Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed-e valaki Citalodep 20mg és Medazepam-Q 10mg tbl-át együtt? Mert én 2 hónapja szedem de ott tartok ahonnan elindultam. fórum

Szed-e valaki Citalodep 20mg és Medazepam-Q 10mg tbl-át együtt? Mert én 2 hónapja szedem de ott tartok ahonnan elindultam. (tudásbázis kérdés)


11. c8fb027447 (válaszként erre: 1. - Judo64)
2011. nov. 26. 07:38
Én a citalodeptől olyan 3 hónap szedése után lettem jobban, a Medazepem egy szar, olyan voltam tőle mint mosott kaki....ezt a kettőt szedtem én is anno.....
10. judo64 (válaszként erre: 9. - Misz)
2010. jún. 11. 18:35
Már úgy érzem kezdek javulni.A reggeli nyugtatómat próbálom csökkenteni már csak negyedet veszek be este felet.A citalodepet meg folyamatosan kell szedni biztos még évekig is.Nem tudom.Az egyik kolléganőm is beteg volt neki állandóan sírógörcse volt és nem kapott levegőt de pár hónap alatt rendbe jött állítólag és már nem szed gyógyszert.
9. misz (válaszként erre: 8. - Judo64)
2010. márc. 27. 21:00

Erős szívdobogásom volt, úgy éreztem nem kapok levegőt. Ez csak időnként jött elő, de nagyon félelmetes volt. Ami állandó volt, az a semmilyen gyógyszerrel nem szüntethető gyomorfájdalom. iszonyú 4 hónap volt. Minden vizsgálaton voltam a gyomortükrözéstől a CT-ig, de minden negatív lett. Végül egy sebész küldött az Affektív szakrendelésre, ahol megfelelő gyógyszert kaptam és 2 hónap múlva visszakaptam az életemet. Azóta teljesen tünetmentes vagyok.


Tudom milyen nehéz most neked! De pont ezért kell keresned valakit, aki komolyan foglalkozik veled és jó gyógyszereket ír fel.

8. judo64 (válaszként erre: 5. - Misz)
2010. márc. 27. 17:17
mik voltak a tüneteid?Én nálam november végén kezdődött,hogy este alig tudtam menni,és olyan volt,mintha kevés lenne a levegő.Csak nyitott ablaknál tudtam aludni.Táppénzre mentem mert a házi doki azt mondta teljes kimerültség.De nem tudtam kipihenni.Akkor mentem el a neurológusomhoz.Január elejétől szedem ezt a két gyógyszert,de csak annyi javulást érzek hogy nem kell meg állni menet közben.A légvétel még mindig olyan mint akinek nem elég,vagy féltüdővel lélegeznék.
7. judo64 (válaszként erre: 6. - Cikicakk)
2010. márc. 26. 08:22

Igen ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok mert sok helyen utána néztem itt a neten.Csak az a baj hogy orvosválasztékom nem túl bő keretű,Háromhavonta járnom kell a neurológusomhoz,mivel SM beteg vagyok.

legközelebb csak május végére van időpontom majd addig valahogy kihúzom.Amúgy kaptam ezt a Depo proverát fogamzásgátlónak,nem tudom nem-e az hozta ki belőlem.Ugyanis lila elképzelésem sincs mitől lennék depressziós.Családi életem,mindenem rendben van.Amire szükségem van az is megvan.A gyerekeim nagyok önállóak.Mitől lett ez így?

6. cikicakk (válaszként erre: 4. - Judo64)
2010. márc. 25. 23:44
Én pánik beteg, depressziós, és epilepsziás vagyok.A pánikbetegségre adott gyógyszerek általában a 3.hét végére kezdenek hatni.Kell hozzá legalább másfél hónap mire kiderül, hogy használ-e vagy másik fajtát kell felírni, de ha másikat kapsz, az is 3 hét mire hatni kezd.Természetesen, ha nem bízol meg az orvosban, vagy nem magyarázza el neked a gyógyszerrel kapcsolatos dolgokat, akkor keress egy másik orvost.Ráadásul ezeket a gyógyszereket nem lehet csak úgy abba hagyni,mert nagyon csúnya tüneteket produkálhat mikor a szervezeted nem kapja meg a megszokott gyógyszert.Általában másik gyógyszert írnak helyette, ha nem használ, ha meg azt mondod, hogy te meggyógyultál nem érzed úgy hogy még tovább szedned kell a gyógyszereket, akkor fokozatosan kell abbahagyni a gyógyszer szedését.
5. misz
2010. márc. 25. 21:42

A pánikbetegségből ki lehet gyógyulni. Nekem sikerült. Nem ezeket a gyógyszereket szedtem és szuper orvosom volt. 2 hónap múlva teljesen tünetmentes voltam.

Szerintem keress másik orvost, aki megtalálja a te személyre szabott gyógyszeredet és adagolást!


Minden jót kívánok! :)

4. judo64 (válaszként erre: 3. - Reni79)
2010. márc. 25. 18:47
Pánikbetegségre,de mikor visszamentem a dokihoz mondtam hogy 1 hónap alatt nem sokat javultam,összetett depressziót írt a papíromra.Néha úgy érzem rosszabb mint volt.Nehezen kapok levegőt.Amikor ez kezdődött 2-3 lépés után meg kellett állnom mert nem tudtam tovább menni.Most 2 napja nem vettem be a medazopam Q-t,de nem tudom eldönteni melyik gyógyszer nem jó.Szerintem mindkettő helyett másik kellett volna,de ezt írta tovább.Nem tudom,ebből egyáltalán ki lehet gyógyulni?
2010. márc. 25. 12:53

Én citapramot szedtem,szerintem ugyanaz.

Nekem sem vált be.Pánikbetegségre szedtem.

2010. márc. 25. 12:52
mire szeded?
2010. márc. 25. 12:51
Szed-e valaki Citalodep 20mg és Medazepam-Q 10mg tbl-át együtt? Mert én 2 hónapja szedem de ott tartok ahonnan elindultam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook