Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szélmalomharc a kilókkal? 1. rész fórum

Szélmalomharc a kilókkal? 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szélmalomharc a kilókkal? 1. rész

1 2
2008. szept. 29. 12:25

Hali!

Gyöngyi, neked teljesen igazad van.

Én prosztraumásan hízok.

Röhely, de ha van valami bajom anélkül, hogy szétzabálnám a fejemet is hízni kezdek.

Ha boldog vagyok akkor csak úgy repkednek le rólam a kilók.

Hát ritka amikor el tudom érni azt az állapotot, hogy happy minden.

A családom és én is egészségesen étkezünk, mert tele vagyunk ételallergiákkal és ennek ellenére a családom összes tagja szép karcsú én, meg amiért állandó streszben vagyok nem fogyok

Hát lehet, hogy egy jó pszihológus tudna segíteni.

3. 0c97fbb607 (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2008. szept. 29. 12:24

Na persze!

Mindenre egy bogyó??:)))))))))))))))

Depis vagyok,bogyó kell,pánikos vagyok bogyó kell?

Nem tudok lefogyni ,bogyó kell?

Nem bírok a problémáimmal?Bogyó kell?:DDDDDDDDDDDDDD


Ne aggódjatok,a gyógyszerészet ,minden problémára megoldást fog adni anélkül,hogy a kisújjatokat is mozdítanotok kellene bármiért is!:)))



Amúgy a cikkre azt mondtam,remek,csak így tovább!Remélem a 2 dik rész nem arról fog szólni amiről gondolom ,hogy szólni fog!:D

2008. szept. 29. 12:17

Valami olyan bogyót vagy valami mást kéne kitalálni, hogy az AKARATERŐ és a KITARTÁS

egy egész életre szóljon! Hiába van az embernek pl.: 90 napig akaratereje, ha alig várja már,

hogy mikor kell abbahagyni a sajátmaga megerőszakolását :-( :-(

2008. szept. 29. 11:03
A három rövid részből (három kis cikkből) álló írás a túlsúllyal kapcsolatos nagyon fontos dologra világít rá. A "kevesebb kalóriát több mozgást" tanács szükséges viszont nem elégséges feltétele az eredményes és tartós súlycsökkenésnek. Igazi megoldást csak akkor találunk, ha figyelembe vesszük, hogy a túlsúly tünet. Annak tünete, hogy jobban kellene gondoskodnunk magunkról. A változás - így az ideális testsúly is - a gondolkodásunkban a pszichénkben kezdődik. Ezért a karcsúsághoz vezető út a pszichowellness újta.

Ugrás a teljes írásra: Szélmalomharc a kilókkal? 1. rész
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook