Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szent Orbán Erdei Wellness Hotel**** fórum

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel**** (beszélgetős fórum)


2009. júl. 29. 11:08
Én kb. 10 éve voltam, és nagyon jó volt. Igazi kikaspcsolódás, távol minden városi zajtól. Nagy séták, kirándulások, túrák és valóban nagyon fincsi kaja.
2009. júl. 29. 00:37
Én nagyon sokat járok oda ha feltöltödésre vágyom, magamban el is neveztem a nyugalom szigetének. Hát igen a hanszigetelés ahogy irták elöttem is elég gáz, mindent áthallani én eddig igaz csak a rönk részben aludtam, mert közel van hozzánk a hely, gyakran egy ebéd erejéig is elugrunk , nagyon jó a konyha.
2009. júl. 28. 18:30
az az igazság, hogy 7en a cégtől ( cégesre ) mennénk.Egy estére,nem "bulizni", de egy kicsit "lazulni". Mivel én találtam a neten a helyet,próbálom,meginfózni, hogy ha oda megyünk, utána ne hallgassam ha valakinek problémája lenne vele:) A rönk vagy a faház célszerű 7 nőnek?gonoldom lesz alkohol,ami által kicsit megnőhet de nem vészesen a hangterjdelem..nem akarunk zavarni senkit, de nem tudjuk,melyik tipusú ház van az erdőben..és egyátalán egy kis lazulásra érdemes e iylen helyre menni.a nyugalom fontos!nem csak nekünk,másokra is gondolunk.Köszönöm az eddigi válaszokat is! sokat segítetett!!!!
2009. júl. 28. 18:11

Én már jó pár éve voltam ott késő ősszel. Nagyon jó!!! Az ételek finomak, a szobák szépek!

De valóban kicsit elszigetelt, bár a környezet szépsége kárpótolja ezt:D

4. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 1. - Sayid)
2009. júl. 28. 18:08
Szia.Olvastam az üzidet,én 8 km-re lakom a hoteltól és dolgoztam is ott.Szépnek tartom ,csak szerintem drága.Akkor ajánlom ha az elszigetelődésre vágysz.mert itt a turákon kívül más nem igazán van,el tudtok menni Nagybörzsönybe kisvasúttal és Márianosztrán a templomot ajánlanám...Izlések és pofonok egy biztos nyugisnak nyugis...
3. 6bdce19b3c (válaszként erre: 2. - 6bdce19b3c)
2009. júl. 28. 18:07
legkellemesebb..hibákért bocsi:-)
2. 6bdce19b3c (válaszként erre: 1. - Sayid)
2009. júl. 28. 18:07

Mi 1 éve voltunk..5 éjszakát töltöttünk ott! Vegyes..az ételek kiválóak, fürdő fantasztikus, kirándulóhelyek olyan jók, hogy visszajárunk a kutyákkal..


viszont a rönk részben voltunk..szoba gyönyörű..de a hangszigetelés 0!


Mások romantikázására ébredni..nem a leg kellemesebb..


Összességében szuper volt!

2009. júl. 28. 17:55

Sziasztok!


Aki volt,vagy tud valamit erről a hotelről,legyen az negatív/pozitív kritika, pletyka, élmény, kérem írja le ide. Szeptemberben szeretnénk elmenni ebbe a hotelbe, de most, hogy utána olvastam egy kicsit,elbizonytalanodtam..Köszönöm ha segítetek a véleményetekkel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook