Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szédülési hullámok! Mi lehet a bajom? fórum

Szédülési hullámok! Mi lehet a bajom? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 27. 10:17

vérnyomás!!!!!!! ilyenkor le kell feküdni,fel tenni valamire lábadat...és lazulj el,csukd be szedet és tessék pihenni 10-15 percig!!!ajánlott kortyonként hideg vizet inni,és ha kell nedves hideg ruhát homlokra tenni!!!


Ilyenkor fent lent marad EZT MONDJÁK :"beragad egy helyre vérnyomás!"

5. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 3. - Abcd85b849)
2011. máj. 27. 10:17
Vérvételem is volt :) Ott se találtak semmit. A dokinő elvileg cukorra nézte meg, de az is rendben van :( Azért köszönöm a tippet, lehet elmegyek még egyszer!
2011. máj. 27. 10:17
Magas vérnyomás, alacsony vérnyomás, vérszegénység, vitaminhiány, fogyókúra miatti éhség...stb.
3. abcd85b849 (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 27. 10:16
Szia! Nekem is hasonló gondjaim vannak, voltam vérvételen, és mondták, hogy alacsony a vasam, elvileg attól szédülök ennyit. Ha szedem akkor nekem rendbe is jön. Próbáld ki, hátha.
2011. máj. 27. 10:16
Jah és kihagytam h vezetés közben volt h bizonytalannak éreztem magam. mondtam is az oktatómnak de azt mondta csak beképzelem magamnak, meg h félek a vezetéstől! :S
2011. máj. 27. 10:14
Kb egy éve volt ez első szédülési "rohamom". Akkor még nem vettem komolyan, ráfogtam az időjárásra, meg hogy bárkivel előfordulhat h szédüleget. Aztán pár hónapig semmi. Utána, kb karácsony körül amikor díszítgettem a lakást, megint elkapott a szédülés, majdnem leestem a székről! Csak pár másodpercig tartott de nagyon megilyedtem. Utána olyan is volt h reggel, még ki sem keltem az ágyból rámjött, forgott szó szerint a plafon. Nagyon rossz érzés volt. Ekkor már volt időpontom pécsett egy neurológushoz, aki most márciusban vizsgált csak meg. Mondanom se kell addigra elmúltak a tüneteim, de azért elküldött egy MR vizsgálatra amit május elején csináltak meg. Még nincs eredmény, ami nem is aggasztott ezidáig, ugyanis pár napja újra észrevettem h megint elöjönnek a szédülések. Már nagyon várom az eredményt, remélem nincs bajom :S Voltam fül orr gégészeten is, megnézték az egyensúly központommal nincs e baj, de azt mondták tökéletessen rendbe van, szóval az kilőve! Volt már valakinek ilyesmi baja?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook