Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelemből gyűlölet fórum

Szerelemből gyűlölet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelemből gyűlölet

1 2 3
2019. jan. 9. 06:46
Ha az a szerelem igaz volt bármit tehet a másik te sosem fogod meggyűlölni ha megis gyűlöletet érzel Akkor magadat és az önös érdekeiket jobban szeretted... az igaz szeretet elválás és feltétel nélküli ezt még sajnos nekem is tanulnom kell
2012. márc. 19. 06:53
előfordul
80. manul
2010. aug. 9. 07:57

Sajnos nem ritka manapság az,hogy ilyen korán érdeklődnek a lányok a fiúk iránt és forditva.Az én családomban is van ilyen példa,sajnos nem tehet a szülő semmit,mert ha nem működik közre valamilyen szinten,akkor a háta mögött találkozgatnak és az események kicsúsznak a kezükből.Ezért inkább nem tiltanak és cserébe tudnak minden lényeges mozzanatról.

Sokat gondolkodtam ezen lévén a keresztlányomról van szó aki 13 éves,de talán jobb,ha mindenről beszámol és az embernek titokban szorul össze a gyomra a hallottakon,mintha elveszíti a bizalmat és ezzel az irányítást is.

Ezzel nem azt mondom,hogy ez jó így,hanem azt,hogy talán jobb terelgetni mint tiltani.

79. manul
2010. aug. 9. 07:50
Szerintem mihamarabb mondd el a kisfiadnak az igazságot.Egy kisgyerek könnyebben dolgozza ezt fel.
2010. aug. 7. 22:33
van ilyen
77. K.Ancsyka (válaszként erre: 54. - Canadaice)
2010. aug. 6. 12:36

Hm a hozzászolások egy kicsit meg riggadtak.

az édesapja szülei mainapig azt mondják nem az ő unokájuk de én ebbe már beletörödtem meg s mondtam a szemükbe h én mindent elmondok az eriknek és nem fogom titkolni h ki az apja ha majd megakarja ismerni majd akkor sápitozhatnak a gabi szülei. Én anyukám imádja az eriket és az erik őt hívja mamának sajnos apukám már 4 éve múlt h meghalt de ő is nagyon imádta őt ők soha nem tagadták meg

76. canadaice (válaszként erre: 75. - Buschne)
2010. aug. 2. 09:28
köszönöm,látom valaki megértette a lényeget.
75. buschne (válaszként erre: 71. - Morkika)
2010. aug. 2. 08:57
Senki sem támadta, csak megírtuk-ták a véleményü(n)ket.
74. 116212323c (válaszként erre: 1. - K.Ancsyka)
2010. aug. 1. 23:25

Szia

a cikked mélyen belém vájt, az én első szerelmemet juttatta eszembe (bár nekünk nincs közös gyermekünk), az érzés ahogy leírtad újra éltem veled együtt mindent!

A nagy lángolásokat, gyomorremegés, mennyország- aztán egy fordulat és amilyen boldogság volt olyan szomorúság következett!

Mi megpróbáltuk újra 2x is, először korai volt, másodszor meg már késő!

Hidd el nem lenne olyan mint az elején SOHA!!!

Nehéz lehetett átadnod a Kisfiadat! sajnálom hogy így alakult, de még mindig jobb hogy láthatod, és vele lehetsz

kívánom legyen szép az élted!

73. casualties (válaszként erre: 50. - Canadaice)
2010. aug. 1. 20:32

Szerintem sem volt szerelem !

Csak nagyon tetszett neki szerintem.. utána meg már amikor együtt voltak, akkor tetszett Neki meg azért volt vele, mert ilyen még nem volt vele és mivel ő volt az első ilyen az életében tetszett Neki minden amit a sráccal töltött.Meg az, hogy meg tudta hülyíteni , hogy így meg úgy szereti..

72. canadaice (válaszként erre: 71. - Morkika)
2010. aug. 1. 20:29
Nem támadom,sajnálom. Tippet pedig, mint mondottam,kapott. Hogy mit fogad el belőle, az az ő dolga.
71. morkika (válaszként erre: 70. - Canadaice)
2010. aug. 1. 20:24
Láttam mennyi idős vagy, már korábban megnéztem. Szerencsések azok az emberek, akik felelősségteljes szülők nevelése alapján nőtt fel. Ő nem kapta ezt meg. Ezért nem értem, miért támadjátok. Nem a támadásra van szüksége, hanem a segítségre.
70. canadaice (válaszként erre: 69. - Andi6020)
2010. aug. 1. 20:08
úgy legyen, és most menjetek Isten hirével.
2010. aug. 1. 20:03
Ámen!
68. canadaice (válaszként erre: 61. - Morkika)
2010. aug. 1. 20:01
Tippeket már kapott. Nyilt lapokkal kell játszania, elé kell állni a kisfiúnak és elmondani az igazat.Megkönnyebbül ő is, és nem cipeli magával tovább ezt a terhet.
67. canadaice (válaszként erre: 60. - Morkika)
2010. aug. 1. 19:59
Morkika, tudok olvasni és értelmezni is. De ha nem tévedek, a kislány kérte a véleményünket és én az én véleményemet irtam le.Szerencsére én nem toltam el az életem, mert jó szüleim voltak,szerencsére, és ez az amit hiányolok a kislány mellől, a jó szülőket. Különben kattints rá a nevemre és koromat tekintve gondolkodj el azon amit irtam. Hidd el, sokat láttam, tapasztaltam a keserves életemben, és sok-sok probléma volt amit nekem is át kellett élnem és megoldanom. A véleményemet pedig nem ártó,sértő szándékkal irtam.
66. buschne (válaszként erre: 64. - Andi6020)
2010. aug. 1. 19:49
Pontosan.
65. buschne (válaszként erre: 63. - Buschne)
2010. aug. 1. 19:49
...Hm-án jár az eszük....
64. andi6020 (válaszként erre: 63. - Buschne)
2010. aug. 1. 19:48
Persze, nekik is megvannak a "szerelmeik", de ez még olyan szinten mozog, mint az oviban. :-))
63. buschne (válaszként erre: 62. - Andi6020)
2010. aug. 1. 19:46

Biztos, hogy nem normális!

Az enyémek 10 évesek, a szomszéd kislány és a többi iskolatársa 10 éves és mindegyiknek a tanuláson, a különórákon, szabadidejükben játékon (tollas, röplabda) és max. a Hannah Montana jár az eszükben...

2010. aug. 1. 19:36
Akár mennyire is próbálunk haladni a korral, ne mondja nekem senki, hogy normális dolog az, ha egy kislánynak 10 éves korban a fiúkon jár az esze, és nem a lányos játékokon!!
2010. aug. 1. 19:34
Igen, eltotla. És? Neked mindig, minden helyzetben tökéletes volt az életed? Ha igen, legyél érte hálás. Ha nem, akkor meg ne okoskodj más baján. Elég gond neki kitalálni, hogyan oldja meg az előtte álló helyzetet.
2010. aug. 1. 19:32
Idéznéd, hogy hol írtam azt, hogy éretten gondolkodnak? Az, hogy valaki érett, nem feltétlenül az agyára vonatkozik, hanem a testére, a biológiára. Én speciel utóbbira írtam. Nem véletlenül tettem hozzá, hogy ennek akkor van negatív kimenetele, ha van előttük egy ilyen "példa". Mondd, te tudsz olvasni és a leírtakat értelmezni?
2010. aug. 1. 19:29
Morkika, pont mazt irtad,hogy a 10 éves lányok is éretten gondolkodnak.annak ilyenek. Olvasd vissza.Továbbá pontositva a dolgokat, pont a 6 évvel ezelőtti életéről irt, amit alaposan eltolt.
58. morkika (válaszként erre: 57. - Canadaice)
2010. aug. 1. 17:08

Egy szóval sem mondtam, hogy egy 10 éves kislány éretten gondolkodik. Az 5 hónapos abortusz miatt írtam egy icipicivel hosszabb hozzászólást.


Csak arra akartam rávilagítani (és ez nemcsak Neked szól), hogy nem a múltján kellene csámcsogni és fikázni hogy milyen volt az élete 6 évvel ezelőtt, hanem hogy a jelenben és a jövőben hogyan él. Úgysem tud már a régi dolgokon változtatni...

57. canadaice (válaszként erre: 56. - Csilla80)
2010. aug. 1. 13:21
Pont ezt magyarázom,hogy ezek a dolgok maradtak ki sajnos a kislány életéből.Morkikának meg üzenem, hogy ne akarja elhitetni velem,hogy egy 10 éves kislány már éretten gondolkodik. Vagy lehet, de azt nem szerelemnek és párkapcsolatnak hivják, hanem kiváncsiságnak.
56. csilla80 (válaszként erre: 42. - Canadaice)
2010. aug. 1. 12:59

Nem kotoszkodni akarok,de egy picit haladni is kell a korral... en sem babaztam 12 evesen,hanem a nyari szunetben csavarogtam a lanyokkal es fiuztam,ami abbol allt,hogy eldontottuk,hogy jarunk,egyutt autoztunk a vidamparkban,beszelgettunk,meg hasonlok,de mivel megneveltek tudtuk,hogy meddig mehetunk el!


Es 14 evesen diszkoba jartam,es az osszes baratnom jart. Egyikunk sem rontotta el az eletet. Csak azok voltak es lettek bajban akiket tiltottak,azok vagy rossz hazassagban elnek,vagy koran 16 evesen gyereket szultek... mi meg akik buliztunk 14 evesen boldog csaladanyak vagyunk... :-)))

55. csilla80 (válaszként erre: 45. - Canadaice)
2010. aug. 1. 12:51
Nem neveloszulok,hanem orokbefogado szulok,igy mar teljesen mas a helyzet...
2010. aug. 1. 12:34
45.hozzászólásomban is irtam,hogy kivülállóként könnyebb helyzetben vagyok. Na és a nagyszülők most hol vannak? Nem fáj a szivük a kis unokát látva, hogy nem ő nem tudja,hogy kik az igazi szükei, nagyszülei?
53. canadaice (válaszként erre: 52. - Morkika)
2010. aug. 1. 11:51
az utolsó mondatoddal egyetértek, és nem észt akarok osztani, vagy csámcsogni az eseten, ami tanulságos lehetne másoknak is, csak a véleményemet fejtettem ki, és senkit sem szerettem volna megbántani. Ha ez jött le, akkor elnézést kérek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook