Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szép szülésélményből félve várt napok fórum

Szép szülésélményből félve várt napok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szép szülésélményből félve várt napok

2009. dec. 27. 21:22

Köszönöm mindenkinek :)

Azure majd a cikkedet én is elolvasom! :)

Boldog Új Évet mindenkinek!! Egészségben és Boldogan teljen!!

2009. dec. 21. 18:13

Szia!

Nem semmi amit átéltetek.Gratulálok a fiatokhoz,nagyon szép,és ti is helyes pár vagytok.

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok a 3 fősre nőtt családhoz!

Egy egy éves kislány anyukája☺

2009. dec. 21. 17:05
Nagyon szépek vagytok, gyönyörű kis család! Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok!!!
2009. dec. 21. 14:42
Szia! Hát Eléggé ijesztően hangzik néhány dolog itt a cikkedben,de a fő az ,hogy már jól van a pici és te is! Gratulálok! Nagyon szép babád van! Sok egészséged és boldogságot kívánok nektek!
2009. dec. 21. 12:56

Szia!

Én is szeretnék gratulálni,gyönyörű kisfiatok van.A rossz élmények ellenére csodás hogy ennyi lelkierőd volt!És hála az égnek hogy minden jóra fordult!

Sok boldogságot,erőt és egészséget kívánok Nektek!

Puszi

2009. dec. 21. 12:02

Hát csajszi nem is tudtam, hogy ilyen szörnyűségeken mentél keresztül!!! :( Vannak olyan részei a történetednek amik akár az enyémek is lehetnének. Nekem január 17-én jelenik meg a cikkem.

Örülök, hogy jól vagytok és minden rendben van Veletek! :)

2009. dec. 21. 11:44
Gratulálok nektek! Biztos nehéz lehetett az első pár nap! Gondolom mekkora lelki erő kellett hozzá. De az a lényeg, hogy mostmár rendben van minden. És gyönyörű kisfiatok van:D Sok boldogságot kívánok, és annál is több egészséget!
2009. dec. 21. 11:08
Sok-sok örömöt és boldogságot nektek!
2009. dec. 21. 10:57
Gratulálok, sok boldogságot!
2009. dec. 21. 10:03
Mint minden kindertojás - én is megszültem a kis meglepetésemet... Nagyon jól éltem meg a szülést, na de ami utána következett, azt senkinek nem kívánom. De a vége a lényeg, minden rendben és egészséges a szemem fénye.

Ugrás a teljes írásra: Szép szülésélményből félve várt napok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook