majd utána évekig nem nagyon lesz benne semmi jelentős sportesemény, csak a kezdet. Annyira jól állunk minden téren, de főleg gazdaságilag, hogy jövőre nem tartom elképzelhetetlennek a tűzijáték láncot. Ami azt jelenti, hogy az ország összes településén egyszerre lesz a tegnapihoz látható pompás ünneplés. Ne kelljen Budapestre utazni annak, aki ezt látni szeretné, Debrétén is elérhető lesz mindenki számára.

Én még arról sem tettem le, hogy a 2032-es olimpiát megrendezzük. Már csak néhány stadion, sportcsarnok, egy olimpiai falu és Magyarország úthálózatának teljes felújítása hiányzik ahhoz, hogy végre teljesüljön oly sok magyar álma és hazánk megrendezze a minden sportok ünnepét. Ehhez az a pár száz milliárd pár éven belül rendelkezésére áll majd Magyarországnak, ha a gazdaság ilyen ütemben fejlődik, mint az elmúlt 13 évben. Szóval csak optimistán!

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Papája)
2023. aug. 21. 11:57
Tűzijátékot említettem csak ,nem kötöttem helyhez.
2023. aug. 21. 10:20

Megy a rongyrázás, kell a népnek a cirkusz, a haveroknak meg a hencegés !

Mennyi hasznos dologra elég lett volna ez a rengeteg pénz.

5. tien (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2023. aug. 21. 09:59

Gyönyörű.

A szülővárosom,sajnos csak pár évet éltem ott .

Én is imádtam.


Túlzás volt valóban ,ill.ha minden feltétel engedett miért ne? Viszont így...


Törölni fognak mindjárt.

4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Tien)
2023. aug. 21. 09:37
Egyszer már írtam, hogy imádom Pestet, beleértve a Parlamentet is, mert tényleg kívül-belül csodás. De bakker ez valami hihetetlen rohadt nagy túlzás volt!!!🤬
3. tien (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2023. aug. 21. 09:32

Rá sem nézhettem 😳,nem kockáztatok egy válást🙂


Egyébként osztom a nézeted.Pedig biztos,hogy szép volt ,ha elvonatkoztatunk.

2023. aug. 21. 09:29
Tv-Ben néztük. Én sajnos nem tudtam úgy nézni, hogy élvezhető legyen. A tények tudatában a kedvemet is elvették tőle. 3 percig néztem aztán otthagytam. 😞
2023. aug. 21. 09:29

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook