Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretem a magyar filmeket, de a tartalomtól kezdek besokallni. fórum

Szeretem a magyar filmeket, de a tartalomtól kezdek besokallni. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. ápr. 19. 19:55
Ezeket a magyar sorozatokat is mennyire erőltetik, talán még a BK volt normális ezek közül, de ami most megy... Kikapcsolom a tévét ha meglátom! Csupa részeges, idióta, óbégatós majom.
7. krisztikrisz (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. ápr. 19. 19:53
Én utálom a magyar filmeket. Annyira depresszív, lehangoló, mi mégis büszkék vagyunk rá. Amin nevetni kéne, az meg idióta, harsány. Egy-két filmet leszámítva, de az nem sok.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. ápr. 17. 11:44
Negatív az egész, igen. Bár vannak jó szatírák, amiket ezerszer meg tudnék nézni. Ebben szocializálódtam, ami a filmekben van. Amikor a Dögkeselyű készült, még nem éltem. De a kisember kilátástalan helyzete, a mindent átszövő korrupció, igazságtalanság, ami ezekből a filmekből árad, mind a mai napig jelen van.
5. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 17. 06:43
Van néhány favorit, amit akárhányszor megnéznék - Magyar vándor, Kincsem (a lóverős rész kivételével) -, de a legtöbb magyar filmet képtelen vagyok végignézni.
2023. ápr. 17. 00:00

Negatív,szegénység,gyerekeket, nőket elnyomó, esetleg túlságosan életszagú? Ami nem ránt ki a minden nap érzett keserű világból?

Vagy mire gondolsz?



Nem nézek magyar filmeket, biztos van jó, de olyan, mint a legtöbb magyar zene.


Semmi boldogság érzeted nincs, mert negatív az egész, amit közvetít a társadalomról?

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. ápr. 16. 18:59
Mennyire régi? Megnéztem ma a Dögkeselyűt, az egy remekmű, de a mögöttes üzenete akkor is nyomasztó.
2. Myra
2023. ápr. 16. 18:57
Én csak a régi magyar filmeket szeretem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook