Szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
2019. júl. 27. 15:14
*eszel = teszel
14. globus (válaszként erre: 6. - Tuskoledi)
2019. júl. 27. 15:13
Dredd II :)
2019. júl. 27. 15:13

Nem értem miért ezt a címet választottad az írásodnak? A történetben egy szóval sem eszel utalást arra, hogy mit érzel a lány irányt. (később említed, hogy te "akarod" őt)

Láthatóan nem érdekled őt.

Miért ragaszkodsz ehhez a képzetedhez?

Nincs más lány, aki szóba állt volna veled?

2019. júl. 27. 15:11

...egyébként jó érzés,hogy én is jól látom a helyzetet és ti megerősítettettek ebben! Ettől ugyan nem könyebb! 😊 hazudnék ha azt mondanám,hogy feladtam,mert ha így lenne akkor a találkát se erőltetném! De felnőtt emberek révén ezt meglehet illetve úgy gondolom,hogy meg is kell beszélni! És ellehet nekem szigorúak az elvárásaim,de egy 19 éves lánynak igenis legyen vér a pucájában kimondani amit akar,esetlegesen nemet mondani!

Ti nyilván nem ismeritek a lányt! Azért hozzáteszem,hogy az élet minden területén érettnek bizonyult eddig,az adott téma mindig kivételt képez...és valahol azt is tudom,hogy biztos klassz lehet neki,hogy a lelki szemetese vagyok,főleg ha frankón jó tanácsokkal látom el...de én is várnék cserébe valamit

11. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Jazzy99)
2019. júl. 27. 14:30
Teljesen jó döntés, állj elé, mondd el, miként érzel. Ha nemleges választ kapsz, vagy kitérôt, akkor hagyd. Ha kitérôt ad, az azért gáz, mert akkor talonban akar tartani, vagy lelki szemetesládának, és valljuk be, egyik sem nagy karrier. 😉
2019. júl. 27. 14:29

Nekem több dolgon is megakadt a szemem, főként azon, hogy oda kellett adnia a telefont.

Kint fillérekért lehet venni, akár használtan, akár újat.

El nem tudom hinni, hogy a mai digitális világban egy ifjú lány ne használná a netet hónapokig.

Ezek szerint sem fb, sem email, semmi? Te sem hiszed, mert úgy is írtad.

Ebből - meg abból, ahogyan az ajándékra reagált - egyértelmű, hogy nem akar semmit.

Sőt, nekem kimondottan ellenszenves, hogy nem tette egyenesen érthetővé számodra.

Szerintem hagyd.

Olyan, mintha kedve szerint játszana veled. Amikor szükség van egy megértő emberre, akkor ott vagy, amúgy meg eltűnik.

9. Jazzy99 (válaszként erre: 8. - Tuskoledi)
2019. júl. 27. 14:20
Igen könnyen meglehet,hogy ahogy mondtad a lába bütykében sem vagyok,de az mentségem lehet,hogy az utóbbi időben ő írt rám mindig,ő próbált beszélgetést kezdeményezni,mivel én egy kicsit be sértődtem...így ő kezdeményezett...nem tudom!
2019. júl. 27. 14:09
Sok szerencsét!
7. 101de1a2f8 (válaszként erre: 5. - Jazzy99)
2019. júl. 27. 14:09
Érdekes történet...
2019. júl. 27. 14:08
Én azt gondolom, hogy te jobban akarod ezt az egészet, mint ő, illetve neki a lába bütykében sincs a veled való kapcsolat. Szerintem "elérhetőbb" lányra használd el az idődet, mert aztán majd egyszer csak azt veszed észre, hogy vársz-vársz, míg szép lassan eltelik a fiatalságod.
5. Jazzy99 (válaszként erre: 4. - 0adc8842b1)
2019. júl. 27. 13:59

A Gábor megnevezés jelen esetben E/1 vagyis én!

Én akarom öt nagyon! Viszont arról egyáltalán nem vagyok meggyőződve,hogy ez kölcsönös lenne!

2019. júl. 27. 13:18
Mi van a Gábor-ral? Ő ki? Járt a Lillivel? Bocsi! Te akarod jobban Lillit, mint Ő? Most van az a pont, Lilli részéről, kellesz neki, aki nem hagy neki békét. Részedről meg (Se vele, se nélküle) - ből a "se nélküle" érzés?! Vagy érdekli őt a gondolatod, lehet hogy jól is esik neki. De te vagy a bátrabb, aki felvetette. Szerintem bele fog menni. Hogy hangzik, ha azt mondom, "egészségetekre"!
2019. júl. 27. 13:03

A levél amit írtam,amire nem válaszolt ott tisztán leírtam,hogy én többet szeretnék,mint barátság! Erre,hogy nem válaszolt kvázi bedurcizva nem foglalkozva semmivel nem írtam neki! Februártól egészen július végéig! Eddig bírtam! És elkezdtünk újra beszélni,mintha mi sem történt volna! Pár napja tartózkodik Magyarországon! Szerdán találkozzunk és úgy terveztem,hogy nem célozgatva rá...pacekba megkérdezem,hogy mit gondol lehet-e köztünk több,mint barátság! Ez alól nem fog majd tudni kibújni!

Kiváncsi vagyok a véleményetekre!

2019. júl. 27. 12:59

Kezdem az elején a sztorit!

2017 júniusában kezdeményeztem legelőször beszélgetést Lilivel! Mindketten egy suliba jártunk,én ekkor a 11.osztályt fejeztem be Lili pedig kilencedikes volt! A konzi előterében mentem oda hozzá miközben az akkor vásárolt hot-dogomot ettem szünetben! Megbeszéltük,hogy még van egy órám nekem,de utána kimegyünk a Liszt térre és beszélgetünk! Így is lett! (Fontos talán megemlítenem,hogy ő ekkor KAPCSOLATBAN volt az osztálytársával!A telefonján közös képük volt a háttérkép!Utólag amikor kérdeztem erről azt mondta,nem volt komoly és meg is bánta,hogy összejött vele!)

Azóta se értem,hogy minek a hatására,de akkor nyomban mindenről beszéltünk:szülei válásától , a zenén át az állatokig! Csak úgy fostuk a szót!

Kb. 1 hét múlva elmentünk még egyet közösen a Városligetbe sétálni! Ő aznap utazott haza Szolnokra! Emlékszem velünk volt a bőrönd is!

Utána jött a nyári szünet és akkor még iskola befejezése után rögtön utaztam is haza,mert nem volt egyébb tennivalóm Pesten! Talán volt nyáron egy-két messenger üzenetváltás,de egyáltalán nem intenzív beszélgetésről van szó!

Végzős évem szeptemberében Lili már nem a konziba járt,mert kirúgták..a konkrét okra nem emlékszem,de talán igaz sem volt! A lényeg hogy ő Vácot kezdett el suliba járni! Felhívtam talán a suli megkezdődése után 2 héttel,hogy mégis mi újság! A válasz azóta is cseng a fülemben: - Éppen a párommal sétálok a parkban...

Nyilván ezek után nem telt el talán 1 perc sem el köszöntem és leraktam a telefont! Ettől kezdve nem zaklattam!

Március lehetett talán amikor rá írtam,hogyha esetleg Pesten jár akkor jó lenne találkozni! Találkoztunk is de nem kettesben...ott volt velünk egy kellemetlen trombitás ismerőse is! Így hárman ültünk le és ittunk meg egy-egy kávét!

Ekkor láttam utoljára a Lilit! Vagyis összesen személyes találkozás 3 volt!

Sikeresen elkezdődött az első Zeneakadémiás évem! Szeptember második hetében viccből megkérdeztem a Lilit messengeren,hogy mégis,most hova ment el suliba? Jelzem viccből...beletraffáltam a kérdésemmel,mert érkezett már aznap a válasz,hogy Manchesterbe jár suliba! Ott lakik a nővére!

Sok sikert kívántam neki és újból vége lett a beszélgetésnek!

Októberben azért mégiscsak írtam neki egy üzenetet,hogy milyen a nagy élet Angliában,meséljen ha van kedve írni,de ha úgy könnyebb akkor beszélhetünk messengeren telefonon is! Aznap este sikerült is telefonon beszélni! Elmesélte,hogy nem tetszik neki Anglia,a zene suli szar és ráadásul a saját nővére is kvázi kihasználja,mert elvált 3 gyermekes anyaként milyen,hogy kint van a húga,mert ő majd 0-24-ben foglalkozik a gyermekekkel! Ezt szomorúan hallgatva 2 óra beszélgetés után el köszöntem! Pár nappal később írt messengeren,hogy nem akar zavarni,de ha van kedvem akkor beszélhetnénk újra telefonon! És itt kaptam vérszemet! Ettől a ponttól kezdve minden nap éjszakákba nyúló telefon beszélgetéseket folytatunk,ha esetleg nem volt alkalom beszélni akkor írtunk! Ez ment szépen decemberig! Ekkor az ízig-vérig romantikában meg fürdött Gábor kigondolta,hogy felveszi Lili anyukájával a kapcsolatot aki Magyarországon él és karácsonyra kiküld Lilinek egy kis apró ajándékot! Így is lett! Vettem egy kis nyakláncot,és az egyetlen közös képünket képrámába rakva elküldtem!

...gondolom őrült neki a Lili! Nem beszéltünk ekkor már,mert a nővére elhagyta a saját telefonját így Lili kellett oda adja neki...ezt mondta legalábbis a Lili! Az ajándékra annyit reagált,hogy álmodni se mert volna erről,hogy ilyen figyelmes legyek!

Viszont januárban még mindig nem volt telefon! Februárban sem beszéltünk!

Arra kezdtem,gondolni,hogy valami nincs rendben! Szerettem volna ezt vele megbeszélni! ...nem nagyon adott erre lehetőséget,mindig kitalált valamit! Hát elszakadt az utolsó idegszálam is így megfogalmaztam neki egy gyönyörű ,de tényleg tök jó szöveget,amiben mindent kiraktam az asztalra!

2019. júl. 27. 12:57

Szia mindenkinek!

Szerintem egy elég érdekes sztorit hoztam nektek. Biztos izgalmasnak fogjátok találni külső szemmel nézve,én aki benne vagyok ez kevésbé szórakoztató. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook