Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna valaki ajánlani gyerekorvost Szentendre, Pomáz, Leányfalu környékén? fórum

Tudna valaki ajánlani gyerekorvost Szentendre, Pomáz, Leányfalu környékén? (tudásbázis kérdés)


7. 416c7ed97f (válaszként erre: 6. - Kismukk2)
2010. nov. 5. 08:51
Csak most olvasom, de Köszi!
2010. okt. 13. 09:43

Szia, én Leányfalun dr. Víg Olga Erikát nagyon jó szívvel ajánlom, mi hozzá jártunk, ill. tartoztunk, amíg ott laktunk. Nyitott, rugalmas stb. ajánlom!

Leányfalun a polgármesteri hivatal mögött van a rendelő, és azt hiszem Szigetmonostoron is rendel.

2010. okt. 5. 17:05

Sebő Zsuzsannáról már hallottam, ő Pomázon rendel?

Korausz Etelkáról még nem hallottam, ő foglalkozik homeopátiával?

Kunsági Katalinról már hallottam, csak úgy tudom, ő nem nagyon foglalkozik homeopátiával.

Köszi az eddigi válaszokat!

4. 6505bfef2e (válaszként erre: 1. - 416c7ed97f)
2010. okt. 5. 16:31
Pomázon Dr. Sebő Zsuzsanna homeopata gyerekorvos. Én Őt is és a saját doktornőnket Dr. Korausz Etelkát is nagyon szívesen ajánlom!
3. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - 416c7ed97f)
2010. okt. 5. 16:14

Szia.

A mi doki nénink dr. Kunsági Katalin, ő gyerektüdőgyógyász és Szentendrén doki.

Ő foglalkozik ezzel.

2010. okt. 5. 16:00
Anyukák, akiknek van tapasztalata gyerekorvosokkal kapcsolatban Szentendrén, Leányfalun, Pomázon vagy környékén, osszátok meg velem! Jó lenne egy olyan jó gyerekdokit/dokinőt találni, aki nyitott a természetes gyógymódokra(pl. homeopátia) is...
2010. okt. 5. 15:56
Gyerekorvost keresek Szentendre, Pomáz, Leányfalu környékén!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook