Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szalai Vivien: Drága kéj fórum

Szalai Vivien: Drága kéj (beszélgetős fórum)


1 2
2011. júl. 6. 09:00

Még annyit, hogy nem olvastam a könyvet, ezért csak a divany.hu-s cikkre tudok reagálni. (és ott le van tiltva a komment, viszont valamiért rámjött az írhatnék. Elnézést!)


itt valaki megjegyzete, hogy egy ilyen prosti lenézni a többi -csóró- nőt. Nos ezek a csóró(bb) ügyfelet is lenézik. És éreztetik is. Ugyanolyan sekélyes a gondolkodásuk, mint a kigyúrt bunkó audisoknak, akik mindenkin keresztülgázolnak, ha csóróbbnak gondolják. Pár ilyen jár hozzánk gyúrni. A sztorizgatásaik után rákérdeztem, hogy ha ennyire a lóvé határozza meg az "értéket", akkor Bill Gates, vagy a Google alapítói, vagy Demján Sándor beleszaarhatnak bárkinek a szájába? Szó szerint. Akár az övékébe is? És nagyjából azt láttam az arcokon, hogy bizony igen. Na kábé ezért néznek le a luxuscicák, és utána ezért nyelnek ondót. Elfogadják, hogy pénzért bármi megtehető.. velük is. Ilyen az értékrendjük. És ugyanez a típus megvan férfiban is.



Más:

volt szerencsém "járni" (tényleg ingyen... mert akkoriban ők még jobban is kerestek) utcai lánnyal is, és befutott táncosnővel is. (ráadásul a kuncsaftjuk voltam a megismerkedésünkkor) Teljesen normális nők voltak, normális célokkal. Félretett pénzzel. És hasonszőrű barátnőik voltak. Szóval van ilyen is.

A cikk szerint az utca lányok "a legalja":

az utcai napi 100-at keresett (és mindent gumival), a táncos 50-et.. és csak heti 1-2 kuncsaftot vállalt, (aki tetszett neki) de a francia itt már natúr volt! Télen mindketten 50-et, mert az utcai lakásra vonult. Az egyik legszebb szolgáltató volt, de annyira kellett a lóvé, hogy nem bírt megmaradni lakáson, és inkább háromszor annyi fütyit cumizott az utcán, kétszer annyi napipénzért.

Szóval sem anyagilag sem higiénialag nem biztos, hogy az utcai a "legalja". Amúgy tőle tudom, hogy két-három naponta bizony rájött a "kangörcs" és nagyokat élvezett az aktuális ügyfélen, mert egy idő után a prosti is fölspannolja magát. Ezt userként is észrevenni, hogy kezd nedvesedni, aztán egy iszonyatosat élvez. Amit sok nő tagad, hisz ezeknek is van pasija. De sokan nem. Persze hozzáteszem, hogy nem ez a meghatározó, és kuncsaftként kár is azzal foglalkozni, hogy elélvezzen a ribi. Nem rajtunk múlik, hogy épp mennyire van ráhangolódva a dologra. Épp ezért már az előző könyv címe sem tetszett, mert szerintem egy értelmes ember fölfogja, hogy a gyönyör nem "hamis", hanem megjátszott. Méghozzá azért, hogy a férfinak nagyobb legyen a kielégülés. (ha már egyszer fizet érte) De ettől még a férfi (én legalábbis) tisztában van vele, hogy ez a szolgáltatás része. Nagyon rossz egy olyan nővel lenni, aki szétteszi, aztán várja, hogy végezz. Van ilyen is, mert ha épp rossz napjuk van, vagy nem érzik "méltónak" magukhoz a kuncsaftot (pl: túl csóró), akkor bedobják a durcit. No hát elnézést a hosszú hsz-ért!

2011. júl. 6. 01:34

Méghogy undorodik a melótól.

A Net teli van olyan nőkkel, akik imádnak szexelni, pasikat kielégíteni. (szingliklubok, magamutogató, utcán pisáló idióta ribik)

A kurvák többsége is ilyen. (már akit nem kényszerítenek, bár ilyen szinte csak a romáknál fordul elő)

Minden ember vágyik némi sikerélményre, és nekik ez a munka jelenti ezt.

Vajon a címszereplő miért szopna faszt szaros napi 2-300 ezerért, miközben 100 milliói vannak?

Mert szereti, és máshoz nem ért. (vagy abban nem ilyen sikeres)

Csak ő még pénzt is kér érte, ellentétben a szingliklubos csajokkal, akik ezt már kurvulásnak érzik.


A "misztikus" csókról: (amit a divany.hu-s cikk nagyon kiemelt) Szóval a kurvás oldalakon minden harmadik lányhoz oda van írva,

hogy szimpátia esetén csók is mehet. Pedig ezek messze vannak a "luxusprostitól".

Amelyik fickó késztetést érez, hogy az előző fasz(i) ízét nyalogassa,

az csak nyugodtan csókolózzon, vagy nyalja ezeknek a punciját. Van ilyen barom is. (néha én is megteszem, ha egész nap velem van a hölgy)


További téveszme, hogy a gazdag fickó nem járna ilyen nővel. Dehogynem. Hisz Bódy Szilvit, meg a többi "celebünket" is nyilvánosan magához vette valaki. Sok faszi van, akiknek csak ilyen "közös ló" jut.

Az már a címszereplő hibája, hogy pont vele a kutya sem járna. Hülye szegény. Vagy túl pénzéhes, és ciki lenne vele járni, mert az összes haver átment rajta. Valszeg az egyetlen "jó" tulajdonsága, hogy (még) szép. (és teli van zsetonnal... Szeretem az ilyen cicákat)

De 30 fölött egy nőnél már meg kell küzdeni a jó alakért. Amitől viszont az arc csúnyul el.

És akkor a gazdag pasi keres magának egy feszesebb/fiatalabb puncit. AZ élet már csak ilyen.

A címszereplő kisasszony pedig majd egyre lejjebb adja. Láttuk már Kelemen Annát is hirdetni egy kurvás oldalon. A ronda teste mellett azzal próbált érvelni, hogy "ismert személyiség".

Pár haver poénból bevállalta (40e/óra), de volt olyan is, aki nem tudott elélvezni. Amúgy Annácska korábban 250ezer/óra árfolyamon mozgott.

Keleti Györgyi is megunta a kitartott életet, és saját lábra állt olaszba'. 100euro/óra. Nem vészes egy MILFért. Ha jól láttam a videót, mehet neki szájba is, ami nagyon dicséretes.

Ő is egy jó példa rá, hogy meglenne mindene, de SZERETI ezt csinálni. És ugye máshoz nem ért. Itt jön képbe a sikerélmény, ami szintén fontos dolog a pénz mellett.


Ennek az életnek a "szörnyűségéről" annyit, hogy ez bármelyik ilyen szakmában így van, ahol az ember nem dolgozik meg a pénzért... és elszórja. A nők táskát vesznek, a pasik kurvákra és kocsira költik. Aztán mindkét barom csodálkozik, ha 10év múlva is ugyanott tart, és még mindig hajtania kell a melót, ha fent akarja tartani a dőzsölő életvitelt. (én is ilyen állat vagyok)


Egy érdekesség:

a divany.hu-s cikkben a képen, az "írónő" Szalai Vivien nagyon hasonlít az egyik kis kedvenc kurvámra, aki Alexa néven fut a beszámolókon. Linket nem merek kirakni a fórumszabályzat miatt, de akit érdekel, keressen rá.

26. dd76b862ba (válaszként erre: 25. - 474687f420)
2011. júl. 1. 21:13
miért pont Bódy Szilvi?? ezt már több helyen is olvastam...
2011. jún. 27. 17:54
Ja igen azt elhiszem, hogy a Horváth Éva és a Bódy Szilvi is csinált ilyet, mivel ezt az életmódot nem tudnák fenntartani ennyi munkából, amennyit csinálnak
2011. jún. 27. 17:53
Szerintem abszolút nem kitalálció, viszont nem is ennyire közismert ember, én amit kaptam linket, abban a csaj tényleg ugyanezt mondja el és tuti ő az. És valóban vannak ilyen emberek, mert szükség van rájuk, a férfiaknak, hogy kiéljék beteges vágyaikat, vagy éppen csak megvegyenek egy olyan nőt, aki különben rájuk sem nézne.Mindenkinek pénztárcájához mérten, van aki az útszélen, van aki luxusszállodákban
2011. jún. 27. 13:34
Szerintem meg az egész könyv egy kitaláció,olcsó ponyva,mégis megvették az emberek (közöttük én is) mert kiváncsiak voltak.Nekem csalódás volt,az írónő viszont jól megszedhette magát belőle,nyílván azért jön a folytatás,hogy még egy bőrt lehúzhasson a történetről.
22. 83301965c6 (válaszként erre: 14. - Tücsimücsi)
2011. jún. 27. 01:22

Egy vmit nem értek, vki leírja nektek az igazságot, s még abban is kételkedtek:D:D:D


De ha az számotokra az érdekes, hogy további személyeket emlegettek, tegyétek, bár teljesen feleslegesen:)))))))))))))))

21. pinkyke (válaszként erre: 20. - 474687f420)
2011. jún. 26. 21:10

Ehhez tényleg gyomor kell. Én is jártam már olyan szórakozó helyen, ahol jelen volt 1-2 ilyen lány és milyen furcsa volt ,hogy az éppen ott zenét játszó külföldi dj-vel távozott az egyik, a másik meg egy közismert milliárdossal. :D

Szerintem azért le lehet vágni, mert kizárt ,hogy egy 20-22 éves lány LV táskával, BVLGARI ékszerekkel és jó minőségi sportival jelenik meg és az iskolai uzsipénzből vette. :D

2011. jún. 26. 20:58
Egyébként nekem van egy közvetett ismerősöm (haver havernője), aki majdnem ezt csinálja.Modell volt, vagyis playmate aztán gazdag pasik kitartottja lett, egyszerre többé.Arról nem tudok, hogy ügynökség foglalkoztatja e, de azt tudom, hogy egy heti cikkben azt nyilatkozta modellkedésből él, amikor rákérdeztek, miből tartja el magát.Közben meg kitartja egy-két pasi, akik családosak-miliomosok.Minden este-óra után egy összeg az éjjeliszekrényen.Csak azon a bizonyos utcán vásárol 2 táskája 1 millió, stb.Így belegondolva akár ő is lehetne.Ő is arról álmodik, hogy egyszer valami gazdag elveszi és meg lesz oldva élete végéig a helyzete.Nekem nincs bajom az ilyenekkel, ehhez is gyomor kell.Az az egy nem tetszik bennük, ahogy a könyvben is le van írva, lenézik a nőket- a hétköznapi nőket!Mert mi nem kapunk pénzt ezért meg azért, igen, csak ők pénzt kapnak azért, amiért más már feljelentést tenne.Sajnálom őket, de az kicsit gáz, mikor egy ilyen nézi le az embert.
19. 474687f420 (válaszként erre: 18. - Pinkyke)
2011. jún. 26. 20:49
Egyetértek, túl feltűnő lenne, az ismert személy.Köszönöm a linket, elolvastam.Hát a szöveg szinte ugyanaz, tényleg csak ugye a könyvben finomabban van megfogalmazva, de ugyanez van a könyvben is.Mondjuk én furcsállottam is hogy egy luxusprosti, aki hiába gazdag, de saját bevallása szerint tanulatlan, a könyvben hogy fogalmazhat ilyen precízen, kifinomultan.Hát rájöttem, hogy az írónő írta le ilyen szépen a szavakat.De ebben a cikksorozatban kiderült, milyen egy hétköznapi kva, már bocsánat, de a beszédéből ez derült ki.Ha szó szerint leírja a Szalai Vivien, hogy mit mond, akkor nem lenne ilyen sikere az tuti.És ez a nő befektetni sem akar, ő nem akar dolgozni élete végéig, igaz amiken keresztül ment, azt nem kívánom senkinek, és úgy gondolja ezek után megérdemli.Félre ne értsetek imádtam a könyvet, de a nő hát benne csalódtam...
2011. jún. 26. 20:35

Mondjuk én láttam egy 20 perc körüli riportot az író csajjal, azt mondta 26-34 év között van a csaj.

De én 95%-ban merek arra tippelni, hogy ennyire nem közszereplő az illető, ugye mivel a diszkréció is nagyon fontos. Ha pedig annyira ismert arc lenne, és ugyebár pesti szállodákba is járkál, az már tuti címlapon lenne, hogy ki is az a személy.

17. tücsimücsi (válaszként erre: 15. - Pinkyke)
2011. jún. 26. 20:22
Azt olvastam pár hónapja...Ambrus Mercinek van gyereke...bár lehet pont ez a ferdítés.
16. 474687f420 (válaszként erre: 15. - Pinkyke)
2011. jún. 26. 19:59
Megírnád, ha más nem priviben, hol van ez a cikksorozat?
15. pinkyke (válaszként erre: 14. - Tücsimücsi)
2011. jún. 26. 19:54
van az írónőnek egy cikk sorozata, aminek a szövege megegyezik a könyvével, mert ezekből a cikkekből írta a könyvet, ott a lányt Mercinek hívják és fotó is van róla kitakart szemmel
14. tücsimücsi (válaszként erre: 9. - Pinkyke)
2011. jún. 26. 19:34
Csakhogy az írónő bevallotta hogy van pár ferdítés a könyvben hogy ne ismerjenek rá az illetőre. Én szerintem Horváth Éva.
2011. jún. 26. 19:30
Én olvastam mind a két részt, elég jó a könyv, bár azt én sem értem miért nem szállt ki.Én tuti befektettem volna már a manit és elélnék belőle.Nem hiszem hogy Bódi Szilvi lenne, mivel nem lehet annyira ismert, egyből lefotóznák, kicsit feltűnő lenne.Az első részben azt írja, hogy annyira nem jó ismertnek lenni, mivel akkor nem keresett annyira az ember,hogy partikon szedjen fel kuncsaftokat.
12. 83301965c6 (válaszként erre: 6. - Dudika14)
2011. jún. 26. 16:04
csupán töltsd le mindkét könyvet és olvasd el:))) így magad is megítélheted:)))
11. 83301965c6 (válaszként erre: 8. - Missanonim)
2011. jún. 26. 16:03
igen, hiszen ő is azon celeb lánykák közé tartozik, akik ismertek
10. 83301965c6 (válaszként erre: 9. - Pinkyke)
2011. jún. 26. 16:02
nyugodtan elhiheted, h Bódi Szilviáról van szó:))) ez tény, s nem pedig feltevés:D:D:D
9. pinkyke (válaszként erre: 7. - 83301965c6)
2011. jún. 26. 10:49
Szerintem nem ő, neki elég jó a kapcsolata az apjával, sokszor nyilatkoztak együtt, viszont a főszereplő már rég nem látta az apját és folyamatosan hiányolja is az életéből. A másik ,hogy Szofit egyedül nevelte az anyja testvére sincs, Szilvinek van és a szülei csak később váltak el. Szerintem azért ennyire nem ismert személy ez a Szofi
8. missanonim (válaszként erre: 7. - 83301965c6)
2011. jún. 26. 09:43
Ez a Bódi Szilvi az a Bódi Szilvi?????????
7. 83301965c6 (válaszként erre: 4. - Dd76b862ba)
2011. jún. 26. 01:44
Bódi Szilvia a könyv főszereplője...
2011. jún. 25. 23:29

Ekkora nagy érdeklődésre tart számot a könyv, mostmár engem is kiváncsivá tettetek:))


A másik regényében is erről ír, miben különbözik a kettő? (Hamis gyönyör, Drága kéj)

5. missanonim (válaszként erre: 4. - Dd76b862ba)
2011. jún. 25. 21:02
Azt is valószínűnek tartom, hogy nem engedik kiszállni a dologból.
2011. jún. 25. 20:53

Szia,


a borsonline-on közöltek részleteket belőle.

Hiszem is nem is. Például mondja a csaj, hogy eddig kb. 6-700 millió gyűlt neki össze.(ha jól emlékszem)

Nos, ha ennyim lenne már, (plusz jó befektetéssel tovább gyarapítható)nem éreznék kényszert a további undorító aktusokra. Szóval nekem kétséges a valóságtartama...ettől függetlenül, mint könyv, akár igaz, akár nem, engem is érdekelne.

3. dolly001 (válaszként erre: 2. - Missanonim)
2011. jún. 25. 20:49

Sziasztok!

Engem is érdekelne az online olvasási lehetőség. Eddig nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség.

Úgy látszik leragadtam a múlt században:)

2. missanonim (válaszként erre: 1. - Bogyika0404)
2011. jún. 25. 20:46
Én még nem, de nagyon érdekelne:) Egy kis részletet olvastam pár hete, hogy a csaj mennyre utálja magát, de azt mondja, hogy évi több száz millióért megengedheti magának hogy ne nézzen tükörbe. Nem tudom online el lehet-e olvasni.
2011. jún. 25. 20:06
Hello! Ugye Ti is ismeritek Szalai Vivien igaz történetét a Hamis gyönyör-t, ami a magyar luxus prostituálta életét mutatja be, tömören, egy rövid történeten keresztül...nah ennek a csodálatos,már-már botrényos könyven megjelent 2.kötete, Drága kéj címmel. Olvasott valaki belőle részletet?Esetleg egész könyvet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook