Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem 35 év felett ! Hogyan szeretünk, néhány csalódás után? fórum

Szerelem 35 év felett ! Hogyan szeretünk, néhány csalódás után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
203. 60fc84056d (válaszként erre: 201. - Kisméhi)
2009. jan. 17. 21:21

jó, hogy gyógyulhat! Ez már egy jó irány.. Akkor tudja azt is, hogy várod?!

:)

202. anyuca66 (válaszként erre: 195. - Kisméhi)
2009. jan. 17. 21:11
Nem rossz indulatból, csak úgy gondolom a verseidre Nagyon Vigyázz ! Nehogy ellopják. A Herry Pottert is állitólag eredetileg Magyar kéz írta. Kivitte külfölre is hogy kiadják. És kiadták, de nem magyar névvel... Gondold meg jól.
201. kisméhi (válaszként erre: 196. - 60fc84056d)
2009. jan. 17. 20:49

beteg lett, orvost kellett hívnia

de most beszéltem vele, és majd jön, ha meggyógyult..

200. kisméhi (válaszként erre: 197. - 8ee31e318f)
2009. jan. 17. 20:48
hát gyere, elkel egy jó erős férfikéz!!!!:)
199. 8ee31e318f (válaszként erre: 198. - 60fc84056d)
2009. jan. 17. 18:25
hat engem nem hal istennek :DDD
198. 60fc84056d (válaszként erre: 197. - 8ee31e318f)
2009. jan. 17. 18:01

szia! Örülök neked nagyon!

Te vagy az élő bizonyíték, hogy nem zúzom a pasikat a hoxán... :P

2009. jan. 17. 18:00

vegre itt vagyok. mar elvonasi tuneteim voltak nelkuletek :DDD

nem volt netem :(

latom azert alakulsz kismehi. orulok neki hogy nem vagy letorve. a pakolasban szivesen segitenek. otleteim is lennenek. szeretek rendezkedni :)

196. 60fc84056d (válaszként erre: 195. - Kisméhi)
2009. jan. 17. 17:49

majd írj, hogy mit sikerült...


drukkolok... :)

195. kisméhi (válaszként erre: 194. - 60fc84056d)
2009. jan. 17. 11:47

Képzeld ma eljön hozzám egy rádiós pasi-sláger rádióban dolgozik, és a verseimet akarja látni...még a végén cd-m is lesz???

Nem vagyok elveszve, de azért pár ezer forinttal többem lenne, nyugodtabb lennék!!!Na de most nem agyalok ezen...

194. 60fc84056d (válaszként erre: 193. - Kisméhi)
2009. jan. 17. 11:32

Az jó, ha átrendezed a lakást. Addig is azon agyalsz. Le kell kötni az idegeket.

Ne törődj senkivel, csak magaddal. Nem vagy elveszve, ezt jó, ha tudod!

:P

193. kisméhi (válaszként erre: 192. - 60fc84056d)
2009. jan. 17. 11:30

Egész hajnal óta pakolom a lakást, hogy még az is más legyen, ha már új élet.....

Akik eddig szidtak a hátam mögött(szomszédék), azok most enyelegnek velem... fel a fejjel mondogatják... de nekem fent van a fejem... még...maradjon is így!!!!

Ezen is túlteszem magam. Gyula azóta sem jelzett semmire.. azt hiszem hagyom békén magában :((( de sajnálom, hogy így történt... jó lett volna a folytatás:)

192. 60fc84056d (válaszként erre: 191. - Kisméhi)
2009. jan. 17. 11:13

Ez legalább tisztázódott...

Lassan tisztul minden, és majd egyenesbe jössz!

A lényeg, hogy alakul... :)

2009. jan. 16. 19:42

Sziasztok!!!

Elköltözött!!!

Most azért egy kicsit rossz...de már le kellett zárnom így is... nemcsak lelkileg!! fizikailag is!

Ne vessetek rám követ! Én nem tudok így élni, ha nem szeretek valakit...vagy mást szeretek.---

190. 60fc84056d (válaszként erre: 189. - Judit71)
2009. jan. 16. 08:22

Ebben igazad van! Nem a szeretet minősége változik, csak a bizalmatlanság is beleszól a kapcsolatok alakulásába...

Tehát a kérdésre a válasz: Ugyanúgy!!! Ügyi... :P

189. judit71
2009. jan. 15. 12:55
Még annyit a fórumtémához, hogy én ugyanúgy tudnék szeretni 35 felett is, mint ahogy alatta is tudtam, sőt!!! Csak a megfelelő ember nincs mellettem, aki ezt igazolni is tudná! :)
188. kisméhi (válaszként erre: 187. - 60fc84056d)
2009. jan. 14. 22:07

Köszönöm, hogy velem vagytok!!!

Tudom ez nagyon nehéz dolog! mindenkinek!Valahol megértem őt is.. de ezt elmondhatta volna nekem... most meg úgy érzem mintha az én hibám lenne... mintha miattam lennének betegek azok, akikkel összeköt a sors... az Ákos is meghalt, feladta.. az Ő versei megjelentek, a Gyula nem akarja, hogy megjelenjenek, mit jelent ez?? meg fog halni ő is.. de beletörődtem, ha akar engem bármikor, bárhol megtalál...én a barátomnak éreztem mindig, és nem tudok rá haragudni...Puszillak benneteket!

187. 60fc84056d (válaszként erre: 186. - 8ee31e318f)
2009. jan. 14. 18:13

valóban nem helyes, de ne feledd, neki meg kell küzdenie egy betegséggel. Ha ezt hozzá adod a képlethez, látni fogod, hogy nem biztos, hogy ahhoz is lenne ereje, hogy bárkit győzködjön, hogy neki így most jobb. Szerintem tiszteletben kell tartani a döntését, bár azt én sem helyeslem, hogy nem őszinte...

De biztosan erre is van logikus magyarázat, csak harcol, fáradt, és ki tudja, hogy min megy keresztül...

Nem kell lezárni a dolgot, csak hagyni kell neki egy kis időt, ha belátja, hogy nem hagyhatja így a dolgokat, úgysem fogja, hisz szereti... Ha nem, akkor meg úgysem lehet tenni semmit... Akivel nem szeretnék, én sem tartok kapcsolatot... Ezzel így vagyunk mindannyian... Ez mindenképpen kényes ügy...

186. 8ee31e318f (válaszként erre: 185. - 60fc84056d)
2009. jan. 14. 18:08
lehet igazad van. de miert kell ketsegek kozt hagynia, epp azt akit allitolag szeret. ez igy sehogy nem helyes dontes, akar atgondolta, akar nem. :S
185. 60fc84056d (válaszként erre: 184. - Kisméhi)
2009. jan. 14. 15:56

Szia!

Sajnálom, hogy így alakulnak a dolgok. De ha ezt ő eldöntötte, akkor valószínű, nem sok mindent tehetsz...

Ha ki akar zárni, szerintem csak megóvásodra teszi, nem gondolja végig, hogy ez így neked nagyon fáj.

Ha olyan a betegsége, akkor lehet, hogy már ebben a kérdésben is dűlőre jutott...

Szerintem próbáld meg magadban, csendben elengedni...

Hisz, ha szeretünk valakit, el is kell tudnunk engedni, ha neki arra van szüksége, és lehet, hogy ő most így érzi.

Ő tudja mi a betegsége, már döntött, ha semmire nem reagál. Sajnos, azt kell mondanom, ezen a dolgon ha megfeszülsz sem biztos, hogy tudsz változtatni...

Lehet, hogy ő már végig gondolta azt is, hogy ha még 3-4 évig tart a betegsége, ezt az időt nem akarja elvenni tőled...

Veled érzek... De most nem szabad elhagynod magad! Ha kell, tudom, kevés, de mi itt vagyunk.. :)

184. kisméhi (válaszként erre: 183. - 8ee31e318f)
2009. jan. 14. 05:44

Úgy érzem kevés vagyok hozzá, ha Ő nem akarja....:(((

Hiába keresem.. semmi reakció!!!! Nem veszi fel a telefonomat!Magába zárkózott, pedig ez a legrosszabb!

183. 8ee31e318f (válaszként erre: 182. - Kisméhi)
2009. jan. 13. 23:03

volt mar ilyenben reszem. nem betegseg volt az ok.

de hogy igy szakitottak velem. en felhivtam, nem hagytam annyiban. egesz ejjel sirtunk a telefonban. bar en nem tudtam hogy o is. szerettem, es kellett nekem. visszakaptam, es elmeselte hogy o ugyanugy sirt a masik vegen a vonalnak.

azert tette igy, mert nem lett volna ereje szemtol szembe meg mondani. mert lattad volna, hogy a szive melyen nem ezt akarja.

ne engedd elmenni :)

182. kisméhi (válaszként erre: 181. - 8ee31e318f)
2009. jan. 13. 21:21

Te is ezt a lépést választottad volna, mit a Gyula?

Ellökted volna magadtól a boldogságot? A legnagyobb boldogság közepette azt mondanád neki, hogy ne keress!!!

Sőt nem is mondanád, írnád neki...mintha az a másik valami nagy bűnt követett volna el?


Én azt mondom, addig legyünk boldogok, amíg lehet.. ha az egy hét akkor addig... ha egy év akkor annyi... de utána zárd le!!a szemébe nézve, és úgy hogyha valami bajod van, a másikat megtalálhasd, mint barátot.Ha meg kell halni, nem szeretnék egyedül lenni a fájdalmammal, magányommal...ez vagyok én... puszi jó éjt!

181. 8ee31e318f (válaszként erre: 180. - Kisméhi)
2009. jan. 13. 20:21
nem. nem olvastam.
180. kisméhi (válaszként erre: 175. - 8ee31e318f)
2009. jan. 13. 19:59

Nem tudom milyen betegsége van, ezt is fontos lenne tudnom...


Ha én beteg lennék, biztos magamba fordulnák, de nem hiszem, hogy a legjobb barátaimat, szerelmemet kizárnám az életemből...

Csak pozitívan lehet(ne) hozzáállni a betegséghez is annak, aki meg akar gyógyulni.... Ha van célja, amiért érdemes élnie... de mondom nem tudni mi a gond??? A TITOK könyvet olvastad?? érdemes belenézni...csak nehéz betartani... :(((

179. 8ee31e318f (válaszként erre: 178. - Judit71)
2009. jan. 13. 16:26

en ezt tapasztalatbol irom, mert en ketszer is eltem egyutt novel. ha eleinte elkenyezteted, kesobb nehez lesz visszacsinalni, es evek utan mar nem tudsz megszabadulni a cseled szereptol. a masik dolog, ha a parod szivesen segit, ne allitsd le soha, es ha megcsinal valamit, ne csinald meg utana ugyanazt megegyszer. mert igy idovel feleslegesnek erzi a munkajat, segitseget, es akkor csinalhatsz mindent egyedul. sokkal jobb ha kozosen elvegeztek mindent, es tobb idot tolthettek egyutt egymas karjaiban ;)


egyebkent nem ertettelek felre :)

178. judit71 (válaszként erre: 177. - 8ee31e318f)
2009. jan. 13. 15:38

Azt hiszem nem jól értelmezted, amit írtam: pont ez a gáz, hogy a apsik azt mondják, hogy nekik nem kell hisztis liba, mégis mindig olyan mellett kötnek ki. Persze lehet, hogy ideig-óráig, és lehet, hogy egy sokkal jobbat hagytak el a hisztis miatt. Erre céloztam...


Biztos fura ezt olvasni, de nekem nem probléma a másiknak kaját csinálni pl. Ez valószínűleg amiatt lehet, hogy nem laktam még együtt pasival és nem ment az agyamra az utána való pakolászás, a mosás-főzés-takarítás kombináció...

Másik lehetséges magyarázatom a genetika és az otthoni példa, amit anyától láttam.

Amit leírtál, hogy mire figyeljek... Pont ezen dolgozom...

177. 8ee31e318f (válaszként erre: 176. - Judit71)
2009. jan. 13. 13:38

nem hinnem hogy a hisztirol lenne szo. kinek kell egy hisztis picsa? :DDD

jo dolog hogy hazias vagy, de azert ne szolgalj ki senkit 100%-ig. nem a cseledje akarsz lenni, hanem a parja. eld ki magad mellette, figyelj oda a sajat igenyeidre, mert attol senki nem lesz boldog, hogy a masik rabszolgaja. egy parkapcsolat akkor igazan szep ha mindket fel meg kapja amire vagyik, igy tehetik egymast boldogga ;)

176. judit71 (válaszként erre: 170. - 60fc84056d)
2009. jan. 13. 11:47

Köszi a bíztatást! tudom én, hogy nem kéne begubóznom, és igen, félek egy újabb csalódástól, mint mindenki... Ezen próbálnék változtatni, de nem megy egyik napról a másikra...

Valamit rosszul csinálok: igen lehet, ha az rossz, hogy figyelek a másikra, ha azt mondja éhes kaját csinálok, ha tudom hogy nem ér rá akkor nem nyaggatom sms-sel vagy hívással... Igen lehet, hogy ez a rossz, de nem tudok egy hisztis liba lenni, hogy talán akkor kellek majd valakinek. Mert ahogy elnézem a mai pasikat mind azt mondja, hogy neki nem kell hisztis nő, és mégis a mellett kötnek ki...

2009. jan. 13. 00:30
Gondolkozz el. te mit szeretnel, ha te lennel beteg. jot akarnal a parodnak, igy eltolnad magadtol. de a szived melyen magadhoz lancolnad, mig elsz...
174. kisméhi (válaszként erre: 173. - 8ee31e318f)
2009. jan. 12. 21:18

Gyulával igenis találkoztam, szép napokat töltöttünk együtt. Ákos volt, akivel sosem tudtam találkozni...

És Ákos feladta 42 évesen!

Ezt nem szeretné Gyulus, hogy vele is megérjem-szerintem, ezért tol el.. és igen, hogy ne lássam őt leépülni... tudom, érzem, hogy fontos vagyok neki, és nekem is sokat jelent...de én mit tudok tenni, ha Ő semmire sem reagál!!!!

És mindig arra gondolok, hogy akár 4évet el is vesztegettünk, más mellett! Ha Ő azt mondja, mindig is jó nőnek tartott.

Bemásolok egy verset, amit Ő írt nekem, nov. 3.-án...várom a véleményeket!


FÉLEK



FÉLEK,félek,hogy feljön a nap nem látsz már szépnek,

S idő múlásával, homályak lesznek, a régi régi emlékek.

FÉLEK, félek, mert ha nem lesz holnap csak ma,

A fellobbanó tűz már nem lángolna.


FÉLEK, félek, mert ha elmúlik az ősz, s megjön a tél,

Az arcomra a boldogság helyett ráfagy a dér.


FÉLEK, félek, mert vége a nyárnak, s nemsokára az évnek,

Jövőre folytatódnak-e, a szebbnél szebb emlékek.


FÉLEK, félek, ha elakad a hangom, s nem jön ki szó a számon,

Búskomoran élhetem életem, eme nagyvilágon.


FÉLEK, félek, hogy nem érezhetem csókod, s nem láthatlak téged,

s az álomból valóság helyett,megmaradnak az emlékképek.


FÉLEK, félek, ha csókod íze nem melegíti a számat,

Jobb esetben fejem alá rakhatom összegyűrt kispárnámat.


FÉLEK, félek, ha lecsukom szemem, elalszom,s jön egy újabb álom,

s ha abban nem te leszel,magamnak én azt meg nem bocsájtom.


Gyula,nov. 3.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook