Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem a neten, akár a Hoxán is fórum

Szerelem a neten, akár a Hoxán is (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. máj. 22. 14:15
Szerintem ez nem szerelem volt. Nálam a szerelemhez hozzátartoznak a közös élmények, amiket nem az interneten élünk meg.
3. 342402de6d (válaszként erre: 1. - B371c66361)
2013. máj. 22. 14:14
Milyen néven volt itt?
2013. máj. 22. 14:13

Érdekes.....



Biztos, hogy szerelem volt?


Ő is szerelmes volt beléd?

2013. máj. 22. 14:12

Szeretném megosztani veletek a kis történetemet.Tavaly tavasszal kezdődött. Regisztráltam ide és körbenéztem. Beszélgetni kezdtem az emberekkel. Volt köztük egy fiú. Nem olyan volt mint a többi nyomulós pasi itt.Sokat beszéltünk egymással privát üzikben.Aztán e-mail címet cseréltünk. Cseteltünk éjszakákon át. Nagyon közel kerültem hozzá. Hiányzott,hogy ha nem írt, ha nem tudtam mi van vele. Magam sem tudom mi vitt hozzá közel.Kellett,mint egy pohár víz. Onnantól kezdve hiába akart a közelembe férkőzni itt más férfi, nem számított más, csak Ő. Több,mint fél évig tartott ez a kapcsolat, amiről azt hittük,hogy barátság. De valójában szerelem volt,mert olyan érzéseket generált bennem, amelyek túlmutattak a barátságon.

Sosem láttam.Sosem hallottam. Nem küldtem neki képet, ő sem nekem.Fantomkép maradt,de így volt izgalmas. Aztán egyszer csak nem írt többet. És én sem írtam. Nem tudom mi lehet vele, itt már nem találom, de lehet,hogy más néven szól hozzá.

Azóta sem tudom elfelejteni, de nem merek neki írni. Szerintetek létezhet ilyen? Járt már valaki hasonló cipőben?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook