Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől könnyezhet ennyit a szemem? fórum

Mitől könnyezhet ennyit a szemem? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 21. 04:52
Kötőhártya gyulladástól
2022. márc. 21. 04:34
szaraz szem szindromatol.
6. gigi> (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 13. 23:24
Nem is kell,hogy látszódjon kivülről. Kötőhártya gyulladásra a Tobrex szemcsepp ajánlott ami vény köteles.
2022. febr. 13. 20:58

teljesen mindegy, akkor is felirnak ra megfelelo kenocsot.


nekem se latszott semmi mikor a szaruhartyam megserult mikor kutyusom nyujtozas kozben belekarmolt veletlen a szemembe


menj orvoshoz! es vegyel napszemuveget mig elmesz otthonrol, kontaktlencset ne hasznalj!

2022. febr. 13. 20:54
de hát nem látszik semmi kivulrol..
2022. febr. 13. 20:48
sztem ne varj marciusig, a gyulladasos allapotokat azonnal kezelik a szemeszeten, valszeg kotohartyagyulladas lesz
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 13. 20:14
Kötőhártya gyulladás esetleg.
2022. febr. 13. 20:01

El szeretnék menni orvoshoz majd, de egyelőre márciusra van időpontom.

Egy ideje észlelem, hogy az utcán (lakáson kívül bárhol) hihetetlenül száradnak a szemeim, könnyeznek, alig bírom nyitva tartani őket, zavar a nagy fény is àltalában. Vettem szemcseppet, de sok minden nem változik. Néha direkt próbálom nagyra nyitni a szemeimet, hogy könnyezze ki magát, de akkor “szemszédülés” jön rám és kicsit bele is nyilall a szemembe. Ma este, szintén mikor kimentem, a bal oldalamon elkezdett fájni a fejem időszakosan, vettem be két gyógyszert, semmi hatás. Néha a bal szemembe is belehat, de ritkán. Mi a franc lehet ez? Külső nyom nincs, koordinációm stabil.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook