Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szentendre környékén nagyon jó endokrinológust ajánlanátok? fórum

Szentendre környékén nagyon jó endokrinológust ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


11. Carpediem* (válaszként erre: 10. - Zoé00)
2013. márc. 27. 10:26

a Tsh ha babát akarsz azt kettő alá kell vinni, általában már 1,8-1,6 már tökéletes!

Egy kis L-thiroxynt fogsz valószínű szedni rá!!

Akkor terheléses inzulinod is tökéletes, és Pcos- sincs neked??

inszeminációval még szerintem várj egy kicsit!!

vigyétek kettő alá a tsh-t.

az szerintem egy három hónap alatt sikerül, de jobb, ha minden eredményedet megmutatod az endósnak!!

10. Zoé00
2013. márc. 26. 22:16
Köszönöm lányok,fel fogom keresni. Tsh 2 lett, szerintetek? Erdemes inszeminacioba belevágni? Orvosom szerint tökéletes minden eredményem de pl a tsh-val kapcsolatban is aggódom...
9. Carpediem* (válaszként erre: 7. - Zzsuga)
2013. márc. 26. 17:22

Látom nem értetted amit leírtam, de nem gond!!

Nem kimondottan az orvossal van bajom, hanem az, hogy mekkora segget tesznek alá!!!Holott sok nagyon sok híres endokrinológus van aki mellesleg olcsóbban is dolgozik mint ő! és nem mellesleg endokrinológián kívül, szülész, belgyógyász és dietetikus is!!!

2013. márc. 26. 17:19
Dr Tűkő Nándor, állítólag ő is nagyon ott van a toppon, Ő óbudán van.
7. zzsuga (válaszként erre: 6. - Carpediem*)
2013. márc. 26. 17:17
Ha nincs saját tapasztalatod vele, akkor inkább ne mondj véleményt. Tűű nagyon sok embernek segített babásodni és mai napig lelkiismeretes...
2013. márc. 26. 17:15

bocsi, hogy csak így belöktem ezt a videót, de mivel már a csapból is Dr. Tűű-t hallottam éveken át, így rákerestem most neked, és kidobta ezt a videót.

Elég ködösítésnek találom ezt a videót, de hát egy olyan orvos mint ő, mivel elég nagy feneket tesznek alá meg is értem, hogy így beszél erről, holott nem mindenben van igaza, a videót illetően.

2013. márc. 26. 17:12
4. zzsuga (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2013. márc. 26. 17:11
A babásra vágyókat a Mentmentsiben, kb fél-1 év alatt helyreteszik, nyílván szervezttől függően. Keress rá a neten. Ajánlom Tűűt vagy Renczet ők ketten a legjobbak.
2013. márc. 26. 17:06
Tökéletes :) Ha tényleg jo....
2013. márc. 26. 17:04
Csak fizetősben tudok segíteni, és Budán, ha az jó??
2013. márc. 26. 17:03
Kérlek segítsetek nekem, Szentendrén lakunk, szeretnek egy jo szakemberhez elmenni aki itt a közelben, vagy Pesten van de jó szakember. 3 éve babát szeretnek, szeretnem kikérni a véleményét egy pár értéket illetően......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook