Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szereted a munkád? fórum

Szereted a munkád? (beszélgetős fórum)

2011. máj. 24. 14:49
gyerekosztályon dolgozom 0-18 éves korig,aztán pedig koraszülött intenzívre megyek.
2011. máj. 24. 14:47
Nem szetem ,ezért váltottam,most a felmondási időmet töltöm még.
2011. máj. 24. 14:46
Immmádom!
7. survivor3 (válaszként erre: 1. - Csutora13)
2009. nov. 16. 21:26

Igen szeretem a munkámat.

A reklámszakmában dolgozom 6 éve.

Mivel a rendezvénytől kezdve a közterületi és nyomtatott reklámon át a termékfotózással is kell foglalkoznom, mindig megtalálom a szépséget és izgalmat benne.

Árnyoldal:

Évek óta nem változott a fizetésem.

Néhány éve még volt egy asszisztens és egy dekoratőr kollégám is, most egyedül csinálom azokat a feladatokat is.


Azt hiszem szívesen lennék halász, bár nem tudom mennyire jövedelmező.

6. SF
2009. nov. 16. 21:10

Valamikor nagyon régen mozigépész voltam. Azt imádtam, amikor telt ház volt, kint a nézőtéren nyüzsögtek az emberek. Ilyenkor éreztem, milyen fontos, amit csinálok. Aztán jöttek a gyerekek, akik ugyanilyen fontosak lettek.

Később tanító lettem. A gyakorlatot imádtam, sajnos munkát nem kaptam.

Nincs is jobb, mint egy gyerekzsivajtól hangos osztályterem, sok kedves arc, akiknek rengeteg dolgot kell megmutatni a világból.

Most meg jobb híján csak a hobbimat tekinthetem munkának. Habár amikor jönnek a visszajelzések, az nagyon jó, legyen pozitív, vagy negatív. Mind egy-egy benyomás, jó vagy rossz irányba visznek, fejlesztenek.

2009. ápr. 4. 21:52
én nem szeretem a munkám élelmiszer boltban dolgozom, sokat kell cipekedni és piszkos meló nagyon. Az én vágyam hogy egy kis ruhás butikban dolgozzak ahol nem áll fölöttem folyamatosan a főnök de ez egyenlőre még nem jön össze mert nem találok:((((((
2009. ápr. 4. 12:00
osztom petka velemenyet en is hasonlo munkat vegzek es bar neha furcsa es erthetetlen emberekkel talalkozom de ha nem szeretnem akkor nem is tudnam csinalni
2009. ápr. 4. 11:59

énis recepciós voltam 3évig,jó volt,szerettem énis.

most sajna nincs munka.

2009. ápr. 4. 11:57
Recepcios vagyok es nagyon szeretem a munkamat. Emberekkel foglalkozom, kedveskedhetek nekik. Kapok elismerest a vendegektol is es a tulajdonostol is. Egy baja, hogy jobban is fizethetne, de nem lehet minden egyszerre.
2009. ápr. 4. 11:50
Ha igen,mi az,ami jó benne?Ha nem mi az,ami nem jó,illetve mit csinálnál szívesebben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook