Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelemből gyűlölet fórum

Szerelemből gyűlölet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelemből gyűlölet

1 2 3
22. morkika (válaszként erre: 19. - B73e24f31f)
2010. júl. 31. 14:29
Miért osztja neki mindenki az észt évek elteltével? Szerintetek nem tudja, mit mikor csinált rosszul? Aki csak ítélkezni tud, az inkább ne írjon, mert sokkal bántóbb lehet egy bunkó hozzászólás, mint maga a helyzet, amit átélt és amiből kilábalt.
21. morkika (válaszként erre: 14. - Anyuci91)
2010. júl. 31. 14:27

Egy több, mint 5 hónapos terhességet nem nagyon lehet megszakítani...

Szerintem a lehető legjobbat hozta ki a dologból. Miért gondolja mindenki, hogy akinek fiatalon besikerült egy gyerek, az elrontotta az életét??? Látod, a kicsinek jó helye van a családon belül. És a gyerekcsináláshoz két ember kell. A fiú viselkedése meg no komment! Én is meggyűlölném ezért...

20. nedi (válaszként erre: 1. - K.Ancsyka)
2010. júl. 31. 14:19

A legrosszabból hoztad ki a legjobbat.14 évesen nehezen lehetett ilyen döntést meghozni,de szemmel láthatóan a gyereked érdekeit nézted.Sajnos mindenki hibázik.Mi gyakran mondogatjuk a férjemmel,hogy milyen jó lenne,ha a tapasztalatokat nem a hibáinkból kellene szerezni,hanem levehetnénk valamelyik bevásárló központ polcáról és megvehetnénk,mint a kenyeret:)

Szerintem a képekből ítélve amennyire szereted a nagyobbik fiadat is,ha elég érett lesz biztos megértő is lesz,hisz így tettél vele a legjobbat.

19. b73e24f31f (válaszként erre: 10. - K.Ancsyka)
2010. júl. 31. 13:03
Az szép ha még egy orvos sem veszi észre! Nem tudom elég érdekes sztori. Azért az ember érzi, hogy valami fura ott a hasában és megnézeti magát....vagy neked nem mondták el előtte, hogy ha lefekszel valakivel akkor terhes is lehetsz?
2010. júl. 31. 13:02
Hú... Becsüllek. Indiszkrét kérdés, de nem védekeztetek ezek szerint? Fel sem merült? Ha ez nem merült fel nem lehettél annyira felnőtt, de a későbbi döntésed pedig nem ezt mutatja. Csodálom, hogy ezt fel tudtad dolgozni. A lehető legjobban döntöttél. Gábort pedig kerüld el messziről... Remélem mostmár boldog életetek lesz!
17. csilla80 (válaszként erre: 14. - Anyuci91)
2010. júl. 31. 12:56

"...de ki tudja az orvos szerint van e még egyátalán remény?"


Ezt mire irtad,nem ertem?

16. 54840f0fce (válaszként erre: 15. - Csilla80)
2010. júl. 31. 12:52
Teljes mértékben így gondolom én is.
15. csilla80 (válaszként erre: 12. - Cickány64)
2010. júl. 31. 12:51
Nincs igazad! 15 evesen megis mit kellett volna tennie??? A leheto legjobb dontest hozta! A csaladban maradt a gyerek,sokat vannak egyutt... jobb lett volna,ha az allam elveszi?
2010. júl. 31. 12:46

Kedves Anikó, igy utólag is fiatalon kár volt elrontani és megkeseriteni a saját életeteket, hiszen még az élet előttetek áll és szinte kiskorban családot alapitani eléggé felelőtlen lépés volt megmondom őszintén és lett szomorú következménye. Igaz nincs jogom beavatkozni mások életébe, de a maga sorsáról két ember döntött.

Előbb befejezni az iskolát még lett volna bőven idő gyermekvállalásra talán még nincs semmi veszve, de ki tudja az orvos szerint van e még egyátalán remény? Rájött, hogy elhibázott lépés volt. Sajnálom, hogy igy alakult ne csodáld, hogy a szerelem gyűlöletté fajult. Üdv.Ágnes

13. 54840f0fce (válaszként erre: 12. - Cickány64)
2010. júl. 31. 12:41
A képek tanulsága szerint nem....
2010. júl. 31. 12:36
nem folyok bele a fórumba,mert nem érdemes,de egy biztos: az első gyereked soha nem fogja neked megbocsájtani,ahogy döntöttél. hitegetheted magad,de nincs értelme. őt már elvesztetted!
2010. júl. 31. 12:09
mint utolag kiderült a gabinak nem lett volna semmi baja mivel h a 14.élet évemet betöltöttem és voltak a gabi kezében bizonyítékok arról h mi együtt voltunk levelek fotók stb... így nem kapott volna büntetést
10. K.Ancsyka (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2010. júl. 31. 12:07
a terhességem azért nem derült ki előbb mert a menszeszem meg volt egész 4 és fél hónapon keresztül normálisan és így nem gyanakodtam vagy nem tudom nem is akartam ikább erre gondolni h én babát várok. hasam semm volt az iskola orvos sem vette észre az iskolai vizsgálaton.
2010. júl. 31. 12:04
köszönöm a hozzá szólásokat most pedig válaszolgatok.
2010. júl. 31. 11:57

Sokkoló...


Egyből arra gondoltam, hogy mit éreznék Erik helyében, ha közölnék velem az igazságot. Nekem nehéz lenne nagyon felfognom, elfogadnom, pedig úgy érzem nem vagyok éretlen.


Sok sikert az élethez.

2010. júl. 31. 11:57

Kedves cikkíró! Te már 14 évesen felnőtt voltál és felnőtt döntést hoztál. Nem testben, hanem lélekben. Oly sok nő és férfi jár, kel 30 felett, aki még gyermek és az is marad. Sokan, akár itt az olvasók közül példát vehetnek a viselkedésedről.


B.

2010. júl. 31. 11:53

Megnéztem az adatlapodat. Minden adatot, nevet, címet, várost, fotót közölsz. Nincs ezzel baj, de nem félsz, hogy a kisfiad megtudja az igazat?

Szemtől szembe megmondani tisztességes dolog, de a netről megtudni, hogy nem az az édesanyám, akit eddig annak hittem, hááát, az elég gáz!

2010. júl. 31. 11:41
Hát én nem tudtam szóhoz jutni sem. Sokáig gondolkoztam mit is írjak neked. De úgy gondolom nem bírálni kell téged hanem sok boldogságot kívánok és remélem most már tényleg megtaláltad az igazit akivel együtt akarsz lenni. Szépek a gyermekeid.
2010. júl. 31. 11:18

5 hónaposan derült csak ki, hogy terhes vagy?


Amúgy igencsak lazák lehetnek a szüleid, ha nem vették észre, hogy 12 éves korod óta viszonyod van valakivel. Vagy arrafelé mindenki csukott szemmel járt?

Gondolom, a pasid betojt, hisz ha felvállalja a gyereket, bíróság elé kellett volna állnia kiskorú megrontásáért. Megjegyzem nem ok nélkül!!


Amúgy nem bántani akarlak, az adott helyzetben szerintem a lehető legjobb döntést hoztad!

Sok boldogságot nektek, és remélem a kisfiad majd jól tudja feldolgozni az igazat, ha megtudja! Sok sikert!

2010. júl. 31. 10:39
Hogy lehet, hogy a szakítás után csak 5 hónappal jöttél rá, hogy terhes vagy?
2010. júl. 31. 10:34
Hűha, megható kis történet.Szerintem a lehető legjobbat hoztad ki a helyzetből, és amikor Erik is megérett rá, majd meg fogj érteni a történteket.
2010. júl. 31. 10:08
12 voltam, mikor egyik rokonom által megismertem Gabit. Ő akkor 17 volt, jóképű, vicces, kicsit kisfiús stílussal. Megismerkedésünk után 2 hónappal egy este azt kérdezte tőlem:
- Anikó járnál velem? Csak néztem rá nagy szemekkel, mert eléggé meglepett a közelsége. De aztán igent mondtam, és gondoltam, milyen jó nekem, ilyen fiatalon nem sok mindenki mondhatja el, hogy párkapcsolata van.
Titokban szerettük egymást, mert tudtam a szüleim úgyis elleneznék a kapcsolatunkat a fiatalságom miatt, és igazuk is lett volna, de nem tudtam mit tenni, szerelembe estem.

Ugrás a teljes írásra: Szerelemből gyűlölet
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook