Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerepeltél már újságban / televíziós riportban? Ha igen, mennyit és miről szólt..? fórum

Szerepeltél már újságban / televíziós riportban? Ha igen, mennyit és miről szólt..? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. okt. 10. 20:09

Magyar Mezőgazdaságban volt jó rég egy cikk a laborról, ott rajta voltam a képen.

Duna tévében meg GMO-val kapcsolatosan, ez is pár éve volt már.

2008. okt. 10. 20:06
Rtl-klub vacsoracsata:-))))
2008. okt. 10. 20:05
igen kb. 4.éve volt itt Nyíregyházán. a TV-2-ben.A kinai büfében dolgoztam, és a mellettem levő büfében volt egy csávó aki megerőszakolt egy 8 éves kislányt itt a piac mellett.soha senki nem gondolta volna róla, hogy ilyen mocsok dologra képes. kb 1 éve dolgozott ott a büfében. a TV 2 riportere kérdezte, hogy milyennek ismertük őt? engem meg sok mindenkit kérdeztek, sorban a büfékben. hát nem ilyennek ismertük meg. röviden ennyi.
2008. okt. 10. 20:03
Én tévében szerepeltem a barátnőmmel egyszer. Az rtlklub reggeli műsorában készítettek velünk riportot a barátnőmmel a hennázásról.
2008. okt. 10. 19:58

Én szerepeltem, TV-ben is, újságban is. Először a tévés dolog:

"Mániám" volt, hogy fényképeket gyűjtöttem. (A mai napig egyébként nagy "fénykép-rajongó" vagyok, egy-egy szép fotónak nagyon tudok örülni, ábrázoljon az híres embert, tájat, vagy bármit.) Így hát gyűjtögettem, ahonnan csak tudtam. Írtam különböző magyar (szinkron)színészeknek is. Akkoriban nagyon népszerű volt a Vad angyal című argentin sorozat, amit nem láttam az elejétől, de persze én is "rákaptam", mert mindenki azt mondta, hogy ez milyen jó... Így hát természetesen a sorból Kiss Virág (a Vad angyal című sorozat főszereplőjének, Natalia Oreiro-nak kölcsönözte a hangját) sem maradhatott ki, írtam Neki is levelet. Kedvesen válaszolt, sőt, még a képet is "bezsebelhettem". Nem sokkal később meglepő dolog történt Velem. (13 éves voltam és ez valamikor áprilisban esett meg) Egyik este megcsörrent a telefonunk. Felvettem. Engem kerestek. Zöldhegyi Katalin, a tv2 kereskedelmi csatornától. Kiderült, hogy Kiss Virág mesélt Rólam, és arra gondoltak, mi lenne, ha másnap egy stáb lejönne Kaposvárra, forgatni az iskolámba. A szavam is elállt a meglepetéstől. Természetesen igent mondtam, és megadtam a koordinátákat. Izgatottan vártam a másnapot...

Az iskolában pont sportnapot tartottunk, így nem volt tanítás. Boldogan újságoltam az osztálytársaimnak, hogy mi történt, ki hívott fel engem és hogy jön forgatni a tv2. Mondanom sem kell, mindenki komplett hülyének nézett, azt hitték, szórakozom. Lassan már én is kezdtem azt hinni, hogy mégis én hibbantam meg, amikor egyszer csak beállított az iskola igazgatója, Paksi Lajos a tv2 riporterével, Szabó Eszterrel, és egy operatőrrel. Odavezette őket hozzám, és mindenki lemerevedett. Én bemutatkoztam és kezet ráztam a pesti vendégekkel, a többiek pedig végre elhitték, hogy igazat beszéltem. Készítettek riportot Velem és még néhány vállalkozó szellemű diákkal. Aztán a hölgy mondta, hogy este is kellene forgatni, egyikünkhöz kellene elmenni, ott felvennék, ahogy nézzük a TV-t. Mivel senki nem tolongott, felajánlottam, hogy hozzánk mehetünk. Így is lett. Hazajöttem az iskolából, és beszámoltam, mi történt. Édesanyám természetesen "rosszul lett" a meglepetéstől... Este meg is érkezett a stáb és páran az osztálytársaim közül. Az operatőr kitalálta a "koreográfiát", hogy mit hogyan csináljunk, mi pedig tettük a dolgunkat. Vicces volt, ugyanis a kameraman még hason is csúszott, hogy a felvétel a kellő hatású legyen... Amíg minket vettek, addig Szabó Eszter a szüleimmel beszélgetett a másik szobában, és elárult egy-két "kulisszatitkot" a tévékről. Hogy mi igaz és mi nem. Meglepő volt az arány...

Nem sokkal később persze viszont láttuk magunkat a tv2-n, főműsor időben (!), a Vad angyal világa című műsorban. Ma már az apropóra nem vagyok túl büszke, de ez az egész mégis egy hatalmas, nagy, soha el nem felejthető élmény maradt számomra... :-)

Aztán még a nyáron szerepeltem a helyi tévékben, mert a polgármesterünk adta át nekem a Kaposvár kártyát. :-) Ebből kifolyólag nem csak tévében, de újságban is szerepeltem, jelentek meg rólam képek is. :-)

Újságban még többször is szerepeltem. Volt, hogy tizenegy-tizenkét éves koromban jelent meg írásom tudományos újságban, meg jelentették már meg levelemet is. Az iskolaújságba is írtam, akkor valamelyik cikkemet kitette a helyi televízió a honlapjára is...

A legkedvesebb újságos élményem egyébként az, hogy idén, év elején egy elég nagy kép jelent meg a megyei újságban rólam és a páromról. :-) Mondjuk a cikk témája a vizsga volt (egyetem, fősuli), s mivel a kedvesem adjunktus, és éppen vizsgáztatott és éppen bent voltam segíteni neki, és pont bejött a fotós... :-D De jó volt. :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook