Szemrángás (beszélgetős fórum)


2023. márc. 6. 02:35
kivalo ra egy eros B vitamin komplex.
16. Szavitri (válaszként erre: 1. - Malcsika)
2023. márc. 5. 16:33

Szia,


Mi lett a szemrángással? Nekem is ez van 1 hete....Egy stresszesebb időszak után jelent meg és nem nagyon akar eltűnni.

2022. okt. 23. 21:27
Próbáld emelni a magnéziumot. A 170 mg roppant kevés, a tablettákban is 200-250 mg van, ráadásul nem is biztos, hogy mind felszívódik. Egyébként igen, az ideg- és izomrendszer működését segíti. Próbáld ki nyugodtan az 500 mg-ot egy ideig, bajod nem lesz tőle, max. elmúlik a szemrángás.
14. Mimóza07 (válaszként erre: 13. - Malcsika)
2022. okt. 23. 20:56
A magnézium az idegrendszerre hat. Én úgy tudom, de lehet nem. Biztos úgy van vele az orvos annyi elég neked. Nem akar leszedálni. Fiatal vagy, erős, vérnyomásod rendben. Helyrejössz, csak egy kis pihenés kell biztos. Ne kattogj ezen, csak rosszabb lesz. Majd elmúlik.
2022. okt. 23. 20:34
Az nincs ra csak a magnezium
12. Mimóza07 (válaszként erre: 11. - Malcsika)
2022. okt. 23. 20:17
Azt nem tudom. Nem voltam folyton mellette. De ha napi egy van, az nem elég? Akkor is jelez vmit a szervezeted. Altalaban akkor ráng az embernek a szeme, ha ideges. Ha vmi nyugtalanítja. Ha nem érzi jól magát abban az adott szituációban. Nálad a kiváltó ok a kanál lehetett. De félreértelmezed. Nem a szemedbe szállt, nem is egy ér sérült, hanem akkor pattant el nálad a cérna. Lehet kiborultál egy kicsit. Majd helyre jössz. Pláne ha gyógyszered is van.
2022. okt. 23. 20:03
Es tesodnak is napi 200 is volt?
10. Mimóza07 (válaszként erre: 9. - Malcsika)
2022. okt. 23. 19:46
De attól még lehetsz ideges. Lehet a gyereked borít ki, csak mivel te vagy a legjobb anya a világon, soha nem fogod ezt beismerni. Se magadnak. Se másoknak. Mert az azt jelentené hogy megbuktál a vizsgán.
2022. okt. 23. 19:42
Az igen nekem a vernyomasom tokeletes amugy …
8. Mimóza07 (válaszként erre: 7. - Malcsika)
2022. okt. 23. 19:10
Megkérdezhetem. De az rajtad sokat nem segít. Te magadon nem érzed hogy ideges vagy? Ő pl nagyon fiatalon szült, aztan nem is nagyon volt felkészülve rá, meg egyéb gondjaik is voltak a párjával. De azt mondtak neki ha nem megy el orvoshoz, agyvérzést is kaphatott volna. Vérnyomas csökkentőt még most is szed. Kb. olyan 20 éves kora óta. Most mar több mint 25 éve.
2022. okt. 23. 19:04
Atyaisten azert az durvan hangzik es neki is ugyonez volt napi 200 x is? Megteszed majd ha beszelsz vele megkerdezed a reszleteket sokat segitene vele
6. Mimóza07 (válaszként erre: 5. - Malcsika)
2022. okt. 23. 18:41
Sokáig. Évekig. Sok minden gondjuk volt, aztan nem volt egyszerű kilábalni belőle. De most mar nagyok a gyerkőcök, ki is repültek, aztan nincs mar annyi gondjuk-bajuk mint akkor.
2022. okt. 23. 18:38
Es a tesodnak meddig tartott milyen rendszereseggel volt ?
4. Mimóza07 (válaszként erre: 3. - Malcsika)
2022. okt. 23. 18:35
Ideges vagy, biztos. Magas vérnyomas is közrejátszhat. Tesómnak is egy időben ilyen volt a szeme. De ő akkor egy nagyon válságos szakaszában volt az életének. Közvetlenül előtte szült, depressziós is volt, a vérnyomása se volt rendben. De kapott gyógyszert a vérnyomására, élete is rendbe jött, aztan elmúlt neki. Neki idegi alapon volt. Neked nem tudom.
2022. okt. 23. 18:15
Szia akkor tobb mg kell lehet mert mostanaban a szivem is felreutoget (extrasystole ) es megint ereztem ma.
2. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Malcsika)
2022. okt. 23. 17:52

Ha a neruológus azt mondta, hogy állandósulhat, akkor elképzelhető, hogy nálad ez a verzió jön be, de bízzunk benne, hogy mégsem.

A 170 mg magnézium nudli. Nyugodtan szedhetsz akár 500-at is. Jó szívvel tudom ajánlani a Magnesii Citrici nevű készítményt. Recept nélkül is lehet kapni gyógyszertárban. Csak jókat tudok róla mondani. Nekem az egész lábamban végig a combomig volt ilyen rángás és arra szedem + a szívemre.


Mielőbbi jobbulást neked!

2022. okt. 23. 17:06
Mar lassan 3 hete a jobb szemem sarka ugymondvan rang, megugrik, nekem rosszabb ha jobbra nezek vagy lefele illetve ha elore nezek es oldalra egy pontra. Napi szinten legalabb 200 x is erzem van hogy csukott szemmel is… B vitamin komplexet mar egy jo hete szedek semmi javulas emelett egy hete nyomatom a magnesia asvanyvizet 170mg magnezium. Frontra is rosszabb sajnos ez a szarsag . Nekem kivalto okkent azt tudnam mondani hogy a gyerek nekem dobott egy teaskanalat jatek kozben eleg nagy erovel verzett is a homlokom felett es azota van ez nekem . Voltam neurologusnal (aki mondta ott nincs olyan ideg ami ezt kivaltana inkabb megijedtem) , szemorvosnal mindegyik azt mondta el fog mulni de a neurologus mondta hogy ez tud allandosulni is. Szoval nagyon nagy remennyel fordulok hozzatok es kivancsisaggal hogy mi volt nektek a panasz es mi mulasztotta el ezt es meddig tartod nektek milyen rendszereseggel?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook