Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az élet legszebb ajándéka II. - Vivien baba fórum

Az élet legszebb ajándéka II. - Vivien baba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet legszebb ajándéka II. - Vivien baba

2011. júl. 13. 19:04
Gyönyörű a baba, gratulálok hozzá :)
7. fülöpke (válaszként erre: 6. - Megara112)
2010. nov. 3. 22:10

Ehhez csak annyit szeretnék írni, hogy a nagyobbik babánk itthon 7 hetesen besárgult! A doki nénink elküldött laborba, akkor mindent rendbe találtak, utána 2 hétre megismételtette velünk a labort, akkor már nézték a CRP szintjét, ami 30 volt!/ A kislánynak 19,9 volt, és ezért voltunk a gyerekosztályon/ A fiuval nem kellett sehova mennünk, és nem kaptunk semmilyen antibiotikumot sem!!!! Annyit viszont hozzáfűznék, hogy a fiunk a lassan 22 hónap alatt 2X volt beteg igazán. Elöszőr 9,5 hónaposan 1,5 nap alatt átment a láz rajta, most meg az influenza ment át a családon.

Remélem, hogy az a gyógyszeres kezelés nem fog kihatni a kislányomra. Még annyit, hogy én nagyon gyógyszer ellenes vagyok. Ha lehet mindent homeopátiával kezelünk le. Antibiotikum csak a legvégső esetben jöhet szóba.


Köszönöm szépen a gratulációkat.

2010. nov. 3. 18:50

Dolgoztam a "másik oldalon". Igen, sajnos van olyan helyzet, amikor inkább bent tartják az újszülöttet, ha nagyon magas a CRP-je és antibiotikumot kell adni még akkor is, ha nincs tünete. Nehogy később már késő legyen. De mi az, hogy nem találnak vénát?? És ha életmentésről lenne szó?! A szirupban adott antibiotikumnak nem olyan jó a felszívódása, mint a vénásnak, viszont sok picinek megy tőlük a hasa, ami szintén nem öröm.. Ezért jobb a vénásan adott gyógyi.

És mi az, hogy nem lehet ott az édesanya a viziten? Vagy, hogy nem beszél vele az orvos???

Meg milyen alapon pótolják tápszerrel, mikor van tej?! De jó, hogy már kimaradok ebből...

2010. nov. 2. 13:55

Gratulálok a gyerekekhez,sajnos nekem is volt szerencsém egy ilyen kórházas dologhoz a babám születése után,de szerencsére csak 2napot voltunk benn.

Remélem mihamarabb elfelejted ezeket a rossz dolgokat,kívánok minden jót!

2010. nov. 2. 13:21

Szia!Gratulálok!

Hát nem is tudom,hogy én mit csináltam volna a Te helyedben,amikor nem előttem beszélték meg,hogy a mi a baja a babámnak!Szerintem nem gyengén cirkuszoltam volna,mit képzelnek ezek magukról??!!Na,de mindegy,lényeg,hogy egészségesek vagytok!:):)

2010. nov. 2. 10:51
Szívből gratulálok!
2010. nov. 2. 10:17
Szomorú,de egyben gyönyörű történet:)Sok egészséget kivánok:)
2010. nov. 2. 10:08
Van az életben olyan helyzet, mikor az ember nagyon szeretne babát. Vár, vár és csak nem jön. Aztán valami megváltozik, és ott van a várva várt baba, akire 10 évet várt. Telnek-múlnak a napok nevelgetjük a csemeténket, és gondolkodunk azon, hogy ugyan be merjük vállalni a következő babát vagy sem?

Ugrás a teljes írásra: Az élet legszebb ajándéka II. - Vivien baba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook