Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Nézed, nézted a Holdfogyatkozást?
Igen, nagyon szép.
138
Igen, de nem nagy szám.
20
Nézném, de felhős az ég.
24
Néztem volna, de elfelejtettem.
89
Nem néztem, mert nem érdekelt.
61
Nem néztem, mert nem állt módomban.
90
Egyéb
61
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 483 | Kiírta: andi6020, 2011. jún. 15. 22:40
Nyáron magassarkú elegáns cipőt illik felvenni harisnya nélkül (ruhához)?
Igen
422
Nem
90
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 512 | Kiírta: 28031e7f97, 2011. jún. 15. 11:50
Használtál már valamilyen drogot? (név nélkül)
Nem, soha, még bohém és ifjú tinédzserként sem kerültem a közelébe
314
Igen, de nem osztom meg veled, hogy pontosan mit is
14
Igen, füvezgettem/füvezgetek
44
Igen, kokaint/cracket
2
Igen, ecstasyt
2
Igen, heroint/ópiumot/morfint
0
Igen, rusht vagy egyéb popperst
1
Igen, lufiztam már (drog egyáltalán?)
1
Igen, gombát
0
Igen, LSD-t
0
Igen, speedet
1
Igen, valamiféle oldószert (higító, ragasztó)
2
Még egyikről sem hallottam!
2
A felsoroltak közül többet is
31
Ezidáig nem, ám van köztük olyan, amelyet kipróbálnék valamikor valamiért
6
Teljesen egyéb válaszom van
14
Csak az élet legális drogjait használom (kávé/cigi/szex/kinek mi)
106
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 540 | Kiírta: jérce-forma, 2011. jún. 14. 22:48
A legközelebbi férfiismerősöd (férj, apa, barát stb. vagy ha pasi vagy, akkor te magad) mennyit alszik egy munkanapon? (név nélkül)
Kevesebb, mint 5 órát
17
5-5.5 órát
51
6-6.5 órát
127
7-7.5 órát
160
8-8.5 órát
59
9-9.5 órát
10
10 órát vagy többet
13
Ezt a szavazást kihagyom!
76
Szavazatok száma: 437 | Kiírta: mézgapaula, 2011. jún. 14. 22:10
Bántottak már meg itt a portálon?
Igen, nagyon.
61
Igen, de nem volt vészes a dolog.
70
Igen, de kit érdekel.
65
Nem.
327
Azt próbálják meg...))
15
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 538 | Kiírta: e52b64b15b, 2011. jún. 14. 21:08
Te rendmániás vagy?
igen
103
nem
272
néha, ha olyan a hangulatom
200
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 575 | Kiírta: vizöntőlány, 2011. jún. 14. 20:23
Tetszik a keresztneved?
igen
341
elmegy
149
nem, ezért meg is változtattam
4
nem
78
semleges
29
nem tudom eldönteni
8
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 609 | Kiírta: Soene, 2011. jún. 14. 18:52
Ti melyik babakocsit választanátok ezek közül?
Graco trekko completo
132
Red Castle sport shopn jogg
5
Ezt a szavazást kihagyom!
340
Szavazatok száma: 137 | Kiírta: Jk, 2011. jún. 14. 16:12
21 éves vagyok, ő 23. 3 éve vagyunk együtt, azt mondta összeköltözés talán 5-6 év múlva a doktori után... Szerintetek? (név nélkül)
Komolyan gondolja (valószínűleg)
26
Fél az elkötelezettségtől
237
Ezzel hitteget, mert már nem szeret csak fél elmondani
24
Még nagyon gyerekes és nem érzi magát késznek
95
Racionális ember, a legjobbat akarja nekünk
32
Nem akar elvállni a családi fészkétől
29
Ezt a szavazást kihagyom!
89
Szavazatok száma: 443 | Kiírta: kukla, 2011. jún. 14. 15:59
Házi orvosnál, aláírod, hogy betekinthessen, hol milyen vizsgálatot végeztek rajtad szakrendeléseken? (név nélkül)
igen
112
nem
20
nem tudom, miről van szó
332
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 464 | Kiírta: f9af72f4d6, 2011. jún. 14. 15:47
Mit tennél, ha az új párod testvére akkora pofont adna a 4 éves kislányodnak hogy elesik, azért mert megrúgta a nyulat?
Maradnék
7
Azonnal összepakolnék és otthagynék mindent, hazaköltöznék.
123
Megbeszélnénk a dolgokat, végül is nem a párom követte el, bár nem védte meg amikor elmondtam, mi volt.
282
Ezt a szavazást kihagyom!
98
Szavazatok száma: 412 | Kiírta: 1b11274390, 2011. jún. 14. 15:17
Kezdenéd az exeddel újra, hátha jobb lesz?
nem
279
lehet
92
egyértelmü igen
7
akkor nem müködött
8
megprobálnám
29
igen igen igen
12
soseeeeeeeeeee
48
Ezt a szavazást kihagyom!
59
Szavazatok száma: 475 | Kiírta: o.andi, 2011. jún. 14. 13:36
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
