Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok tanács kéne :( fórum

Szerelmes vagyok tanács kéne :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. ibi75 (válaszként erre: 17. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 15:41
ez szerintem elég ritka
23. gigianyu (válaszként erre: 21. - Sünciné)
2009. nov. 8. 15:41
Ha összejön akkor elmegyek a cégtöl ez nekem nem gond.
2009. nov. 8. 15:40

Na akkor leirom hogy az egyik koléga már megjegyezte :nagyon jól megértitek egymást a fönökkel persze a nevét mondta de azt nemirom le.Meg ugy hiv 2 koléga is hogy főnökasszony.

És kivülálloknak is szemetszurt hogy nem csak munka kapcsolat van köztünk hanem mástláttnak.De persze nem látthatnak sokat csak hogy egymásra mosolygunk jókat nevetünk beszélgetünk.De mikor kettesbe vagyunk annyira más velem .Lehet ez is zavar meg.Kb 2,5 éve ismertük meg egymást és mikor ellöször találkoztunk megakadt mindkettőnknek a szeme egymáson.Azóta már elértem felvegyen ez kb 1,5 éve volt.

21. Sünciné (válaszként erre: 20. - 07c4794583)
2009. nov. 8. 15:36
Ha összejön a kapcsolat a főnökkel, Neked onnan " menned kell " az biztos! Nem fognak békén hagyni a kollégák, erre készülj fel!
20. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 15:35
hat en eddig akarhol dolgoztam, mindenkit kibeszeltek, akinek munkahelyi kapcsolata volt, meg a partneret is. kulonos tekintettel a fonokkel kapcsolatra lepo nokre, akikbol hamar a "fonok kedvence", majd a "fonok puncija" lett.. szoval erre keszulj fel.. akkor is igy beszelnek majd rolad, ha nem adtal ra okot.. es ha egyet hibazol.. hat ojjoj...
19. Sünciné (válaszként erre: 14. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 15:33

Ha már kihűlt minden, és nem lehet helyrehozni sehogy akkor viszont lépni kell! De csak akkor ha már nem lehet ezen segíteni!

Csak nekem furcsa, hogy megkérdezte milyen a szex közted és a férjed között? Lehet, hohy Ő szereti a párját csak a szex nem jó és csak arra kellesz Neki!!!!!!

18. Barbi0508 (válaszként erre: 14. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 15:33
Értem, de ha úgy döntesz, hogy elválsz, ne egy férfiért tedd! Ha úgy érzed menthetetlen a kapcsolatod, akkor magadért tedd, ne más férfiért! Tényleg ennyire rossz a férjeddel? Nem lehet megmenteni? Szerintem a főnököddel csak akkor kezdj, ha komolyan gondolta, ne légy a szeretője, mert az nagy sebet okozna Neked, ha tényleg szereted! Ha érdeklődést mutat feléd, kérdezd meg a szándékáról!
17. gigianyu (válaszként erre: 15. - Ibi75)
2009. nov. 8. 15:32
Nem öreg főnökröl van szó hanem fiatalról 30 év körüliröl.És nem egy komoly cég.És én nemértem miért ne lehetne a főnöknek alkalmazottal kapcsolata na mindegy.Ha már összejöttek akkor már nem alkalmazott hanem a főnök párja.
16. gigianyu (válaszként erre: 10. - Sünciné)
2009. nov. 8. 15:30
Férjem mellet soha nemvolt senkim.De az eddigi kapcsolataimba szinte mindig én léptem elösször.Férjemmel 8 éve vagyunk eggyüt 4 éve házasok vagyunk.
15. ibi75 (válaszként erre: 9. - Barbi0508)
2009. nov. 8. 15:29

pontosan!

egy főnök nem igazán vállal be szerintem egy alkalmazottat ország világ előtt :(

de ugye sose lehet tudni - de ez alap :(

14. gigianyu (válaszként erre: 9. - Barbi0508)
2009. nov. 8. 15:29
Nekem nem csak szexre kell és nem a férjem mellé.Hanem ha ő is akarna valamit és persze nem csak szexet akkor elválnék sőt elöbb elfogok.Nem akarok már vele lenni.
13. ibi75 (válaszként erre: 11. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 15:28
na, pont nem olvastam időben :D
12. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Barbi0508)
2009. nov. 8. 15:27
szerintem is jo esellyel szeretot keres.. kerdes, gigianyu mit akar...
11. gigianyu (válaszként erre: 6. - Mama_gold)
2009. nov. 8. 15:26
Javitottam a szövegemet azt se tudtam mit irtam már oda:(Nem akarok semmilyen segitséget.
10. Sünciné (válaszként erre: 8. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 15:26

Sóval nem ez a férfi az első akivel kezdődik valami?

Akkor valóban egyetértek azzal, hogy vátiztasd meg a bemutatkozó szöveget!

Ez így sehogy sem jó! Ha férjeddel nem jó már a kapcsolat akkor két választás van! Vagy valóban elmentek therápiára vagy kettéválnak útjaitok!

9. Barbi0508 (válaszként erre: 8. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 15:26
Ha azt kérdezte, hogy milyen a szexuális kapcsolatod a férjeddel, akkor lehet, hogy csak szexuális téren érdekled őt! Lehet, hogy úgy gondolja, a kapcsolata mellett elkelne valaki, akivel lehet sexelni! De ezt csak akkor tudod meg, ha rákérdezel! Vagy Te is csak arra gondoltál, hogy a férjed mellett szeretnéd őt? Esetleg lecserélnéd rá a férjed?
2009. nov. 8. 15:22
Ha kettesbe vagyunk nem munkakapcsolat hanem baráti és flörtölgetős a kapcsolatunk de nem meretem eddig semmi olyat mondani amiböl rájöhetne tetszik.Ő már rákérdezett olyanra hogy milyen a szexuális életünk a férjemmel.De köpni nyelni nemtudtam hirtelen és rávágtam hogy jó:(Pedig nem jó sőt szar..Igen és kezdeményezős tipus vagyok előbb lépek mint a pasi.De nekem ez nem baj.Csak nemtudom most mitcsináljak?,Olyannal még nem kezdeményeztem akinek párja van mégha tudom is nem jó a kapcsolatuk.De szeretném a tudatára hozni mit is érzek.
2009. nov. 8. 15:20
akkor ez még közel nem szerelem,sokkal inkább vonzalom,ami még leküzdhető.
2009. nov. 8. 15:19

először is módosíthatnád a bemutatkozószöveged az adatlapodon:(


De...ne tégy semmit! főnökkel jobb nem kezdeni!

Próbáld megjavítani a kapcsolatod a férjeddel.

Üljetek le beszélgetni, szervezzetek több családi programot. Ha így nem megy, kérjetek külső segítséget. családsegítő intézetekben van pszichológus ingyenesen igénybevehető. akár párterápia is igénybevehető. Szerintem egy lehetőséget megér.

2009. nov. 8. 15:19
Mindig legyél öszinte,és figyelmes!
2009. nov. 8. 15:18
a legjobb az őszinteség, szerintem nem vág pofán :)
2009. nov. 8. 15:17
szerintem amig egy pasas nem lep, addig nem nagyon erdemes csinalni semmit... vagy te ilyen kezdemenyezo tipus vagy?
2009. nov. 8. 15:17
Mennyire személyes a kapcsolatod a főnököddel? Tudja esetleg, hogy rossz a házasságod? Szoktatok ilyenekről beszélni? Vagy semmi baráti beszélgetés, csak munkakapcsolat?
2009. nov. 8. 15:16
Sziasztok.Lenne egy problémám férjnél vagyok rossz a kapcsolatom de nem is ez a lényeg.Hanem hogy beleszerettem egy másik férfiba akinek van párkapcsolata.De az ő kapcsolata se szuper.Látok jeleket a pasin hogy tetszek de se ő se én nem merek lépni pontosan azért mert mindketten foglaltak vagyunk.Tudnátok tanácsot adni hogy hozhatnám a tudtára hogy tetszik nekem és szeretnék vele kapcsolatot?Jah és a főnököm.:(:(:(Létszi segitsetek előre is köszi.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook