Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmem 2nőt akar egyszerre..:( fórum

Szerelmem 2nőt akar egyszerre..:( (beszélgetős fórum)


1 2
50. 5056d3921a (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2016. júl. 25. 21:23
Mi történt tavaly óta?
2016. márc. 22. 04:29
nem telhetetlen egy kicsit?!miert nem mondtad neki,hogy te is 2 pasit szeretnel egyszerre!tuti leesett volna az alla!
48. globus (válaszként erre: 18. - Gliese)
2016. márc. 12. 22:24

Rosszul csinálod! Gyere ide, elmondják a tutit


[link]

47. ina87
2016. márc. 12. 21:40
a pasi sajàt magàt sajnàltatja nem ismerem de a h le irtad h a nővel egy üzletben talàlkoztak ès a pàrod azt valja h màr szereti akk ott màr elöbb kelet h tartson a viszony vagy nagyon àmit mert pl 1 nap vagy 1 hèt alat mèg nem lesz szerelmes az ember.egyszerü a vàlasz te ragaszkodsz hozzà a tenyereden hordozod ès tudja h bàr h dönt te vissza fogod várni,de mèg ő èli a vilàgàt te meg tönkremèsz melete akàr h lesz te iszod meg ennek a levèt
2016. jan. 22. 04:50
nemcsak o szeretne ezt,hanem nagyon sok pasi.
2015. szept. 30. 14:37
és nem téged bántunk...de te ezt teljesen támadásnak veszed...te kértél segítséget....ennyi ember láthatja rosszul szerinted a dolgokat????? nemmm sajnosss teeeee...elvakult vagy!!! egyszer kell megtenned,akkor a legroszabb,de majd az időőőőő-időő még több időő segiteni fog...
2015. szept. 30. 14:34

hova tűntek az elveid??a tartásod??és a női büszkeséged???

Nehogymár....nyissd ki a szemed végre,bármennyire is fáj,csak házbevezető nőnek tart és még rejtetten sugallja is neked,de te meg mégis behódolsz neki,miért nem költöztetitek oda a 3-ikat is,szerintem te meg abba is belemennél ha a párod kérné...

Nem szabad ennyire vakon lenni,és ragaszkodni senkihez...csak magadra számíthatsz,csak magadban bízhatsz jelen esetben...

43. szöszke40 (válaszként erre: 42. - Ancsika688)
2015. szept. 30. 12:28
Nem kémkedek! Ennyi gúnyos,rosszindulatú ember választ sem érdemel!
42. ancsika688 (válaszként erre: 41. - 3d787b167a)
2015. szept. 19. 19:44
Kémkedik.Nem ér rá most.:)
2015. szept. 19. 19:37
A gazda miért nem szól ide?
40. ancsika688 (válaszként erre: 39. - Tuskoledi)
2015. szept. 19. 19:32

A fórum indító nem halogat semmit,inkább magához akarja láncolni.

Szerintem ez a legrosszabb amit tehet,tesz...

2015. szept. 19. 19:29
Amit az ember halogat, na az a jó döntés...hiszen érzi...Védekező mechanizmus arra, amit nem akar. De ésszerű lenne.
38. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 19. 17:42

Engedd el.

Sajnalatbol legyen veled es kenyelembol?

37. ina87
2015. szept. 19. 17:25
vagy az egyik vagy a másik,vagy pedig türöd a kört...
2015. szept. 18. 23:03
Akkor szerelmednek te nem vagy a szerelme.
35. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 18. 10:17
Ha fontos Neked, harcolhatsz érte, de az, hogy mindenhová kísérgeted, nem megoldás. Ezt most NEKI kell eldönteni, hogy kivel akar élni. Választás elé állítanám, így nem bírnék várni, hogy majd lesz valami. De nyilván nagyon nehéz ebben tanácsot adni, mert nem vagyunk egyformák.
34. b00d33e65c (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2015. szept. 17. 17:26

:D

Szép!Na most akkor ebből mit higgyek el?

Vagy tényleg igaz,és ez már csak kapálózás,mert rájött hogy vannak nála sokkal jobb nők is!

2015. szept. 17. 17:21

Fórum - Hogyan mondjam el neki, hogy semmit nem érzek iránta?


Fórum - Féltékennyé tettem a párom..

2015. szept. 17. 16:40

Nem olvastam végig a kommenteket,csak az indítót,de azon meg úgy felidegesítettem magam,hogy az nem is igaz!

Hogy lehetsz ennyire lealacsonyodó?Ennyire társfüggő?

Úgy hajigáltam volna ki az ablakon a gönceit hogy nem győzte volna kapkodni!

Vele menni?A nyakán lógni?Ha elmegy wc-re fogod is neki?

Gondolkodj már!Nem vagy tini!Felelősséggel tartozol a gyerekeidért!

31. gkreka (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 13:56
Valami nem stimmel a történetedben. Nincs összhangban egy előző fórumoddal... Melyik a kamu? Vagy csak mindkettő tele van féligazságokkal?
30. Tuksika (válaszként erre: 27. - Csodálatos_Amy)
2015. szept. 17. 13:40

"6.)"Elfáradtam, ahova tehetem megyek vele, munka után is, habár kimerült vagyok, próbálok dolgokat úgy csinálni, ne legyen ideje elszökni ahhoz a döghöz!"


Na ez az a pont amit már én sem tudok megérteni... :/ Még én érezném magam egy koloncnak...

29. Jasmine24 (válaszként erre: 27. - Csodálatos_Amy)
2015. szept. 17. 13:35
Ezt qrva jol osszefoglaltad! :)
28. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 27. - Csodálatos_Amy)
2015. szept. 17. 13:07
Ilyen típusú személytôl menekülnék, aki tapad, mint a pióca, aki mellett még lélegzetet sem lehet venni egyedül.
27. Csodálatos_Amy (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 13:02

Nem könnyű helyzet az, amiben vagy. Hiszen megcsaltak, érzelmi szinten minimum. Több kérdést is felvet bennem, amit írtál.


1.)"mellette lettem nő, és én ezt viszonzom neki minden formában ahogy csak tudom..." Ez mit jelent pontosabban? Milyen formákban viszonzod, ahogy csak tudod?


2.)Azt írtad, hányingered van, és a párodnak is. Szerinted ugyanaz miatt van ő is rosszul, mint te?


3.)"iszonyatosan ragaszkodó vagyok" Ezt a ragaszkodást, hogy viseli a párod?


4.)"Bizony ennyire őszinte a párom, mindent elmond..." Azt, hogy megismerkedett egy másik nővel lényegében te húztad ki belőle. Ha nem kérdezel rá biztosra veszed, hogy ő kitálalt volna neked?


5.)"Kérlek, ne írjátok, hogy engedjem el... soha! Nem bírnám ki!" Ez súlyos kijelentés. Mi az, amit nem bírnál ki, ha újra elhagynának? Nekem úgy tűnik, hogy itt nem arról van szó, hogy te elengeded-e vagy sem. Itt nem te döntesz, hanem a párod.


6.)"Elfáradtam, ahova tehetem megyek vele, munka után is, habár kimerült vagyok, próbálok dolgokat úgy csinálni, ne legyen ideje elszökni ahhoz a döghöz!" Azt értem, hogy te nem akarod elengedni, de ő hogy viseli azt, hogy ahova csak teheted mész vele? Ez zavarja? Gondolod, hogy ha nem mennél vele azonnal elszökne ahhoz a döghöz?


7.)"De szerintem megtalálja a módját, ha nagyon akarja.." Akkor miért mész vele oda, ahova csak tudsz? Mi értelme van szerinted? Nem lehet, hogy te jobban ragaszkodsz hozzá, mint ő hozzád?


8.) "véletlenül találkoztak egy üzletben és hát ez lett belőle:( " Ha te bemész egy üzletbe és meglátsz egy jó pasit, te is el kezdesz ismerkedni vele? Mert, ha igen, akkor az nem véletlen körülmény. Véletlen nem szeretünk bele senkibe, csak ha készek vagyunk ara, hogy szerelmesek legyünk valakibe.


9.)Hiszel abban, hogy nem történt köztük szex? Megtudnál bocsátani neki, vagy a bizalmad örökre elveszett? Mi kellene ahhoz, hogy megtudj bocsátani neki?


10.) Az utolsó kérdésem durván hangozhat, de nem bántó szándékkal teszem fel. Miért van az, hogy másodjára is olyan férfit választasz, aki végül megcsal? Te érzel felelősséget ebben?

2015. szept. 17. 12:57
Teljesen mindegy, hogy most mit mondunk itt. Nem akarsz tanácsot. Csak ki akartad írni magadból. Hát jó. Majd idővel te magad is rájössz, h mi a megfelelő döntés. Vagy majd megmutatja a párod...Addig is kitartást.
2015. szept. 17. 12:53

Tipikus társfüggőség...

De tényleg, kedves kérdező, azzal hogy állandóan a seggében vagy, szerinted mit fogsz elérni?

24. Gliese
2015. szept. 17. 12:45
Az egytlen módja hogy megtartsd, hogy elengeded (látszlólag). Úgy tűnik szeret még téged, had érezze hogy elveszt, ha a másikkal lesz Te utánad fog sóvárogni. Ha mégsem, akkor meg úgy is elhagyna előbb-utóbb.
2015. szept. 17. 12:44
Aki menni akar had menjen! Aki meg nem akar menni, azt meg nem is kell orizgetni folyamatosan, ugyis melletted marad. Ennyire nem szabad senkitol sem fuggni! Az irasodbol kihallani szinte valami panikszeru viselkedest.
22. barbylove (válaszként erre: 8. - Unom)
2015. szept. 17. 12:19
Lehet, mert nem akar a pasival lefeküdni! :D Nem kell neki ez a jó parti! (Ha igaz mindez...)
21. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2015. szept. 17. 12:15
Ja, és tényleg micsoda egy dög a nő! Biztos még kényszerítette is a párodat az a dög, mi?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook