Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szereted a mogyorókrémet?
igen
490
nem
117
még nem kóstoltam
10
kóstoltadm, de nem ízlik
22
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 639 | Kiírta: melmenn, 2007. febr. 1. 13:42
Volt már hamis pénzed? (név nélkül)
te jó ég most szaladhatok a pénztárcámhoz...
7
sajnos volt már
54
most is (meg)van
5
nem volt és nem is szeretnék vele találkozni
469
/van és elkéne passzolni;tudsz valakit?/
13
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 548 | Kiírta: vajacska, 2007. febr. 1. 12:53
Tudod hol voltam tavaly nyáron?
nem, de nagyon ráz az izgalom, hogy megtudjam : >
93
hát, hogy a fenébe ne tudnám : X
38
a kaputól balra hátul
19
csak nem Budapesten?
9
talán Tatabányán...
6
a zűrben
57
nem tudom, de nem is érdekel
259
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 481 | Kiírta: pearl, 2007. febr. 1. 12:38
Milyen nagyságú táskát hordasz általában?
nem hordok táskát
30
legalább akkorát, amibe a fél ház elfér
123
kicsit, csak a szükséges tárgyaknak, igazolvány kulcs stb,
96
hátitáskát hordok
22
övtáskát viselek
0
csak reklám táskát csatolok fel
1
fonott kosarat
0
retikült
31
egyéb
40
ezt a szavazást kihagyom
2
változó
215
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 560 | Kiírta: t.panti, 2007. febr. 1. 11:58
Rendeltél már az ELO-tól valamilyen tanfolyam csomagot?
Igen, tetszett és hasznos volt
53
Igen, de nem tetszett, pénzkidobás volt
66
Nem, de kipróbálnám
74
Nem érdekel
317
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 510 | Kiírta: chicaloca, 2007. febr. 1. 11:28
Szereted Vin Dieselt?
Szerintem jó színész, én szeretem.
115
Nem szeretem sem őt, sem a filmjeit!
30
Szerintem nagyon jó pasi!
109
Jók a filmjei, de mint férfi nem tetszik
45
Nem láttam még egy filmjét sem.
47
Sosem hallottam ezt a nevet.
136
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 482 | Kiírta: reni79, 2007. febr. 1. 10:02
Milyen virágot szeretsz?
A rózsa a kedvencem, csokorba kötve.
28
Egy szál rózsa, magában, díszítés nélkül mindennél többet elmond.
66
A tavaszi virágokat szeretem, például a tulipánt, a nárciszt, a jácintot, az orgonát.
108
A cserepesvirágot, ami virágzik is.
17
A zöld cserepesvirágokat.
12
Alapvetően kaktuszpárti vagyok.
15
Minden virágot szeretek.
123
Majdnem minden virágot szeretek.
240
Virág doktort a Szomszédokból. :-)
11
Az én Egyetlen Virágszálamat. :-)
20
Nem szeretem a virágokat.
8
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 648 | Kiírta: cb6b0c49f1, 2007. febr. 1. 09:55
Szakítás után szoktál-e bosszút állni ex-eden? (név nélkül)
igen
32
nem
485
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 517 | Kiírta: 0b099f6590, 2007. febr. 1. 09:52
Általában ki szigorúbb egy családban?
Apa.
129
Anya.
211
Nem tudom.
190
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 530 | Kiírta: zena01, 2007. febr. 1. 09:46
Volt már dolgod a rendőrséggel? (név nélkül)
Igen volt
203
Nem. Remélem nem is lesz.
310
Kihagyom ezt a szavazást
19
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 532 | Kiírta: Flórián12, 2007. febr. 1. 07:49
Vettél már hamisan másolt dvd-t, cd-t? (név nélkül)
soha nem tenném
71
előfordult már
206
szinte csak ilyet veszek
22
én magam is másolom, de saját célra
134
Ezt a szavazást kihagyom!
69
Szavazatok száma: 433 | Kiírta: Ronita17, 2007. febr. 1. 07:34
Szereted a más nemzetiségű embereket?
igen, nincs velük semmi bajom
271
nem minden fajta nemzetiséget
177
egyátalán nem
4
igen
8
nem foglalkozom vele
81
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 541 | Kiírta: etty61, 2007. febr. 1. 04:20
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
