Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok, már 3 éve. Nem az élettársamba.... fórum

Szerelmes vagyok, már 3 éve. Nem az élettársamba.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. márc. 26. 19:06
Ha mindend bedob, hogy öngyilkos lesz... stb. Egy valamir gondolj. Az ő élete az ő élete, a te életed a TE életed. Ha ez vagy az akor lenni, ha így vagy úgy akar ártani magának, és fenyegetőzik vele? Nyiltan mond neki, hogy tedd nyugodtan. Sok esetben nem teszik meg, maximum ártalmatlan gyógyszereket vesznek be. Öngyilkossággal? Kérdezd meg kötelet adjak? Érzelmi zsarolás miért hat rád? Dönsd el, hogy mit akarsz. Vagy maradj mellette, vagy költözz el. Így csak saját magadat idegeled ki. És minden megszakítás.. facebookon, telefonon teljes tiltás. Nárcisztikusz személy szakítására olvos utánna a neten.
2022. márc. 26. 19:00
37 éves vagyok, a lányom 9. Sajnos igazad van, hisz én is hasonló közegben nőttem fel. Csak az meg ennél is rosszabb volt.
2022. márc. 26. 15:42
Látom, hogy vannak mellette szóló érveid, de azok nem a szeretetből fakadnak. Hány éves vagy és hány éves a kislányod? Még előttetek lehet egy jobb és szebb élet, ahol nem lelki terrorban élsz, hanem egyenértékű és szerető félként élsz a kapcsolatodban. A gyerekedre is gondolnod kell, ő is érzi és tudja, hogy a közeg milyen, amiben felnő, még akkor is, ha kicsi. Gondolj arra is, hogy amit most lát tőleg, hatással lesz arra, milyen lesz, ha ő lesz felnőtt nő.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 7962decf87)
2022. márc. 26. 06:36
Köszönöm szépen a hozzászólásodat! Összeszedem magam.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Sirga)
2022. márc. 26. 06:35
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Erőt gyűjtök.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Pteri)
2022. márc. 26. 06:33

Igazad van.

Egyébként ő az apja. Cirkusz alatt az értsd, hogy folyamatosan sírt, közben kritizált, ha ez nem működött akkor fenyegetőzött, üvöltözött.

Tudom, hogy rendet kell tennem az életemben, de azt is tudom, ha szétköltöznénk végleg, ugyanezt csinálná, vagy még rosszabbat. Próbálom összekapni magam. A mindennapokban egyébként nem agresszív, csak akkor, ha úgy gondolja hogy valaki el akarja venni, ami az "övé".

11. apeeng (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 23:49

csak szólok, hogy eljön az a nap, amikor hangosan fogod artikulálni: rád pazaroltam a fiatalságom..!


...de akkor már késő. ..nem fog udvarolni senki.

10. pteri (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 22:44
Ha veled történik valami? Bàrkivel történhet, betegség sem kell hozzà. Akàr az élettàrsad az apukàja, akàr màs, az apa viseli gondjàt, ha az anya nem tudja. Egyébként ezt egy gyerek is végigszenvedi, hogy anya màst szeret, lelép, visszamegy, 1 évig megy a cirkusz ? Legalàbb miatta rendet tehetnél az életedben.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Pteri)
2022. márc. 25. 20:15

Nem írtam le mindent részletesen.

Össze nem tudnánk költözni, legalábbis egy darabig, rajtunk kívül álló okok miatt. De ott lennénk egymásnak, és neki nincs senkije.

Ebbe a történetbe pluszban a betegségem is belejátszott, féltem, hogyha történik velem valami, mi lesz a kislányommal.

2022. márc. 25. 19:12
Sajnàllak és nem értelek. Ennél még egyedül is jobb, neked meg lenne valakid, akihez mehetsz, ez a történet hihetetle...
2022. márc. 25. 17:07

Tökéletesen egyetértek Sirga véleményével👍, ez NEM ÉLET!!

Nem szabad hagynod hogy ennyire zsarolva legyél, rámehet az életed!

Mielőbb szabadulj meg tőle és válaszd a SZERELMET!

Az ilyen ember előttem NEM FÉRFI!!!!!!!!😡

6. Sirga (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 16:57

Mire vársz? Egy életed van. Inkább leéled valaki mellett, akit nem szeretsz - ahelyett, hogy boldog legyél azzal, akit igen?

Mocskos egy zsarolás ez, de vajon meddig tud vele sakkban tartani...? Kevesen bírnák. (De neki sincs sok tartása, ha képes erre.)

2022. márc. 25. 16:11
Több, mint tíz éve vagyunk együtt, soha nem emelt rám kezet. Érzelmileg viszont kicsavart.
2022. márc. 25. 16:04
Az ilyen embertől menekülni kell, nem hogy még visszamenni. Idő kérdése és meggyepál. Megvárod?
2022. márc. 25. 16:02

Köszönöm a hozzászólásod!

Két évvel ezelőtt mentünk külön, mert a szerelmemmel szerettünk volna egy normális kapcsolatot. Egy évig cirkusz volt az életem, addig csinálta hogy végül csak visszajöttem. Azóta látszólag nyugodt, kivéve a mindennapos, szokásos puffogását és hisztijeit. De azóta legalább nem fenyegetőzik.

Mindent megtesz, hogy magához kössön. Csak hát ebből engem semmi sem érdekel. Hiába a programok, ajándékok, vagy bármi, nincs mögötte az őszinte érdeklődés a személyem iránt, komolyan néha egy macskának érzem magam. Akit megetet, simogat, és azt hiszi, hogy birtokol. (Őket sem lehet.)

2022. márc. 25. 15:08
Gondold ezt jól át, mennyi ideig fogod bírni? Belerokkan az életed. Legyél erős és szakíts! Családjának jelezd az öngyilkos szándékát, ne te vidd a hátadon az egész felelősséget. Felnőtt ember, ő felel saját magáért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook