Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmem 2nőt akar egyszerre..:( fórum

Szerelmem 2nőt akar egyszerre..:( (beszélgetős fórum)


1 2
20. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 12:11
Ha ilyen kevés is elég neki ahhoz, hogy megcsaljon, lemegy egy üzletbe... Hát, ha annyira nem akarod elengedni, akkor tartsd meg! Szerintem ha őszinte lenne, akkor előbb szólt volna, hogy neki két nő kell, nem pedig a kész szituáció elé állít, úgy, hogy ráadásul ő bukott le (ki tudja, hogy ha nem veszed észre, vajon meddig hazudik?), és ilyen hazugsággal takarózik. Kész főnyeremény a pali, nehogy elengedd!:)
19. globus (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 12:04

Nincs köztük testi kapcsolat? Akkor mi az, ami van?

Beszélgessetek többet.

18. Gliese
2015. szept. 17. 12:00
Szerintem hagyd elmenni, ha nem megy magától küldd el. A tiltot gyümölcs mindig édesebb. Lehet, hogy ő maga akarna vissza jönni később, és ha Te annyira önzetlenül szereted visszafogadhatod.
17. anya4005 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 11:08
Szerintem bútorozzatok össze mindannyian! Akkor nem kell meló után a pasit kísérgetni,nem kell elhagyni,és tutira tudni fogod,ha a másikkal tölti az éjszakát. A jó ebben az lenne,hogy a fene nagy szerelmeteknek sem kell így megszakadnia,te továbbra is ragaszkodhatsz a szerelmedhez (vagy annak gondolatához),a pasi élvezheti,hogy kinyalod a seggét,a "dög" meg beadhatja a derekát,hiszen,ha tudsz a dologról,akkor az nem megcsalás!!!
16. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 11:06

Hiába szereted és hiába ragaszkodnál hozzá, ha ő benne nincs meg ugyanez irántad. Miért lenne katasztrófa és világvége, ha ezt lezárnád? Jobb lenne úgy élni, hogy közben ő másokhoz jár, ismerkedik, nyitott új nőkre? Rosszabbul éreznéd magad, mint egyedül, a lehetőséggel, hogy megismerj valaki mást. Főleg ha gyereked is van, ebben nőjön fel, érezze a szenvedést?


Én ezt nem őszinteségnek mondanám a párod részéről, inkább szemétségnek és önzőségnek. Az lett volna őszinte, ha megmondja magától, hogy odavan másért, nem te faggatod a jelekből.

2015. szept. 17. 10:50
Én hagynám, hogy menjen, soha többé nem bíznék benne...mindig azon agyalnék, hol van, kivel, mit csinál, stb.Azt se hiszem el, hogy a másik nővel nem feküdt le...másnap délután ment haza, kisimulva...hmmm, hmmm...
2015. szept. 17. 10:47
Én biztos bedobnám neki, hogy akkor én is 2 pasit szeretek...ehhez mit szólna az ürge?
2015. szept. 17. 10:42
Hát nem tudom, hiába volt őszinte, elmondott mindent (még ha igaz is hogy nem feküdt még le a másik nővel...), bennem ezek után ígyis-úgyis megtörne valami... És inkább én mennék. Vagy ha ez nem lehetséges, akkor küldeném: "menj, hagyj békén, tisztázd le az érzéseidet, amit akarsz... csak engem közben ne hülyíts!"
12. d57839e20e (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 09:21

Kérlek,nem irjátok,hogy engedjem el..soha!!

Nem kell őt elengedned. Nem te döntesz, ha menni akar, előbb-utóbb menni is fog.

11. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - Unom)
2015. szept. 17. 09:12
Gondolom, mivel a pasi tökéletes.
2015. szept. 17. 08:57
Mi a rivális nô beceneve? "A dög"...
9. juditka23 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 08:12
szia, öszinten Te ezt valaha elfogod neki tudni felejteni? mert ha nem akkor egesz eletedben ezen fogsz idegeskedni... meg most termeszetes, hogy az ö partjan alsz, de a megoldas akkoris az elhagyas,ezekutan ugysem tudnal nyugodt lenni mellette csak idegeskednel, hogy mikor hol van es kivel. Sok ilyen van az elhagyas a legjobb modszer aztan lehet rajön h milyen hulye volt... de igy csak acsingozik a masik nö irant.. amugy meg ha ejszaka volt oda akkor nem volt köztuk semmi? na de ez nem is sokat szamit hisz mar nem vagy neki olyan fontos..
8. unom (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 07:50
Miért dög a másik nő?
7. Channa* (válaszként erre: 5. - Cippora)
2015. szept. 17. 07:46
Na igen, nekem is hasonlóak jutottak eszembe....
2015. szept. 17. 07:16
Akkor tűrj.
2015. szept. 17. 06:46

Szerintem borzasztó,hogy bár elváltál,az ember azt gondolja,egy rossz házasságból tanul az ember,és később okosabb lesz,de úgy tűnik mégsem.

Tipikus,hogy az embered inkább félremegy mint hogy elhagyjon,hiszen a segge is ki van nyalva általad,persze,hogy nem akar elengedni.Te meg a másikat hívod "dögnek" aki,ha tényleg igaz,hogy nem fekszik le a pasiddal,akkor tök becsületes (bár nekem vannak kétségeim,hogy tényleg így van-e)

Ezzel a beteges ragaszkodással inkább csak el fogod üldözni a pasid...

2015. szept. 17. 06:15
Sajnálom :(
2015. szept. 17. 06:07

Ha kamaszlány lennél, még mosolyognék is.

De így. ...Bár lehet, sőt néha kell is harcolni a másikért, de ebben az esetben nekem ez már erőszak, mindenhova vele menni, nehogy máshoz tudjon menni. Jobban becsülöm a másikat, aki eddig még tartja magát az elveihez. De ha esetleg nem fogja? Akkor majd mi tartja ezt a férfit melletted?


De ha ez jó neked, akkor tűrj.

2015. szept. 17. 05:52

Sosem szabad ennyire függni valakitől.


"Kérlek,nem irjátok,hogy engedjem el..soha!"

Akkor ennyi. Szokd meg.

2015. szept. 17. 05:42
Több mint 5éve élek együtt egy férfival,kemény 12év durva házasság és csúnya válás után hozta Őt a sors az utamba.Odaadó,türelmes,édes,imádnivaló..ő zökkentett ki a depiből,mellette lettem nő,és én ezt viszonzom neki minden formában ahogy csak tudom..Igenám,csak a szerelmem pár hete furán viselkedett..eljárt azelött is hétvégente iszogatni,koncertekre de hajnalba mindig jött haza,hozzámbujt,aludt,semmi gond nem volt.Pár hete már nemjött hajnalba,legutóbb is csak másnap délután,kipihenten,kialudva,alkoholnak nyoma se volt lehelletében!Ekkor muszáj volt rákérdeznem a legnagyobb rémamálmomtól tartva,-nőnél voltál ugye?,Ezt meglehet érezni,és a jelek is arra utaltak.Nehezen,de kinyögte,igen megismerkedett valakivel,és tetszik neki.:( napok óta ezen rágódunk,én kisírtam a szemem,a lélek megbetegíti a testet,hányingerem van,nem tudok enni,rosszul vagyok folyamatosan..és ő is! A legdurvább az egészben,hogy még tőlem kérdi:két nővel miért nem lehet egyszerre élni?? Mert engem is szeret,hiszen én a tenyeremen hordom,mint ő engem,de a másik is vonzza,aki állitólag talpig becsületes és nem hajlandó lefeküdni vele,még kapcsolatban van! És ez őt idegesíti,mert látom rajta a fene eszi,sőt ideges ,mert a másik mondta hogy majd kesres ő magának függetlent,nem akar egy kapcsolatot tönkretenni.Bizony ennyire öszinte a párom,mindent elmond,ami borzalmasan fáj,ezt csak az tudja milyen aki már átélte! Elsö férjem is másik miatt hagyott el! Mikor mostani párommal összekerültem,kértem ne tegye ő is ezt velem,még wegy ilyet már nem birok ki.Iszonyúan ragaszkodó vagyok,és ez még rosszabb mintha félvállról venném! Azt mondja kedvesem,majd kiderül mi lesz,lehet elfog költözni,hogy független legyen..de akkor azt a másik kedvéért teszi,másik szavában meg azt mondja,ne félj nem hagylak el.Engem is ugyanúgy szeret,és azt mondja higgyem el,neki a legnehezebb,bár őt még nem hozta az élet ilyen helyzetbe nem tudja milyen fájdalom ez! Kérlek,nem irjátok,hogy engedjem el..soha!! Nem bírnám ki!!! Elfáradtam,ahova tehetem megyek vele,munka után is,habár kimerült vagyok,próbálok dolgokat úgy csinálni,ne legyen ideje elszökni ahhoz a döghöz!De szerintem megtalálja a módját,ha nagyon akarja..Hatalmasak szexelünk azóta is,átölelve alszunk,puszilgat,kedves velem,de mégis úgy érzem,álca csak.Elterelő hadművelet..Saját bevallása szerint esze ágában sem volt keresni senkit,merő véletlenül találkoztak egy üzletben és hát ez lett belöle:( a kiszemelt nő is szeret vele lenni,de nem fogadja el még velem él.Ő meg egyenlöre nem tud itthagyni.Ördögi kör,és mindenki szenved,én féltem őt az életmneél jobban,ő örlödik kettő közt,a harmadik nem érdekel! Független elvált keressen magának mást! Muszáj volt kiírnom magamból,mert rajta kívül senkim nincs,a lányaimnak ezt nem szeretném elmondani!Nem mondom el senkinek,elmondom hát mindenkinek...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook