Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógépes, laptophoz kapcsolódó segítség kellene!!! fórum

Számítógépes, laptophoz kapcsolódó segítség kellene!!! (tudásbázis kérdés)


12. potyek
2009. okt. 1. 15:02
Most meg eltávolítottam a billentyűzet illesztőjét és újraindítottam,talált magának,aztán megint újraindult,de a hiba nem szűnt meg.... fene enné meg
11. potyek
2009. okt. 1. 14:41
nincs sárga felkiáltójel,ellenben megtaláltam a billentyűzetet és frissítettem z illesztőjét,de még mindig nem engedi a készenléti állapotot:o((((
2009. okt. 1. 14:13

Sajátgép erre jobb klikk, tulajdonságokra katt, ott a hardver fülre és azon belül az eszközkezelőre.

Keresd ki azt ahol sárga felkiáltó jel van.

Mit találtál?

Jobb klikk arra, tulajdonságok, hibaelhárítás, mit ír ki?

2009. okt. 1. 13:49

Neeeem sikerül!

Hiába a tisztogatás,vírus irtás,nem megy!

Azt írja friss eszközillesztőre van szükség:

Milyen eszközillesztő????

8. Gy.Ibi (válaszként erre: 6. - Potyek)
2009. okt. 1. 00:34

Sikerült már?

Nekem akkor nem szokta engedni a készenléti állapotot,ha a nyomtatót bekapcsolva felejtem.Nézd meg milyen program fut.

Én néha amikor kikapcsolom,kiveszem az akkut is pár másodpercre.

7. Skar (válaszként erre: 3. - Potyek)
2009. szept. 30. 23:55

Az Index Fórumon vagy egy kérdések windows gurukhoz c. topik, ott mindenre tudjavalaki a választ, próbáld meg náluk is.

De próbáld meg a defraggler-t is, az tud még mindenféle rejtélyes problémát megoldani, hogy pontosan hogy, azt nem tudom. Ugyanaz a cég, mint a ccleaner.

2009. szept. 30. 20:51
sajnos nem segített,nem engedi most sem a készenléti állapotot...:o(
2009. szept. 30. 20:40
oké, próbálom...
2009. szept. 30. 20:37
Futtass rajta egy vírus keresőt, vagy a CCleaner-t.
2009. szept. 30. 20:31

A laptomomat gyakran, napközben készenléti állapotba szoktam tenni és akkor egy gombnyomással újra tudtam éleszteni.

Most ezt nem tudom tenni, mert ezt írja ki:

"A szokványos 101/102 gombos vagy Microsoft Natural PS/2 billentyűzet eszközillesztője megakadályozza a számítógépet abban, hogy készenléti üzemmódba váltson."

Mit csináljak?

2009. szept. 30. 20:29
Mi a gond?
2009. szept. 30. 20:28
Számítógépes, laptophoz kapcsolódó segítség kellene!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook