Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Százszorszép óvoda Óbudán fórum

Százszorszép óvoda Óbudán (beszélgetős fórum)


2011. máj. 30. 08:44

Sziasztok!

Ezen a héten, valószínűleg csak pénteken fog megjönni a levél hogy sikerült-e a felvétel. Majd írjátok meg, hogy mi lett a döntés, és azt is, ha sikerült, melyik csoportba. Mi tavaly már kaptunk egy negatív döntést, remélem idén bekerül, majd megírom.

12. mytym
2011. máj. 2. 22:16
Jo sokan voltunk a nyilt napon....es mar itt is a beiratkozas idoszaka...
11. marques (válaszként erre: 10. - Mytym)
2011. febr. 12. 23:39

Szia!


Mi is megyünk a nyílt napra. Nekünk is csak ez az ovi, vagy esetleg még a tégla utcai jön számításba. Ha ide nem veszik fel, megy magánba.

Jó lenne a nyelv tudás, nálunk apuka, nagyi is több nyelvű.

Állítólag ez előny, de nagy a túljelentkezés, így én nem nagyon bizakodom :(

10. mytym
2011. febr. 11. 23:47
Nem tudom, jar-e meg erre valaki...en is ovi valasztas elott allok...3. keruleti ovodat keresek, eddig a szazszorszepi ovival szimpatizalok, majd megyek aprilisban a nyilt napra...valaki esetleg van hasonlo helyzetben?
2010. nov. 16. 21:00
Ja, a szuloi reszrol pedig furcsa volt, hogy az oda jarok szulei elegge mereven tartottak magukat, semmi kedves odafordulas egymashoz.
8. gyomakoma (válaszként erre: 6. - Marques)
2010. nov. 16. 21:00
Nem tetszett neki, hogy angolul folyt minden, ugyhogy teljesen elzarkozott a csoporttol, nem jatszott masokkal, nem vett reszt a dolgokban.Pedig egy nyilt, vidam gyerkoc. A mostani ovijaba meg imad jarni, minden szakkorbe beiratkozik stb.
7. gyomakoma (válaszként erre: 6. - Marques)
2010. nov. 16. 20:59
Ja, igen, bocs, 35 volt tavaly, de azota emelkedett es nem tudta az illeto, mennyi lehet.
6. marques (válaszként erre: 5. - Gyomakoma)
2010. nov. 16. 20:23

Köszönöm, nagxon kedves vagy :)

Nekem ma azt mondták, hogy 45ezer a havidíj...

Most akkor?

Azt nem tudod véletlenül, hogy miért érezte rosszul magát a lurkó az oviban?

2010. nov. 16. 20:04
Na, kideritettem, 35ezer Ft a havidij, ezen felul van a szokasos etkezes, a tavaszi-oszi uszas, teli korcsolyazas es a szokasos szinhazas programok dija.
4. gyomakoma (válaszként erre: 3. - Marques)
2010. nov. 16. 10:05
Ja, akkor ez a fizetos ovi, tudom. Ma talalkozom valakivel, akinek oda jart a gyereke 3 evig - identol atment egy masikba, az o gyereke nagyon rosszul erezte ott magat, a sima oviban meg most tok jol.Szoval gyerekfuggo, kinek jon be - megkerdezem tole, mennyi volt a havi dij, este irok.
3. marques (válaszként erre: 2. - Gyomakoma)
2010. nov. 16. 08:16

A Reménység utcai. Azt már kiderítettem, hogy az egész harmadik kerületből vesznek fel gyermekeket :)

És azt is tudom már, hogy a Szőlőtő alapítványnak fizetni kell az angol nyelvű tanárokért. Már csak azt nem tudom, hogy mennyit :)

2010. nov. 15. 20:33

Melyik a Szazszorszep pontosan, ezek az uj elnevezesek megtevesztik az embert. :)


Ha keves a jelentkezo oda, akkor tuti bekerulhet nem korzetes is, egyebkent eltanacosljak masik oviba, a korzetesbe vagy teljesen masba, a letszamtol fuggoen. nalunk pl. rengeteg hely maradt iden, alig hoztak gyereket es ide iranyitottak mashonnan. Kerek utca.

2010. nov. 15. 19:52

Az óbudai százszorszép óvodába szeretnénk jövőre beíratni a kisfiunkat, de bár nagyon közel lakunk, sajnos nem tartozunk az óvoda körzetébe.

Érdekelne, hogy be lehet-e így kerülni?

Van valakinek személyes tapasztalata az ovival?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook