Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok tanács kéne :( fórum

Szerelmes vagyok tanács kéne :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. nov. 12. 08:36
szia gigianyu! történt valami???
2009. nov. 10. 23:00
jajj anyira édes volt ma este 1 órája ment el.de már hiányzik.Mig haza nem ért telefonon beszélgettünk.Annyira édes volt.Ugy megcsókoltam volna a kocsiba.De nem mertem.:(Mondtam szánjon rám egy kis idöt beszélni akarok vele,Kérdezi miröl mondom sokmindenröl.Azt mondja oké.Ha elöbb nem is de jövöhét szerda este talizunk.Sajnos sok a melója ezt tudom.Hiszen én is ezt csinálom.Ennél a cégnél vagyok látom mit csinál.
82. ibi75
2009. nov. 10. 22:56
hát nem tudom. előbb tisztázzatok mindent, nehogy aztán jöjjön a "pofáraesés" - szebben nem tudom írni :)
2009. nov. 10. 22:53
Na igen ez itt a kérdés,:(De szeretem imádom miota elment csak nevetek .Kedves férjem haza ért és kérdezte mi van jol megdugtak hogy igy nevetsz.Mondom nem.Képzeljétek mondtam fönökömnek párom azt mondja a te szeretöd vagyok.Erre a válasza miért nem mondtad neki igen az vagy és.mondom lökött és ha bemegy az irodába?Majd nem engedem be amugy meg ha ilyen pancser hogy leégeti magát jöjön nyugottan.
80. Barbi0508 (válaszként erre: 79. - Gigianyu)
2009. nov. 10. 22:50
Tetszeni biztosan tetszel Neki, csak az a kérdés, miért? :)
2009. nov. 10. 22:45
de szerintetek ha felcsillant a szeme és találkozni fogunk akkor szerintetek tetszhetek neki??
78. ibi75 (válaszként erre: 77. - Gigianyu)
2009. nov. 10. 22:33
legyen szerencséd bébi, de tudd meg a terveit. ha ő is lép a párja mellől, akkor ok :)
2009. nov. 10. 22:08
megkérdeztem milyen a párjával a kapcsolata:hát most mitmondjak amennyit találkozok vele,nem járunk sehova,nincs közös programunk stb.Elvagyunk ennyi.Megkérdeztem szánna-e rám egy kis idöt valamiko azt mondta igen majd megbeszéljük kinek mikor jó.De azt a szemet és mosolyt látni kellet volna csajok amikor mondtam elválok.Most komolyan tényleg ez már biztos ezeket kérdezte.Mondom igen és ugy nézet a szemembe majd elolvadtam.szerelmes vagyok ez már biztos!!!! És ELVÁLOK!!!
76. Barbi0508 (válaszként erre: 75. - Gigianyu)
2009. nov. 10. 21:58

Igen, csak mielőtt szorosabbá fűzitek a viszonyt, azért tudakold meg, hogy Ő hogy áll a barátnőjével, jól ki jönnek-e, meg ilyesmi, nehogy kihasználjon!

Nehogy csak szexuális együttléteket akarjon majd Tőled! Csak okosan!

2009. nov. 10. 21:54
áááááááááááááá csajok sikerem van!!!Elmondtam neki válni akarok és felcsillant a szeme utána beszélgettünk.Utána hazament és hazafelé felhivott a kocsibol és mig haza nem ért dumáltunk mindenröl.Annyira boldog vagyok.Van esélyem értitek van esélyem 1 a miliohoz de van .::):):)
2009. nov. 9. 23:55
Majd azért ird meg, ha lesz valami fejlemény!
73. ibi75 (válaszként erre: 69. - 07c4794583)
2009. nov. 8. 23:34
ez volt a legtökéletesebb hozzászólás! :)
2009. nov. 8. 18:43

Nem bántani akartunk, csak segíteni! Nagyon gondold át! A véleményem, hogy nem voltál fiatal és szórakoztad ki magad!

Persze, hogy imádod a gyermeked ez természetes!

De ha jól belegondolsz ( ezt már más is leírta ) a másik kapcsolat is előbb utóbb kihűlhet! De az is lehet, hogy csak egy kaland kell neki. És akkor nagyon nagyot fogsz csalódni!

71. 07c4794583 (válaszként erre: 70. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 18:13

azert annak jelet adhatod, hogy nyitott lennel fele, ha lepne. de ezt eleg nehez finoman megtenni. ha szoba kerul a hazassagod (de te ne hozd szoba), mondj annyit, hogy odaig jutottal, hogy el szeretnel valni, mert rajottel, hogy jobb szeretnel egy masmilyen ferfit, mert mar nem erdekel a ferjed. ha akar, ebbol ert.


de nagyon vigyazz, mert ha szex kell neki, azt csak ugy tudod kivedeni, ha sokaig udvaroltatsz magadnak es nem bujsz vele agyba. ha o is szeret es tetszel neki, a mozit es a beszelgetest ugyanugy fogja elvezni.

ha viszont sietteti a testi kapcsolatot, akkor egyertelmu a szitu..


de megmondom oszinten a helyedben megprobalnek a ferjemmel terapiara vagy mediatorhoz menni es rendbehozni a dolgot, mert a kisfiunak szornyu lenne, ha elvalnatok.

2009. nov. 8. 17:44
Lehet igazat adok nektek és nemteszek semmit.Annyian irjátok uygan azt.Lehet benne igazságotok.
2009. nov. 8. 17:42

tudod, ez ugy mukodik, es ha nem volt tul sok ferfi az eletedben, lehet, hogy evvel nem is vagy tisztaban, de szoval az ember sokszor akkor lesz szerelmes vagy szediti meg valaki, amikor epp olyan fazisba er, hogy nyitott erre.. ertem ezalatt, hogy kiuresedik a parkapcsolata, vagy nem elvezi a csaladi egyuttleteket, otthonlevest, es nem elegiti ki a munkaja kulonosebben vagy nincs hobbija.. es akkor nagyon nyitott lesz a szive az elso ember fele, aki kicsit is kedves vele...


amit leirtal, azok alapjan ez a dolog lehet am teljesen egyoldalu is, mert a pacak lehet, hogy nagyon is erzi, hogy tetszik neked, de csak azert kedves veled meg foglalkozik veled, mert szeret ebben furdeni, legyezgeti a hiusagat... ha egyertelmuen tudtara adtad, hogy el akarsz valni mindenkepp, es nem lep semmit, akkor ez magaert beszel.. en ebben az esetben nem kezdemenyeznek am semmit...

68. gigianyu (válaszként erre: 67. - Mama_gold)
2009. nov. 8. 17:37
Ebben egyetértek veled benne is van tuti hiba és olyan ami nem tetszene.És tudod nagyon vágyom egy kis gyengédségre szeretetre odafigyelésre romantikázásra.És nem csak egy 10 perces gyors szexre.Hiába beszélgetek el vele párnapig minden oké utána megint minden a régi.Leehet hogy úl korán jött a fiam de imádom az életem értelme.
2009. nov. 8. 17:31

az a baj ezzel, hogy ez egy fellángolás:(

Ha össze is jönnétek, később vele is meg lennének a "szürke hétköznapok" utána meg tőle menekülnél.

Neki is vannak hibái, ez nem jutott még eszedbe?

Egyébként meg a legtöbb férfi örök gyerek. Szerinted az én férjem annyira elpakol maga után? Itt is én pakolok 3 gyerekem van:D (két fiam + férj)

Fel a fejjel, beszélj a férjeddel, a főnököd meg dobd a sutba:)

Sajnos igaza volt itt a lányoknak, túl hamar mentél férjhez és túl korán jött a baba:( ahol már gyerkőc van, nagyon meg kell gondolni minden lépést.

66. gigianyu (válaszként erre: 65. - Sünciné)
2009. nov. 8. 17:21
Oké számodra kislány vagyok ám legyen.Jah és majd átgonolok mindent csak az a baj az érzéseimet ti nem érzitek.Na semmi baj-.Azért köszi mindent
2009. nov. 8. 17:19
Nekem még az vagy!! Egy idős vagy a lányommal!! Fáj az igazság?????
2009. nov. 8. 17:18
Nem megsértődni kell, hanem felnőtt módjára végig gondolnod a dolgokat... és tisztázi magadba, hogy mi a szeretet és mi a vonzalom.
2009. nov. 8. 17:16
Na jó kár volt ide irnom.És nem vagyok kislány.Többet nemirok.Na sziasztok.
2009. nov. 8. 17:13
Vagy talán nem is voltál szerelmes a férjedbe? De akkor miért szűltél Neki gyereket?
2009. nov. 8. 17:10

És ezzel már szerelmes is vagy???????? Egy 3,5 éves gyerek elmondhatta az apjának! Lehet, hogy ezért ilyen a férjed!!!!

Ha Ő nem csak flőrtőlni akar akkor már lépne!!! Valóban nőjjjjjj fel!!!!!

60. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 59. - Gigianyu)
2009. nov. 8. 17:08

Ennyi alapján irtad azt amit?


Nőjj fel kislány...

2009. nov. 8. 17:06
kifejezetten randi nem volt munkaután voltunk már eggyüt és beszélgettünk de nem munkárol minden másról.És a fiamat szereti jól el vannak.Hozott multkor csokit neki és meghivta őt a mekibe adott kultur utalványt hogy vigyem el moziba állatkertbe a fiamat.
2009. nov. 8. 17:04
Bocsi! Nem Neked akartam írni, csak egyetértek a hozzászólásoddal!
57. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 56. - Sünciné)
2009. nov. 8. 17:02
?
56. Sünciné (válaszként erre: 54. - 37bcf9eb8e)
2009. nov. 8. 17:01

Bizony ez még csak vonzalom!

Volt már randevútok????? Vagy csak Te érzed, hogy tetszel Neki?

2009. nov. 8. 16:56

Nem lehet megtudakolni előre, hogy mit akar. Szerintem ne reménykedj abban, hogy majd félre dobja a nőjét, és Ti boldogan éltek amíg meg nem haltok.

Ha ki is lép a kapcsolatából, akkor sem valószínű, hogy egy újba kezd, ráadásul egy kisgyerekkel hármasban, mert ugye ezt a tényezőt nem lehet kihagyni.

És valószínűleg Benned is csak keveregnének az érzések, ha egyből fejest ugranál egy másik (akármilyen) kapcsolatba.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook